Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Londýn » Příčná ulice




 Stránka 13 z 55 [ Příspěvků: 546 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 55  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 10:17:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Lavinius Tinkerbell se na svého nového spojence ještě spiklenecky ušklíbne, než všeobecné metání kouzel dostihne i jeho samotného. Bombarda ale místo něj trefí nějakého ministerského chudáka v civilu, který se kouzlu nešťastnou náhodou připlete do cesty. Nemilé. Lavinius ještě koutkem oka zachytí visící Sybille, kterou se jejich poslušný psíček pokouší odtáhnout pryč, což kvituje dalším úšklebkem zavánějícím spokojeností. A najde si v davu Henriettu. „Crucio!“ zahřmí.

Sybille se zmateně probere z bezvědomí, a zřejmě jí její momentální situace způsobí nemalý šok. Její hůlka se válí někde pod nohama bojujících, takže se dá říci, že bez pomoci ostatních je prakticky bezmocná.


Mimo herně:
Cruciatus na Henriettu (+6)
Vypravěč rolled 1d10:
10


Kouzlo se automaticky povedlo, opět jde jen o míru jeho účinků. Pokud se Henry ubrání, kletba zasáhne někoho jiného. Výsledek shrne Véčko :)

Pro pořádek - na kletby, které se nepromíjejí, je třeba hodit desítku bez bonusů. Smrtijedům stačí v případě Crucia sedmička, ale zacházejte s tím opatrně, pravidlo o zabití/mrzačení postav jiných hráčů platí pořád. Po neurčitých davových NPC si to házejte, jak uznáte za vhodné (bez hodu kostkou), neb jste přece badass!


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 11:03:13 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar
Kolejní ředitel

Registrován: sob 11. říj 2014 18:27:56
Příspěvky: 49
Mimo herně:
Hod předem na protego (Jarenovo confundo) (+6)
Jasper M. Fitzpatrick rolled 1d10:
7

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 11:16:08 
Offline
Kolejní ředitel
Uživatelský avatar
Kolejní ředitel

Registrován: sob 11. říj 2014 18:27:56
Příspěvky: 49
Jasper se moc nezajímal o ostatní. Nebýt Sheridana, vůbec by se do bojů nezapojil, a to ne proto, že by byl zbabělec, ale proto, že si nechtěl vybírat stranu. Jenže bratranec ho k tomu donutil. Kvůli holce. „Sundám.“ Slíbil, i když zatím nevěděl jak. A hlavně měl trochu jiné problémy, protože ten muž, co ho předtím připravil o hůlku, si sehnal novou a rozhodl se, že jim trochu znepříjemní žití. O co jim šlo? O tu holku? Vždyť vypadala docela obyčejně. Když k němu zamířila kletba, ohnal se proti ní protegem, které se mu povedlo, což považoval v momentální situaci za úspěch, i když on většinou neměl problém zachovat chladnou hlavu.

Nezmaten, ale netušíc kam dřív skočit, se nejdřív pokusil zneškodnit Jarena dřív, než připraví jeho bratrance o zrak. „Everte stati!“ namířil na něj hůlkou, aniž by se mu zatřásla ruka. A ani nezjišťoval, jestli se mu povedlo Jarena odhodit, protože dívka plující vzduchem se začínala vzdalovat. „Liberacorpus!“ mávl hůlkou pro změnu k ní a zadoufal, že si kouzlo pamatoval správně. Nikdy si jím nebyl jistý. Proto se raději zaměřil i na toho, kdo dívku zaklel. „Petrificus totalus!“ Pak doběhl k Sherimu, připraven ho bránit, i když zaslechl nezaměnitelné Crucio mířící k jiné osobě, která se s kouzly příliš nerozpakovala. Ale Crucio si z rukou černooděnců nezasloužil snad nikdo. „Sheri, jsi v pořádku?“ Zadíval se na bratrance a pevně sevřel hůlku v ruce.

Mimo herně:
Everte stati na Jarena (+7)
Jasper M. Fitzpatrick rolled 1d10:
6

Liberacorpus na Sybille (+5, potřeba 10)
Jasper M. Fitzpatrick rolled 1d10:
3

Petrificus totalus na Aidana (+6)
Jasper M. Fitzpatrick rolled 1d10:
9

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 12:03:12 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar
Kouzelník

Registrován: sob 01. bře 2014 23:18:48
Příspěvky: 116
Sybille by se byla určitě malátně protáhla, kdyby mohla, ale zachvátila ji panika. Koho by nezachvátila, kdyby visel několik stop nad zemí a plul vzduchem, zatímco jeho poslední myšlenka patřila protegu a Sheridanovi. A to byla další věc, která když Syb probleskla hlavou, nastartovala další vlnu paniky. „Dane?!“ zachraptěla ještě zmateně a zašermovala rukama. „DANE!“ zařvala tentokrát docela slyšitelně a zoufale a v rámci mezí se pokusila rozhlédnout, což jí moc nešlo. Ani hůlku po ruce neměla, takže panika byla určitě na místě. Kdo ji do tohohle uvrtal? Rozhodně nevystoupila z davu a nezahlásila, že se nechá dobrovolně zvednout za nohy do vzduchu, aby tu vlála jako nějaká vlajka. „Pusť mě dolů, ty zapytlenej magore!“ ucedila směrem k Aidanovi, jehož v masce a plášti neměla moc šanci poznat. Dole se to bilo a její frustrace jen narůstala, protože se chtěla připojit k ostatním a těm černě oděným blbům zavařit. Bohužel u sebe neměla ani nic, co by po nich mohla házet. Hůlku, sakra, potřebuju hůlku! Jakoukoliv!

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 12:37:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. úno 2013 20:16:00
Příspěvky: 975
Mimo herně:
Hod předem: Protego na Everte Stati (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
4

_________________
Obrázek
Fotoalbum! Najdeš se?

| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 12:39:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. zář 2014 16:44:12
Příspěvky: 89
Mimo herně:
Protego proti Calvoriu (+6)
Sheridan Lynch rolled 1d10:
2


Co si budeme povídat, byl jsem v šoku. A to pořádně. Ale dokud fungoval adrenalin, nebylo to na mě zase tak moc poznat. Poznat byl hlavně ten strach, který se mi odrážel ve tváři, a poznat bylo to, že panikařím. Kvůli Sybille. Protože ten, kdo ji do vzduchu dostal, se po chvíli rozhodl, že ji odnese pryč. A merlinví, co se s ní pak stane – určitě ne nic dobrého.
Jasper mi sice slíbil, že Syb sundá, ale ani to mě příliš neuklidnilo. Nemohl jsem být klidný, když mi bezvládnou Sybille někam odnášel jeden z ministerských poskoků. Byl to vůbec někdo od ministerstva? Vlastně jsem neměl tušení, co jsou ti zakuklenci zač, a z toho jsem byl ještě víc na nervy.
Než jsem stihl pořádně zvednout hůlku, abych se mohl bránit jakési kletbě, která proti mně letěla, zasáhla mě. Nemohl jsem ale panikařit a zoufat dlouho, protože se na scéně zase objevil ten ministerský páprda, který na mě předtím směřoval bolákovou kletbu. Pokusil se bratránka odrovnat confundem, což se mu nepovedlo, ale než jsem se stihl rozkoukat já, byl u mě a chytil mě za vlasy. Za jiných okolností by možná bylo vtipné, že mu v ruce zůstalo docela dost mých kadeří, protože to způsobovala předešlá kletba, ale já se tedy rozhodně nesmál.
Jednak protože Sybille pořád visela ve vzduchu, i když už zřejmě při vědomí, a jednak protože jsem se nemohl pořádně hýbat a po krku mi přejížděla špička hůlky toho ministerského šmejda. Vzápětí mi ten chlápek shodil brýle z nosu a rozdupnul je, jakmile dopadly na zem. Brýlí jsem teď ale nelitoval, měl jsem daleko horší starosti. Navíc jsem pořád viděl docela obstojně. Trochu rozmazaně, ale rozhodně jsem nebyl slepý jako krtek. „Shoř v pekle, hajzle,“ procedil jsem skrz zaťaté zuby vztekle. Samozřejmě, že jsem se bál. Hodně. Abych byl upřímný, docela jsem čekal, že vzápětí přijde smrtící kletba, ale nepřišla. Chlápek se sice nadechoval, zřejmě aby to se mnou skoncoval, ale odmrštilo ho dobře mířené everte stati, které po něm švihnul bratránek.
Když mě ten chlap pustil, klesnul jsem na kolena a začal zhluboka lapat po dechu, protože jsem si uvědomil, že jsem posledních několik chvil vůbec nedýchal. „Nejsem,“ odvětil jsem k Jasperovi popravdě. Po fyzické stránce jsem sice měl jen pár škrábanců a podlitin, ale psychicky jsem nebyl v pořádku ani trošku. A to tohle byl pouhý začátek celé revoluce. „Sybille,“ hlesnul jsem a pomyšlení na ní mě zase postavilo na nohy. Na Jase jsem zvládal hodit jen děkovný pohled. „Kde je?“ zachraptěl jsem a rozhlédl jsem se kolem sebe. Pořád visela ve vzduchu, ale při vědomí. Ze srdce mi spadnul kámen – nebyla mrtvá, jak jsem se obával. „SYBILLE!“ zahulákal jsem znovu, abych dal najevo, že jsem v pořádku, ale jestli mě slyšela, to jsem netušil.
Ohlédl jsem se přes rameno, směrem, kam odletěl Jaren, a rozhodl jsem si své (nebo spíš Jasperovo) malé vítězství zkusit pojistit dalším kouzlem. „Petrificus totalus!“ zahřměl jsem, ale nemířil jsem úplně přesně, protože mi takhle na dálku jednotlivé postavy docela splývaly. Nakonec jsem se ještě rychle sehnul pro brýle, které byly minimálně na tři části, a namířil jsem na ně špičkou hůlky. „Oculus reparo,“ zamumlal jsem. Za pokus to stálo. Pokud se mi kouzlo zdařilo, nasadil jsem si opravené brýle zpátky na nos, pokud ne, prostě jsem je zahodil. Nebyly mi teď k ničemu.
„Jak jsi říkal to kouzlo?“ zahučel jsem k Jasperovi naléhavě. „Libricorpus? Ne, tak to nebylo…,“ zakroutil jsem hlavou. „Liberacorpus!“ rozsvítilo se mi po chvíli, protože jsem Jasperův pokus o sundání Sybille sice neviděl, ale slyšel. A tak jsem se bez váhání prodral blíž a namířil jejím směrem hůlku. „Liberacorpus!“ houknul jsem a dal do toho všechno. Tady šlo o mou Sybille! Třeba to, že mi vypadávaly vlasy, bylo docela vedlejší.

Mimo herně:
Petrificus totalus na Jarena (+5)
Sheridan Lynch rolled 1d10:
4

Oculus reparo (+4, potřeba 10)
Sheridan Lynch rolled 1d10:
8

Liberacorpus na Sybču (+4, potřeba 10)
Sheridan Lynch rolled 1d10:
6

Tak jo, pokud jsem něco nějak pomotala, reklamace přijímám.

_________________
Obrázek
Never give up. Never give in.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 14:33:28 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: ned 07. pro 2014 19:38:10
Příspěvky: 39
Mice se její stepovací kouzlo nepovedlo avšak neměla čas se tím nějak zabývat, protože o chvíli později na ní letělo Aresto momentum, za které vděčila nějaké kouzelnici s fialovými vlasy. Což by ještě bylo v pohodě kdyby o pár vteřin později neschytala i kletbu od Jarena, kterému věnovala rozzlobený pohled, který se o minutku později změnil v bolestný. Sakra.. Snažila se tu bolest nevnímat což samozřejmě nešlo, takže alespoň zavřela oči a snažila se přemýšlet co by tak měla udělat. "Fi-Finite In-Incantatem!" Pronesla trhaně, protože to bylo asi tak jediné kouzlo, které jí právě v tuto chvíli napadlo. Hůlka v ruce se jí celou tu dobu klepala a bylo až s podivem, že jí z ručky nevypadla. Také ono máchnutí nevypadalo zrovna moc hezky, ale co by jste taky chtěli, že. Naštěstí kouzlo se jí povedlo, takže si mohla alespoň na chvíli oddechnout a pořádně se vydýchat, protože jí celé tělo stále bolelo, i když už ne tolik jako před chvílí..
Když se tak nějak vzpamatovala rozhlédla se kolem, aby našla onu kouzelnici. Což se jí také povedlo, avšak ona sama byla zaměstnaná někým jiným. To však Mikayle nebránilo v tom, aby pozvedla svou hůlku. "Petrificus totalus!" Nemířila však na Henry nýbrž na chlápka, který na ní zrovna seslal nějaké kouzlo. Což toto kouzlo bylo ještě dobré. Tedy lepší než to, která na Henry bylo sesláno o chvilku později. "Awinio Radix!" Ozvalo se od Miky a hůlku namířila na Laviniuse. To co udělal bylo tak.. Hnusné a podlé. Po chvilince si uvědomila, že vlastně ještě stále stojí na místě, a proto se raději dala do pohybu proplétajíc se mezi ostatními, aby se nestala v hodným cílem na nějakou další kletbu.
"Finite Incantatem!" Ozvalo se opět od ní jakmile dorazila k oné kouzelnici, která byla zasažená cruciem a v očích se jí nenávistně zablesklo. Jak tohle někdo může proboha dělat? "Jste v pořádku?" Zeptala se Mika starostlivě což asi nebyla zrovna nejlepší otázka, a taky vůbec netušila jestli toto kouzlo bude na samotné Cruciatus fungovat.

Mimo herně:
Finite Incantatem(+8)
Mikayla F. Moore rolled 1d10:
5


Petrificus totalus-> Howells (+5)
Mikayla F. Moore rolled 1d10:
5


Awinio Radix->Lavinius Tinkerbell (+6)
(nenaučené, potřebná hodnota 10)
Mikayla F. Moore rolled 1d10:
5


Finite Incantatem-> Henry(+8)
Mikayla F. Moore rolled 1d10:
5


Pokud tam jsou nějaké chyby, napište mi. Strašně se v tom ztrácím xD

_________________
Obrázek
| +
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek


Naposledy upravil Mikayla F. Moore dne pát 26. pro 2014 15:48:12, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 15:10:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. říj 2014 17:41:40
Příspěvky: 32
Mimo herně:
Protego proti Immobilu pana Howellse, potřeba 10, aby se vůbec povedlo (+5)
Henrietta Løvenskjold rolled 1d10:
4

Než stihla Henry pomoci čarodějce, na kterou nechtě seslala aresto momentum, nebo třeba jen spokojeně pozorovat účinky svojí smažící kletby, která příkladně vyšla, ozvalo se zpoza ní zvolání kletby, při jejímž zvuku ztuhla Henriettě krev v žilách. Cruciatus byla ta největší zrůdnost, protože i avada kedavra byla ještě humánní. Díky Merlinovi ale příšerné účinky kletby, která se nepromíjí, na vlastní kůži nepocítila, protože se zahalené postavě trpící následky kouzla assa in tuo succo nepovedla tak, jak by měla. Henry se zazubila jako hyena, v žilách novou dávku adrenalinu.
Trochu ji zamrzelo, že vůdce zahalených postav se tak skvěle vyhnul její bombardě, která tvořila značnou část jejího nejničivějšího arsenálu. Stále ještě tady ale byl ten, který přijal tu novou hůlku a teď jako správný sadistický parchant hrozil světlovlasému kouzelníku s brýlemi oslepením. Henry zareagovala jenom chvilku po bývalém bystrozorovi. „Rictusempra!“
V tu chvíli se však za ní ozvala poutací kletba, a Henry se musela otočit na patě. Zoufale před sebou zašermovala hůlkou ve snaze seslat rychle protego, které jí dost dramaticky nevyšlo. Ztuhla na místě, protože koneckonců ani nic jiného dělat nemohla, tedy kromě nenávistného pohledu, který hodila směrem maskované postavy, z jejíhož směru kouzlo přiletělo. To se ovšem ozvalo další zaklínadlo, a Henriettě bylo najednou jasné, že se tomu tentokrát nevyhne. Čas se na chvíli zpomalil, a pak neúnosně natáhnul, když Henry zasáhlo cruciatus.
Fialovovlasá čarodějka se prohnula v zádech a z hrdla se jí vydral hlasitý křik, který rozhodně nebyl jeden z těch dramatických a elegantních, které v podobných případech používali mudlové v televizi. Henriettin křik neměl daleko k zvířeckosti, protože křičela jednoduše proto, aby se z bolesti nezbláznila. Tahle totiž hraničila málem až s uměním.
Představte si, že vám někdo promyšleně láme všechny kosti v těle, zároveň vás u toho polévá benzínem a zapaluje. Tak nějak fungovala kletba cruciatus, s jedinou výjimkou v tom, že agonie, kterou Henry cítila, nebyla navenek vidět. Moc. Dokonce sebou kvůli immobilu ani nemohla zmítat, což by za normálních okolností určitě dělala.

Mimo herně:
Rictusempra na Jarena, potřeba 10 (+5)
Henrietta Løvenskjold rolled 1d10:
7

Mimo herně:
Nevím, jak je to s Finitem a kletbou Cruciatus, takže reakci na Mikaylu, pokud vůbec nějaká bude třeba, nechávám až do dalšího kola.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 19:05:07 
Offline

Registrován: čtv 20. bře 2014 22:12:26
Příspěvky: 125
Aidan sebou trhl, když jedno opravdové mučící kouzlo zasáhlo fialovou, ztuhlou jako sochu. Ječení Sybille jako by ani neslyšel. Jeho téměř skolilo v ten samý okamžik totéž znehybňovací kouzlo, ale to už si jeho snahy odkulhat pryč všiml konečně zaměstnaný kruh černých plášťů a těsně před tím, že se ostatní mohli k dívce probojovat, se vedle nich se zabliknutím jeden zjevil, chytil Aidana i Sybille a přemístil se. Prázdná místa po nich zaplnily další paprsky z hůlek Smrtijedů.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: [Hladový drak]
 Příspěvek Napsal: pát 26. pro 2014 19:29:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. úno 2013 20:16:00
Příspěvky: 975
JAREN WESTON H. GALL


Jaren byl o proti mužům v černých kápích v obrovské nevýhodě, kterou si však zatím neuvědomoval. Zatímco všichni byli anonymní, ukrývali své pravé tváře za maskami, on a pár dalších odvážlivců bojovalo proti mudlovským kouzelníků, v civilu a tudíž je všichni mohli poznat. Ale Jaren Gall se nad tímhle drobným nedostatkem nezamýšlel, kapka potu mu stékala po spánku, zachytila se v hustých uhlově černých vousech, zatímco drtil v dlani chumáč Sheridanových vlasů, který mu v ní zůstal, když ho chytil. A tak si musel poradit jinak, chytl ho za košili/tričko. Nedal na sobě dát mírné znepokojení, když se Jasper znovu ubránil, pouze se zaměstnaně pokusil vykrýt kouzlo hůlkou, opět Protegem, ovšem to se mu nepodařilo a Everte Stati ho zasáhlo v plné síle. Vzhledem k tomu, že Sheridana svíral opravdu pevně a nehodlal ho pustit, v první vteřině půl metru, metr letěl blonďák s ním, než ho Jaren pustil a v letu sejmul dalšího chlápka, kterého doslova zalehl. V prvním okamžiku působil docela dezorientovaně, navíc to vypadalo, že si tím pádem vyrazil dech, proto po něm chvíli lapal. Ale hůlku pořád držel pevně v ruce, takže jakmile se otočil na záda, už se neverbálním protegem pokoušel ubránit Sheridanovu kouzlu.

Mimo herně:
Protego na Petrificus totalus (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
8


A úspěšně, Sheridan neměl šanci, což si vysloužilo Jarenův triumfální úšklebek. Okamžitě se začal zvedat, rozhodně úmyslně přišlápl chlápkovi, jenž ležel pod ním, kotník, a tak se zpoza něho náhle ozvala děsivý výkřik, jenž vzápětí splynul se křikem nějaké ženy.
Mladík Victor se celou dobu vyděšeně proplétal davem a vyhýbal se kouzlům, protože jeho hůlku měl u sebe Jaren a za ním neměl odvahu jít blíž, protože k němu lítala různá kouzla a on je ještě hbitěji a elegantněji rozdával. Běhal mezi kouzelníky a přihlížel zmatku, který tam panoval, krvi, která tekla, a řevu, jenž trhal ušní bubínky. Ocitl se v přítomnosti Henrietty, která schytala Crucio, což mladíka natolik vyděsilo a rozhodilo, že nehledě na svou krevní příslušnost, nehledě na to, s kým tu dnes byl, k ní rychle přiběhl. "Proboha... madam, slečno... jste v pořádku? Nechcete pomoc? Nesmíte tu zůstat, pojďte pryč... oni, oni vás zabijí!"začal rychle, horlivě, vyděšeně do morku všech kostí, které měl. Rychle se sehnul a kletba mu jen tak tak olízla vlasy. Vypadalo to, že se mladý muž každou chvíli třesavě složí na zem a omdlí, na tohle on v Americe zvyklý nebyl. Ale Gallojc mu očividně měnili život od základů...
A Jaren by si svého synovce ani nevšiml, kdyby od něho tím směrem nepřiletělo další kouzlo, tentokrát Rictupsempra, kterou se pokusil svižně vykrýt. "Relashio!"

Mimo herně:
Relashio na Rictusempru (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
9


Šok a pohoršení, které se odrazilo vysokému muži v očích, když zahlédl Victora, jenž se snažil pomoci nějaké ženě, nemohlo být víc viditelné. Rázným krokem se k nim vydal, po cestě odrazil ženino kouzlo a jakmile se ocitl u svého synovce, strhl ho za vlasy od ní, až ten hoch vyděšeně vyjekl a spadl mu k nohám. "Ty idiote. Ta není naše!" zavrčel na něho, odolávaje nutkání ho kopnout, ale Victor se zvedl až moc rychle. "Nestačilo ti to? Crucio!" vyslal, i když nepočítal s tím, že by se mu kouzlo podařilo. Odvrátil se směrem, jímž mu utekl ten blonďák, a když zahlédl jednu blonďatou hlavu, aniž by váhal, začal po ní pálit. "Pouta na tebe! Densaugeo! Avada Kedavra!" Přičemž při posledním kouzle Sheridan zrovna zmizel, ať už se ta předešlá podařila, nebo ne, a tak smrtící kletba vyšla na prázdno.
"Zbláznil jsi se... ještě jednou pomůžeš někomu, kdo není naší krve, a skončíš v hrobě se svým otcem, ty parchante. A teď pojď," vrazil mu do ruky jeho hůlku, chytl ho za paži a připletl se i společně s Victorem, jenž vypadal ke smrti vyděšen, k hloučku černých kápí. "Žer slimáky!" Ohradil se hned vzápětí. Ano, Jaren Gall měl vždy úroveň.

Mimo herně:
Crucio na Henriettu
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
6


Pouta na tebe na Sheridana (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
10


Densaugeo na Sheridana (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
4


Žer slimáky na Mikaylu (+6)
Darrel Brewster H. Gall rolled 1d10:
2

_________________
Obrázek
Fotoalbum! Najdeš se?

| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 13 z 55 [ Příspěvků: 546 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 55  Další




Obsah fóra » Londýn » Příčná ulice


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz