Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Svět » Přenášedla




 Stránka 9 z 10 [ Příspěvků: 97 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další



Autor Zpráva
 Příspěvek Napsal: pon 25. pro 2017 20:16:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
„Já ti dám takovýho hajzla, ty podvraťáku,“ stihl ministerský pracovník prsknout směrem k Marcusovi, než ho zavalil proud vody z Marcusovy hůlky. Že by ho to ale nějak odradilo od dalšího boje, to se tvrdit nedalo, spíš naopak - teď byl opravdu vytočený a rozpálený do ruda, div že se z něj ta voda sama nezačala odpařovat. „Assa in tuo succo!“ štěkl bez rozmyslu, cholerik jeden, a možná tím maličko naznačil, že asi není jen členem pořádkové jednotky. Navíc bylo jasné, že je nervově labilní.
Mezitím se další z ministerských vrhl na Rickyho. „To je mladej Tremlett! Sejměte ho!“ zahulákal akčně, takže se pozornost několika dalších Britů stočila k chudákovi Alaricovi. „Pouta na tebe!“ letělo jeho směrem, ale nepochybně mělo být následováno dalšími kouzly.
Teresa se sice do boje otevřeně nezapojila, ale držela v ruce hůlku a bystrozoři dobře věděli, že to byla ona, kdo doletěl do cíle, takže ji dlouho nenechali v klidu. Její protego maxima odrazilo první vlnu kouzel, ale druhá na sebe nenechala dlouho čekat. „Pouta na tebe!“ Ubližovat jí neměli v plánu, protože jí shledali neškodnou, ale trest ji minout neměl.

Mimo herně:
Assa in tuo succo (+4) → Marcus
Vypravěč rolled 1d10:
4

Pouta na tebe (+4) → Ricky
Vypravěč rolled 1d10:
2

Pouta na tebe (+4) → Teresa
Vypravěč rolled 1d10:
4


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: úte 26. pro 2017 15:25:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Mela se tu strhla opravdu slušná a kouzla létala doslova všude kolem, až bylo těžké poznat, kdo je na jaké straně. Tedy, ne že by mě to teď nějak moc zajímalo, protože jsem měl plné ruce práce s tím bystrozorem, kterého mé menší osvěžení z nějakého důvodu nijak nezchladilo... a co víc, chtěl rozpálit ještě mě! A jelikož se nejednalo o žádnou pěknou slečnu, tak jsem se jednoduše nenechal, že ano. "Tak se ukaž lůzře!" ušklíbl jsem se provokativně a drze jeho směrem, načež jsem opět mávl hůlkou a tentokrát jsem si chtěl vážně pojistit, že přestane otravovat a proto přišlo na řadu mé tuze oblíbené "Ebublio!" ano, já to kouzlo fakt miloval.

Mimo herně:
+6
Marcus Forne rolled 1d10:
1


No a očividně lidi na ministrestvu opravdu vědí, jak člověka rozpálit.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 15:29:57 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 05. pro 2016 19:36:40
Příspěvky: 70
Ricky měl pro strach uděláno, ale když zaslechl slova o mladém Tremlettovi, docela mu zatrnulo – nikdy totiž nebylo dobré, když protivníci poznali, s kým mají tu čest. Hrozilo, že přestanou ignorovat všechno okolo a půjdou po něm jako slepice po flusu. A ačkoliv byl vystudovaný bystrozor, takové přesile by dlouho odolávat nezvládl.
Nenechal se ale vykolejit a namísto toho rychlým rozhlédnutím kolem sebe zhodnotil situaci. Včas si všiml, že na něj letí kouzlo (které určitě brzy budou následovat kouzla další), a tak se rozhodl bránit. A nejlepší obrana? Útok, samozřejmě. „Mdloby na tebe!“ švihnul hůlkou proti kouzelníkovi, který se ho chystal zpacifikovat.
No a jestliže neskončil v poutech na zemi on sám, rozhodl se pomoci vítězi závodu, který se smažil opodál a asi mu to nebylo úplně příjemné. „Confundo!“ mrsknul po kouzelníkovi, který držel v šachu Marcuse, další kletbou.

Mimo herně:
Mdloby +7
Alaric Q. Tremlett rolled 1d10:
3

Confundo +6
Alaric Q. Tremlett rolled 1d10:
9

_________________
Obrázek
Join in the fight that will give you the right to be free!


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 15:44:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. bře 2017 10:01:54
Příspěvky: 52
Od posledního pořádného boje utekla už celkem doba a Alexei popravdě doufal, že dneska k ničemu pořádnému nedojde. Přeci jen měli za úkol zatknout jen pár lidí a udělat pořádek na těch ilegálních závodech, které se rok co rok pořádali. Alexeiovi ty závody byly naprosto ukradené, ale některým ministerským v žaludku očividně hodně leželi. Nehledě na to, že by se tam dle některých mohli vyskytovat i ti, co sympatizovali s Fénixovým řádem. A tak nezbývalo nic jiného, než se vydat společně s dalšími bystrozory a černými plášti do Ameriky.
Přenesení proběhlo v klidu a očividně se objevili právě včas - závod právě skončil. Zatímco jeden z jeho kolegů něco mlel, Alexei si prohlížel přítomné lidi a byl rád za to, že byl oděn do dlouhého černého pláště s kápí, kterou měl staženou do obličeje, aby nebylo poznat, kdo to vlastně je. I když jedna z osob vedle něho to věděla moc dobře. "A to jsem si myslel, že se bude Tremlett někde skrývat," mrkl po Eleanor McLarkenové, která tady byla taky určitě děsně ráda a připravil si hůlku. "Petrificus totalus!" namířil na Alarica a doufal, že ho sejme, protože to byla hledaná osoba a rozhodně se hodilo ho konečně dopadnout. Teprve chvíli na to si všiml Marcuse a pobaveně se ušklíbl. Patřilo mu to. A protože nebyl troškař, rozhodl se zbavit se i jeho, protože chtěl, aby to měli co nejrychleji za sebou. "Confundo!" tohle ho totiž ani zdaleka nebavilo, i když by si někteří mohli myslet opak. Zatímco totiž většina lidí v černých pláštích, ale i v bystrozorských uniformách, si to užívala, Alexei doufal, že to vzbouřence přestane brzy bavit a dají se na útěk.

Mimo herně:
Petrificus totalus -> Alaric (+4 dosp. +1 talent +2 úr. +2 smrtijed +1 bystrozor +1 za předmět = +11)
Alexei Udinov rolled 1d10:
8


Confundo -> Marcus (+10)
Alexei Udinov rolled 1d10:
2

_________________


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 15:58:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. srp 2012 14:27:18
Příspěvky: 508
Škvařit se ve vlastní šťávě opravdu nebylo nic příjemného, a i silnější jedinci by se určitě brzy svíjeli bolestí, což nepochybně po chvilce začal předvádět i Marcus. Naštěstí se mu ale dostalo vysvobození od Rickyho, který úspěšně sejmul nervově labilního pracovníka ministerstva a ten se začal motat kolem, zmatený jak lesní včela.
Marcus byl tedy volný, i když mu asi chvilku trvalo, než se vzpamatoval, a Alaric měl najednou na starost někoho kdo hodil osmičku mnohem zákeřnějšího...


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 16:17:23 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 05. pro 2016 19:36:40
Příspěvky: 70
Ricky vrhnul rychlým pohledem po vítězovi závodu, kterého dostal z té fakt nepříjemné kletby, ale na nějaká slova díků zřejmě nebyl čas, protože se na scéně objevili další pracovníci ministerstva a skutečně po něm šli jak slepice po flusu, což se dalo očekávat.
Alaric se otočil právě ve chvíli, kdy na něj letělo kouzlo od Alexeie, a neměl tudíž moc času zareagovat. Jen se zamračil nad tím, jací zbabělci všichni ti ministerští jsou, když útočí takhle ze zálohy, ale to se vlastně dalo tak trochu očekávat. Jenže tenhle kouzelník věděl, co dělá, a z jeho sebevědomého postoje vycítil mladý rebel nebezpečí. Ne, tohle rozhodně není dobré, problesklo mu hlavou zlomek vteřiny předtím, než zvedl ruku s hůlkou na svou obranu. „Expelliarmus!“ zkusil se ubránit kouzlem, které měl v malíku, ale dost možná nebyl dostatečně rychlý...

Mimo herně:
Expelliarmus +10
Alaric Q. Tremlett rolled 1d10:
9

Tak rychlý byl a za svou pohotovou reakci se v duchu strašně moc pochválil, protože mu zřejmě zachránila krk. Kouzla se vzájemně vyrušila, Rickyho i jeho protivníka zřejmě ta vlna maličko odstrčila dozadu, ale bylo jasné, že tenhle souboj ještě nekončí.
„Co takhle se vrátit do tepla a bezpečí ministerstva, hm? Tyhle souboje nejsou nic pro nabubřelé páprdy, co si myslí, že vymýtí všechnu špínu světa, když přitančí a začnou kolem sebe metat kletby,“ prsknul s očima upřenýma na Udinova. Ale dlouho se nevykecával, protože byl přeci jen muž činu. „Bombarda!“ protože proč troškařit, že. Kdyby se tihle maníci rozletěli na tisíc kousků, Alaricovi by to nevadilo ani trochu.

Mimo herně:
Bombarda +10
Alaric Q. Tremlett rolled 1d10:
9

_________________
Obrázek
Join in the fight that will give you the right to be free!


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 16:23:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. srp 2017 20:04:18
Příspěvky: 69
Eleanor byla toho názoru, že ilegální závody nikomu nevadily, ale chápala, že ministerstvo si najde jakoukoliv záminku k tomu, aby mohli někoho zatknout, i když ty lidi vlastně nic neudělali. Hodit marod by se asi mohla, ale ani jí to nenapadlo. O té akci se totiž vědělo už chvíli dopředu, takže by bylo asi trochu podezřelé, kdyby chvíli předtím onemocněla, že.
A tak se společně s dalšími lidmi v bystrozorské uniformě přenesla do Ameriky, stejně jako několik černých plášťů - dle ní ale bylo zbytečné, aby tady byli taky. Nehledě na to, že většina z nich patřila mezi bystrozory. "Má rád akci, no," ušklíbla se na Alexeie, který tu byl dnes právě jako jeden z černých plášťů a především proto ho neoslovovala. Ona sice věděla, kdo se pod maskou skrývá, ale většina dalších přítomných neměla tušení a ona ho prozrazovat nehodlala. A protože on se rozhodl zavařit právě zmiňovanému Alaricovi, ona pozvedla hůlku proti jedné holčině. "Everte stati!" ale ani jí moc nezáleželo na tom, zda se to povede.

Mimo herně:
Everte stati -> Teresa (+6)
Eleanor Rose rolled 1d10:
3


Horší ale bylo, že Alexeovi se kouzlo nepovedlo a co víc, Alaric se rozhodl ho zahrnout bombardou. "Calebe, pozor!" vykřikla trochu vyděšeně na svého kolegu v černém plášti a oslovení už přidala, aby věděl, na koho volá - pod tímhle jménem ho stejně skoro nikdo neznal.

_________________
TALIYAH ELEANOR IRIS ROSE
I'm a nice person. Just don’t push the BITCH button.


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 17:12:39 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10. srp 2017 5:21:58
Příspěvky: 90
Mimo herně:
Expelliarmus +5 (na ta Pouta)
Teresa Tremlett rolled 1d10:
9

Ta neutralita Terese neměla vydržet dlouho a o její štít se rozprsklo pár kouzel. Pak protego zablikalo a zmizelo, ale než dostala možnost zmizet, jak napůl plánovala, všimla si, že na ni míří jedna hůlka. A jakkoliv měla dost jasné pojetí o tom, že ty závody nebyly legální a neměla se jich v tom případě účastnit, nechat se sebrat taky úplně nechtěla. Nezareagovala tedy jinak než rychlým „expelliarmus!“, které bylo naštěstí úspěšné a ten bystrozor, co na ni mířil, byl najednou bez hůlky. To bylo fajn. O něco méně fajn byl fakt, že pak to začalo nabírat na obrátkách a kletby začaly létat všemi směry. Koutkem oka zaregistrovala, jak se v její těsné blízkosti střetla něčí dvě kouzla, ale pak už se taky musela ohánět, pokud nechtěla, aby ji něco trefilo. Třeba od té pěkné bystrozorky, která se napřahovala jejím směrem. „Expelliarmus!“ zkusila tedy znovu, a pokud to vyšlo, tak to bylo fajn, a pokud ne… tak se holt trochu proletěla bez koštěte.

Mimo herně:
Expelliarmus +5 na Eleanor
Teresa Tremlett rolled 1d10:
1

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: stř 27. pro 2017 17:33:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. kvě 2017 9:40:09
Příspěvky: 185
Ačkoliv já bystrozorovi v dnešním teplém dni dopřál trošky toho osvěžení, on si naopak usmyslel, že jsem se závodem nerozehřál dost! A že rozžhavit člověka uměl opravdu kvalitně... až jsem se z toho zapotil... pak trošku víc... a po chvíli už to vážně příjemné nebylo... ne vážně, tohle už příjemné nebylo vůbec! Najednou jsem padl na kolena a měl pocit, jako kdyby se mi každou chvílí měla z těla začít vypařovat krev. A to jsem si myslel, že rána potloukem je bolest, ale tohle? To byla úplně jiná liga!
Naštěstí to náhle přestalo a já se tak zmohl na rychlé a možná lehce zmatené pomrknutí po okolí. A zatímco ten syčák, co mě snažil se tu motal jak Ir na svatého Patrika, tak v pozadí stál zřejmě můj zachránce, na kterého jsem vrhl děkovný pohled a už už jsem se nadechoval, že mu něco řeknu, když v tom jeho směrem přiletělo kouzlo a hned v další chvíli jsem si všimnul jednoho letícího i mým směrem. Oči se mi najednou rozšířily a já tak možná i trošku zaskočeně pozvedl hůlku a křikul "Protego maxima!".
A pokud jsem se nějakým způsobem ubránil, nechal jsem ty dva se poprav mezi sebou a jen v duchu fandil mému zachránci, aby tomu prevítovi pořádně nakopal! A taky jsem doufal, že se mi ho pak povede někde odchytnout a pořádně mu za záchranu poděkovat a kdo ví, třeba bych mu to mohl i nějak oplatit.
A abych jen tak nestál na místě uprostřed přestřelky, rozhodl jsem se poodběhnout trošku stranou a co jsem tam neviděl, druhou závodnici, jak si jí zrovna podává nějaká bystrozorka! A jelikož jsem měl dneska na černokabátníky celkem pifku, hbitě jsem po ní švihnul hůlkou "Mdloby na tebe!" ano, protože útočit do zad je velice hrdinské.

Mimo herně:
Protego maxima +4
Marcus Forne rolled 1d10:
4


Mdloby na tebe +5
Marcus Forne rolled 1d10:
2

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Příspěvek Napsal: čtv 28. pro 2017 21:05:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. bře 2017 10:01:54
Příspěvky: 52
"Jo, to očividně dost lidí," přikývl ještě na Eleanořina slova a pod černou kápí se bleskl úšklebek. Divil se, že tu zůstalo tolik lidí, kteří se snažili s nimi bojovat místo toho, aby se radši dali na útěk. Ministerští byli očividně v přesile a taky se jim dobře vedlo.
A skoro se povedlo i jemu dostat toho, koho chtěli dostat už hodně, hodně dlouho, ale Alaric zareagoval dostatečně rychle, takže ta vlna, která přišla po vyrušení obou kouzel, odstrčila Alexeie trochu dozadu. Jestli se mu to líbilo? Vůbec ne ale kdyby se v další chvíli nepotřeboval postarat i o Marcuse, možná by po Alaricovi vrhl hned další kletbu. Takhle si vyslechl, co měl Tremlett na srdci a i když na to mohl něco říct, komentáře se zdržel. Ostatně Alaric nemohl vědět, že patří k Ministerstvu, černý plášť s kápí ho zakrývali více než-li dobře, i když pod ním se bystrozorská uniforma skutečně skrývala, to kdyby byl nucen se svého pláště vzdát.
To, co přišlo pak, ale dočista nečekal, takže kdyby Lenny na něho nezakřičela, asi by si ani nevšiml, že na něho zaslal jednu dobře mířenou bombardu. V první chvíli se však rozhlížel kolem, protože při jméně Caleb si vzpomněl na svého kmotřence a až v té další mu došlo, že tím myslela Eleanor jeho. "Protego maxima!" bylo to ale vyřčeno s lehkým zpožděním, takže bylo pravděpodobné, že ho v další chvíli zavalily kameny z nějaké budovy, nebo tak něco.

Mimo herně:
Protego maxima (+11)
Alexei Udinov rolled 1d10:
9


Jenže kouzlo se mu povedlo, takže at tu bombardu odklonil úplně nebo to stejně někde někoho zavalilo, pozvedl hůlku znovu, protože chtěl Tremletta dostat o to víc. On se totiž na něj snažil jít pěkně pomalu, to on se ho snažil skolit s bombardou, takže si zasloužil, aby ho dostali. "Petrificus totalus!"

Mimo herně:
Petrificus -> Alaric (+11)
Alexei Udinov rolled 1d10:
6

_________________


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 9 z 10 [ Příspěvků: 97 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další




Obsah fóra » Svět » Přenášedla


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz