Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky




 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] 



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: stř 23. črc 2014 12:19:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Omlouvám Olivera, Bernarda a jakoukoliv další účast ve hře, neboť mě brzy čekají závěrečné zkoušky z autoškoly. Abych se ale ze všeho brzy nezbláznila, snad někdy přispěji nějakým postem. Není to však jisté, proto vám dávám pro jistotu vědět.
Mějte se hezky, vaše pisatelka Bernie.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 08. srp 2014 13:02:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Stane se to, čeho jsem se nejvíce obávala. Bohužel se na Felixe vrátím až v září, jelikož tímto dnem odjíždím na rodinnou dovolenou do Chorvatska, kde zůstaneme čtrnáct dní a po návratu, tedy poslední týden v srpnu, mě čeká letní tábor, kde si zkusím funkci asistentky dětí s postižením.
Budu si vás kontrolovat na mobilu, pokud někde chytnu wifinu, ale k psaní herních postů si jsem stoprocentně jistá, že se nepřidám.
Takže se tu mějte hezky, užívejte léta a brzy někdy v září!
Bernie.

P.S.; A svou sovičku jsem poslala teprve dnes. Moc se omlouvám, ale tento měsíc jsem stíhala o mnoho méně než obvykle. Snad v pořádku příští týden dorazí.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 09. zář 2014 12:55:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Sice už předešlé omluvenky neplatí a časově bych hrát mohla, ale bohužel je tu další problém, a to, že mi na nějaký čas odešel notebook a není doma na čem psát. Nevím, zda je to otázka několika dní či týdnů než se opraví.. snad do konce tohoto měsíce ano. Mějte se zatím všichni moc hezky!

P.S.; Soví pošta z minulého kola poslušně dorazila ke mně domu. Mockrát děkuji Gwen a těším se, až budu moct přes něco nahrát foto a pochlubit se.

S pozdravem, Bernie.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pát 21. lis 2014 10:50:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Od dneška 21. 11. do zítřejšího večera se tu neobjevím. Zároveň se moc a moc omlouvám Gwee - poslední dva dny jsem vůbec nestíhala, post snad o víkendu. :)

Mějte se, Bernie.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: čtv 27. lis 2014 23:17:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Předem se omlouvám za sníženou aktivitu tento následující víkend, včetně pátka 28. - 30. 11. Čeká mě soustředění s pěveckým sborem a s ním i první vánoční koncert. :) (Držte nám palečky!)
Samozřejmě, že pokud čas a daná situace dovolí, na chviličku se sem na vás mrknu.

Mějte se krásně, Bernie a její Knedlík s Bernardem.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: ned 14. pro 2014 16:25:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Omlouvám se za poslední týden (či dva) plné neaktivnosti, ale obávám se, že potrvá i následující týden z důvodu školy, koncertů se sborem, rodiny a dobrovolnické činnosti. Na DĚJINY ČAR A KOUZEL bych se však měla s Oliverem dostavit - o tom dám ještě do příštího víkendu vědět.

Zatím se mějte krásně a přeji krásné čekání na Vánoce!

Bernie.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 20. led 2015 19:59:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Omlouvám se za posledních +|- 10 dní naprostého mlčení. Hodně práce ve škole, návštěva studentů z Portugalska, rodina a dobrovolnická činnost. Do hry bych se měla opět zapojit další herní den, a to 66.

Mějte se krásně, Bernie.

P.S.; Myslela jsem, že snad Soví poštu nikdy neodešlu. Poštěstilo se mi až dnes (moc se omlouvám). Neměla jsem posla. Snad udělám trpělivému čekateli radost.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Příspěvek Napsal: pon 09. bře 2015 5:03:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Ahoj, všem! Omlouvám se za veškerou neaktivitu, ale obávám se, že bude trvat i nadále. (+/- další dva týdny) Mockrát děkuji za Soví poštuuu! Je božská! Fotky budou, všechno bude. Moc se omlouvám, jen nestíhám kvůli škole a teď jedeme pryč. Mějte se tu všichni, pa. Bernie.

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ] 




Obsah fóra » Offtopic » Omluvenky


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz