Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HOWELLS, Anabelle Xaveria
 Příspěvek Napsal: úte 03. zář 2013 14:43:31 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
WIP. Protože přechroustat to prostě bude potřebovat. A to dost.

ObrázekObrázek

Obrázek

• Démonoložka + Pokročilé studium Černé magie
• Smrtijedka
• Narozena 15.4.1962 ve znamení berana.
• Dědička hlavní větve čistokrevného rodu, sídlícího ve Walesu.
• Absolventka Bradavické školy čar a kouzel - Prefektka, Zmijozel.
• Svobodná.

CHARACTER SONG: Midnight Syndicate - Haunted Nursery
HŮLKA:
Tis|13 palců|blána z dračího srdce|ohebná | +
Tisové dřevo je jedním z méně obvyklých hůlkových dřev a stejně tak kouzelníci, jež si vyberou, bývají výjimeční a mnohdy také nechvalně známí. Tisové hůlky údajně poskytují svým majitelům moc nad životem a smrtí (což dělají víceméně i ostatní hůlky, samozřejmě), tisové dřevo však získává temnou a děsuplnou pověst především v oblasti kleteb. Není však pravdou, jak někteří nevzdělaní často tvrdí, že majitelé tisových hůlek jsou vždy náchylní k černé magii. Kouzelník nebo čarodějka, jehož si tisová hůlka vybere, může být stejně tak obávaným zločincem jako ochráncem spravedlnosti. Hůlky, vyrobené z jedné z nejdéle žijících dřevin byly majetkem jak známých zloduchů, tak i některých hrdinů. Je-li majitel tisové hůlky s hůlkou pohřben, vyroste na jeho hrobě strom-tis, díky jehož větvím bude hůlka i po jeho smrti chránit svého majitele. Tak jako tak, je jisté, že tis si nikdy nevybírá jen průměrné nebo bojácné kouzelníky...

Hůlky, jejichž jádro tvoří blána z dračího srdce, zpravidla oplývají velkou mocí a jsou schopné těch nejokázalejších kouzel. Učí se rychle, většinou i rychleji než ostatní hůlky. Silně přilnou ke svému majiteli, ale jsou-li v souboji odebrané původnímu majiteli, stejně silně a oddaně přilnou k majiteli novému. Hůlky s blanou z dračího jádra lze snadněji přiklonit na temnou stranu, nikdy se k ní ovšem nepřiklání samy. Jakožto temperamentní hůlky, jsou dračí hůlky nejnáchylnější k nehodám.

(Zdroj: vlastní přibližný překlad z pottermore.com)

Obrázek

VZHLED:
Anabelle je mladá žena aristokratického držení těla a výšky, díky níž (v kombinaci s vysokými podpatky, kterým dává přednost) se na některé své vrstevnice může hravě dívat svrchu. Má hrdě vyhlížející bledý obličej ostřejších rysů (ne však přehnaně), bez jakéhokoliv zjevného kazu, s úzkým dlouhým nosem, malýma ušima, plnými růžovými rty, snad vlastní existencí vybízejícími k políbení, a s dvěma hypnotizujícíma očima ledové šedomodré barvy, připomínající zataženou oblohu před bouřkou. Tyto oči mají zvláštní schopnost zdánlivě pouhým pohledem proniknout až do nejtajnějších hlubin lidské duše, připravené ji prohlédnout, ovládnout a zmást. Nicméně, jako by se snad narodila pro podobné hrátky jako její sestra, dokáže vykouzlit takový výraz, který dostane okolní muže do kolen. K čemuž dost možná pomáhá její skvěle tvarovaná postava, držením připomínající trochu kočkovitou šelmu, a vodopád rudých vlasů, splývajících do poloviny dívčiných zad v lehkých vlnách, které jako by svou sametovostí jen vybízely k tomu, aby do nich někdo labužnicky zabořil prsty. Prostě a jednoduše, Anabelle už dávno ve svůdnosti vlastního vzhledu dokázala překonat svou starší sestru Page, a to i přesto, že jí chybí dokonalá exotická kombinace zlaté a rudé. Ona má vlastní kouzlo, podivné, maličko děsivé, ale má. A to, že většinou se omezí na jeho skrytí za clonu ledu, ne dokonalou, ale přeci patrnou, opravdu neznamená, že neexistují momenty, kdy tato čarodějka popustí uzdu kouzlu přírody. Ostatně, muži jsou tak snadno ovladatelní pouhým ženským tělem...
Pokud byste náhodou v Anabelliném šatníku hledali něco, co nezdůrazňuje ženskost, zřejmě by se jednalo pouze o dvě stará vytahaná trička po Ericovi, kterých se ze zcela sentimentálních důvodů odmítá vzdát, a spí v nich místo pyžama, pokud si je jistá, že ji nikdo nevidí. Jinak chodí oblékaná, jak už bylo řečeno, především v ženském stylu oblečení, má ráda jednoduché střihy a pokud možno žádné výrazné vzory. Naopak si ale libuje v krajkách. Rozhodně odsuzuje jakékoliv křiklavé barvy - nejčastěji ji proto uvidíte buď v šedé, nebo v bílé či černé barvě. Výjimkou není ani hnědá a pak její oblíbená fialová. Spektrum barev volí Belle obvykle temnější, aby ještě zvýraznila svou "aristokratickou bledost", na níž je samozřejmě náležitě hrdá, a i na slunce chodí jen minimálně, aby její pleť zůstala pokud možno porcelánově bílá. Kůži má opravdu hodně světlou, a nikdy se skutečně neopálí, stačí totiž jen chvíle na silném slunci a spálí se. Taková kůže se hodně rychle oloupe a za dva, tři dny už je Anabelle zase bledá "jako smrt".
Co se týká doplňků, nosí Belle obvykle jen jednoduché čiré kamínky v uších, někdy na ní můžete zahlédnout minimalistický náhrdelník či náramek, nikdy to však není nic extra výrazného, pokud to situace zrovna nevyžaduje, nebo se Xaveria prostě nerozhodne ohromit okolí svým bohatstvím.
Poslední zmínku si na Belliném vzhledu zaslouží líčidla. Ta se stala během posledních let jejím denním přítelem, a mladá žena jich umí využívat skvěle k tomu, aby ještě zvýraznila svou vrozenou dokonalost. Jestli to není z popisu poznat, tak ano, jelikož už má za sebou i období odmítání konzumace jakéhokoliv jídla, a víceméně se už umoudřila, je se svým vzhledem maximálně spokojená, a je přesvědčená, že ji i ostatní musí prostě jako dokonalou vidět.
Faceclaim: Deborah Ann Woll
Dětská podoba: Clare Foley
| +
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

POVAHA:
Veselá holčička, která si hrála s bráškou/bratrancem na mudly už zmizela v nenávratnu, a místo ní se v proměněném těle usadila zdánlivě úplně jiná duše. V první řadě nejspíš na všechny kolem působí tak trochu jako děsivě ambiciózní perfekcionistka, přesvědčená o vlastní pravdě a neschopná uznat chybu, a vyžívající se v temných zákoutích každé situace, v podivných náznacích či dokonce ve zmínkách o smrti či černé magii. K cizím lidem je nedůvěřivá, rozhodně není ten typ, co by vám hned při prvním setkání vyžvanil o sobě první poslední. Je taktéž patřičně hrdá na svůj původ a čistokrevné kouzelníky považuje za právoplatné vládce tohoto zkaženého světa, za někoho, kdo jako jediný má naději pro budoucnost. Je dokonale přesvědčená, že sama je také čistokrevná, takže si samozřejmě o sobě hodně myslí a často se povyšuje nad ostatní. Opovrhuje mudly a mudlovské šmejdy neuznává za právoplatné kouzelníky, vidí je jako zrádné zloděje magie a životního prostoru, jako nákazu na povrchu země, a nejraději by je všechny sprovodila ze světa. Nečistokrevné a polokrevné je ochotna akceptovat, druhé zmíněné už trošku méně, a minimálně u čarodějek a kouzelníků smíšeného původu by byla raději, kdyby se jí také nepletli do života. V obvyklých chvílích se snaží tvářit jako kus ledu, nicméně nedosahuje takové dokonalosti v tomto umění, jak by si přála. Na to se v ní až moc ozývá původní povaha, a až moc si užívá některé situace.
Nejpodivnějším rysem Belliné povahy je ale její fascinace smrtí, hororem, bolestí, mučením, utrpením ostatních... a hlavně lidskou krví. Nedokáže tuhle obsesi kontrolovat, a tak se raději snaží vyhnout situacím, kdy by na krev musela pohlédnout. V tu chvíli se v ní totiž probudí cosi děsivého, toužícího jen a jen tu krev prolévat, rozsévat muka a vraždit. Ne že by tahle část její osobnosti neexistovala i jinak, ale právě při pohledu na krvácející ránu je pro Xaverii mnohem těžší to nutkání kontrolovat. A když už jsme u toho, tak ano, Anabelle Howellsová se vyžívá v psychickém mučení a týrání těch, kteří se jí příčí, a úplně nejraději je, pokud takové lidi může dostat až na pokraj šílenství, prodlužovat muka až ke sladkému momentu, kdy budou prosit o milosrdnou smrt.
Tím, že se u ní ale smíchala původní typicky Nebelvírsko-Mrzimorská povaha s výchovou, vzniká v Anabellině případě ještě jeden prapodivný povahový rys. Je to neuvěřitelný sobec a ráda si hraje, a tím teď rozhodně není myšlena hra s panenkami nebo s autíčky. Hraje si s lidmi, jejich osudy, city a názory, a momentálně ji velice baví užívání přetvářky k získání důvěry, a následné bodnutí kudly do zad. Také si začala být vědoma toho, jak působí na příslušníky opačného pohlaví, a podobně jako její starší sestra toho začíná využívat, aby se pobavila. Nevěří v lásku, minimálně ne ve šťastnou, opovrhuje tím hloupým citem, který jen kalí mysl, a ví, že jednou ji prostě provdají za někoho, kdo bude společensky nejvhodnější, a tak si hodlá prostě užívat, dokud může. A klidně i na úkor okolí. City a přání ostatních jí totiž mohou být úplně ukradené. No a kdesi v duchu ví, že tento rys povahy si životem ponese jen proto, že ji zradil Andy, což ano, stále vnímá jako zradu, ačkoliv už dávno ví, že za tu nešťastnou situaci mohl její otec.

Obrázek

ZAJÍMAVOSTI:
.. V rodině Howellsů se potomci dozvídají koleje, kam chodili jejich příbuzní, až po vlastním zřazení.
.. Jejím bubákem je babička Ethel, a její Patronus vypadá jako liška.
.. Anabelle se bojí hluboké vody.
.. A je fascinována pohledem na krev a utrpení.
.. Smrtijedy obdivovala a sledovala už dlouho před tím, než se k nim přidala.
.. Nenávidí svého otce.
.. Miluje vůni levandule.
.. Nemá nejbližšího člověka - nikomu nedůvěřuje, ani (nebo spíš už vůbec) vlastní rodině. Jediným důvěrníkem jí je její kocour.
Obrázek

RODOKMEN:
Howellsovi jsou jedním ze starších čistokrevných rodů. Sídlí především na území Walesu a Skotska a o honosnosti jejich sídel či velikosti rodinného jmění není pochyb, ač dnes už nemají takový absolutní vliv jako kdysi. I když se však jedná o starý rod, existují mezi zdejší smetánkou i rody starší. Hlavní rodinnou větev tvoří právě Anabellina rodina, přesněji její babička Ethel S. Howells a její starší syn Theron.

Názory a myšlení | +
Co se politických názorů týká, většina rodu je proti mudlům, mudlovským kouzelníkům a míšencům vysazená, nepodnikají však nic, čím by na sebe poutali přílišnou negativní pozornost. A vše, co proti nečistým provádějí, je samozřejmě vykonáno maximálně diskrétně. Ačkoliv dříve si Howellsovi budovali spíše pověst rodiny s neutrálními názory a proti mudlům se rodina nestavěla vyloženě nepřátelsky, rozhodně byli pro izolaci kouzelnického a mudlovského světa. Míchání ras považovali za jednu z nejhorších věcí, co vůbec kouzelník může provést a ani mudlovští šmejdi jim nebyli po chuti. Dnes už se pod vedením nové hlavy rodiny(Ethel) jejich nenávistné projevy stupňují, rod si i tak ale snaží zachovat takovou tvář, aby v případě potřeby mohli hlásat hned ten a hned tamten názor. Je však pravdou, že nenávist k nečistým je v jejich duších už zakořeněná dost hluboko, a v poslední době se dokonce mezi členy rodiny objevují Smrtijedi. Vyskytne-li se mezi rodinnými příslušníky nějaká jinak smýšlející výjimka, netrvá dlouho. Tito provinilci a krvezrádci totiž obvykle bývají vyděděni a odesláni do Východní Evropy, kde zanedlouho za záhadných okolností zmizí a už je nikdo nikdy nenajde.
Obecně od Ethelina příchodu rodinu provázejí různé intriky a machinace, které si stará madam může dovolit nejen proto, že je díky nehodě svého muže Arguse hlavou rodu a většina jeho členů se jí bojí jak čert kříže(ostatně i jiní než jen Howellsovci mají ze staré paní strach) či snad proto, že její starší syn (Andin biologický otec, o němž si chvíli mysleli, že je to strýček) je hodně nadaný na paměťová a matoucí kouzla.. Krom nejbližších příbuzných nikdo například netuší ani fakt, že Andin strýc (o kterém si určitou dobu myslela, že je to její táta) si vzal za ženu mudlu - ostatně, o ty dva se Ethel postarala ještě před koncem letních prázdnin 1975, ale to sem nepatří.
Rodinné sídlo | +
Obrázek
Howellsovské hlavní sídlo se nachází ve středním Walesu, jen několik kilometrů od městečka Machynlleth, a je dokonale chráněno před vniknutím mudlů či jiných nepovolaných osob. Jedná se o velké, impozantní stavení, které jako by snad mělo demonstrovat moc a bohatství rodu Howellsů, nehledě na fakt, že ho údajně postavili už jejich předci, Nottové, ve své době hodně mocný rod. V domě už po desítky generací žije hlava rodu se svou rodinou, stará se o něj několik domácích skřítků, a samozřejmě, za domem i kolem se nachází komplex pečlivě udržovaných zahrad s promenádou, zimní zahradou i několika nenápadně ukrytými, romantickými zákoutími. Dále k panství patří i několik pozemků v okolí a les, nacházející se na sever od sídla, v jehož středu můžete najít malou loveckou chatu.
Kořeny a rodokmen Howellsů | +
O existenci a vlivu rodu Howellsů v Británii existují první zmínky z druhé poloviny 15.století. Jistý Alyxaunder Howells totiž údajně v té době pracoval jako vrchní alchymista na královském dvoře, a ví se, že to byl čaroděj s nadáním v lektvarech. Od té doby se reputace rodu střídavě zdvihala do výšin a klesala k průměrnému, nejspíš hlavně proto, že Howellsovi si byli po staletí zvyklí udržovat pokud možno neutrální vztah ke všemu. Co se týká druhého rodu, jehož krev proudí Anabelle v žilách, je to úplně něco jiného.

Nottovi, starobylý a velice mocný rod, jehož potomkem je Anabellina babička Ethel, se na území Velké Británie vyskytovali už snad odnepaměti, a jejich kořeny skutečně sahaly až někam do dob založení Bradavické školy. Podle Ethel dokonce přímo k jednomu ze zakladatelů, samotnému Salazaru Zmijozelovi. Tento rod byl vždy obávaný pro svou bezcitnost vůči nečistým a také uznávaný pro perfektní dodržování čistokrevné linie. O existenci hadích jazyků mezi některými Notty se ví, ačkoliv ti, kdož mluvili s hady, nejsou nijak dokonale prokazatelní, takový jedinec se totiž už po desítky generací neobjevil. To však nebrání Ethel, aby byla hrdá na svůj původ a vštěpovala všem vnoučatům, že jsou potomky samotného Zmijozela. Merlinžel jelikož Nottovi přísně dbali na čistokrevnost i zachování společenského postavení, jak tak šly generace dál a dál, začali se brát mezi sebou, a to jen napomáhalo v deviacích chování, rození neplodných jedinců a zvyšování úmrtnosti. A skutečně, Nottů bylo čím dál méně, ač si hrůzyplnou pověst nesli s sebou, a nakonec zbyla jediná Ethel a její otec, kterému nezbylo nic, než ji přivdat do rodu Howellsů, který, ač ne tak mocný jako Nottové, byl na vzestupu. Poté, co Xaveria Lestera Notta uvěznili do Azkabanu, ztratili Nottové možnost na mužského dědice a nositele jména, a v dnešní době už z nich nezbylo nic než hrůzyplné jméno a majetek, kteréžto věci se nesou s Ethel Howellsovou, dříve Nottovou.
Poslední dobou se ale proslýchá, že se někde našel Nottovský dědic, a tak je možné, že se jméno Nottů ještě zvedne z pomyslného popela a přestane být jen hrůznou legendou.
V rodu Nottů byla dědičná schopnost metamorfomagie (důkazem je Anabellin pradědeček Xaverius, o něm více informací v kartě Therona Howellse)

ODKAZ NA HOWELLSOVY NA LEXIKONU:klik
NOTTOVI NA LEXIKONU: klik

Zajímavostí ohledně Howellsů je tradice, neříkat dětem v jejich rodu nic o tom, do které koleje chodili jejich rodiče nebo starší sourozenci. Obvykle se to dítě dozví až po vlastním zařazení po tom co sdělí svou kolej domů. Původní vzhledové rysy Howellsů jsou hnědé nebo rezavé vlasy a šedomodré oči.
Obrázek

RODINA:
Anabelle byla na konci druhého ročníku adoptována čistokrevnou rodinou svého strýce, syna nynější hlavy rodu, Ethel. Bylo jí řečeno, že se jedná o její skutečné rodiče. Děvče tedy věří, že v její krvi není ani stopa po mudlovské krvi. Ve skutečnosti se jedná ale o tah Ethel Howellsové, která se nehodlá vzdát krásně tvárné vnučky, v níž pravděpodobně vidí ideální kandidátku na děditství většiny majetku i moci. Dívčinou biologickou matkou je ale mudlovská žena. Tato informace je však bravůrně skryta a krom těch, kteří jsou do podvodu přímo zapojeni (Ethel, Theron a Tamarah) o tomto faktu nikdo z kouzelnického světa netuší. A ti, jenž už něco vědí, jsou zavázáni neporušitelnými sliby. Ethel údajně jakékoliv záznamy o Bellině nečistokrevnosti nechala díky svým konexím vymazat z povrchu světa.

Hlavní Howellsovic linie (bez dědečka) | +
ETHEL SEVERA HOWELLS(roz. Nott)
*1909čistokrevnáčlenka Starostolcehlava rodu
Anabellina babička Ethel je posledním potomkem starobylého čistokrevného rodu Nottů, který údajně právě na svou čistokrevnost doplatil a vymřel. (Snad krom Xaveria Howellse, ale o tom později...) Ethel jako jejich poslední potomek zdědila veškeré rodinné jmění i državy po celých Ostrovech. Tato stará dáma je ta, která tahá za nitky intrik a pomocí všech možných prostředků dostává svůj vliv ve stínech i na samotné Ministerstvo, k čemuž jí samozřejmě pomáhá i členství ve Starostolci. Spolupracuje se Smrtijedy, ostatně sdílí plně jejich smýšlení. Má doslova vše v rodu na povel. Ví se o ní, že nešetří krutými a kritickými slovy, a nejradši by vyvraždila všechny mudly na světě, stejně tak i mudlovské šmejdy, vlkodlaky a jiné nečisté potvory, které všechny hází do jednoho pytle. Mudlové a mudlovští šmejdi jsou pro ni ale největším vředem na těle lidstva. Byla vychovávaná patřičně ke svému vysokému postavení, takže z ní vyrostla elegantní a ve svém mládí jistě i přitažlivá, ale chladná a téměř voskově působící dáma. Jako správná šlechtična proto nikdy skutečně nepracovala. Její rod a rod Howellsů byli domluveni již v den Etheliných prvních narozenin na její svatbě s nejstarším svým synem, Argusem, a to v rámci zachování krevní čistoty. Mezi Ethel a Argusem po celý čas manželství panoval vztah, založený na vzájemné úctě a povinnosti vůči rodům, nikoliv však na lásce. Ethel to však brala jako samozřejmost, možná také proto, protože je z hloubi duše přesvědčena, že krevní čistota je důležitější než cokoliv jiného, a zcela se ztotožňuje s (jejími domnělými) názory Salazara Zmijozela, a nikdy nedokázala přenést přes srdce zradu, které se dopustil její krvezrádný mladší syn. Není schopna uvěřit, že mohla někoho takového stvořit, a nevýslovně opovrhovala tou věcí, kterou si Austin dovolil pojmout za manželku a dokonce s ní zplodit DVĚ děti. Rozhodla se Claire zprovodit ze světa a přísahala si, že haranty vychová řádně, proto se nejprve snažila izolovat Erica, který se však jejím názorům vzepřel. Až po důkladném psychickém nátlaku na tu mudlu se jí podařilo dostat do péče mnohem tvárnější Anabelle. Za výsledek svého snažení doposud považuje dívčino přijetí do Zmijozelu a hodlá ve vzdělávání mladé Howellsové pokračovat.
Ethel má osobní domácí skřítku Fay, která obvykle pomáhá doma i ostatním členům rodiny, nejvyšší slovo pro ni má ale jen a jen Ethel. Také vlastní malou sovičku jménem Clay.

TAMARAH CLEOPATRA HOWELLS(roz. Aeth)
*1931čistokrevná"mou-prací-je-vypadat-dobře"
Samuelova manželka a Anabellina adoptivní matka pochází z egyptského rodu Aeth, který však v Británii nemá takový význam. Je to opravdu moc krásná žena, za níž se nejeden muž obdivně otočí, obzvlášť mimo Egypt. Má ebenově černé vlasy a oči barvy jantaru, které stejně jako její snědší pleť vzbuzují dojem exotičnosti a neznámého, vábivého tepla. Ve skutečnosti v ní není slunce ale ani kousek. Anabelle tato žena nemá v lásce, ostatně, je to vzájemné. Tamarah, stejně jako Aniin biologickký strýc vystudovala ve Zmijozelu a krátce po škole si ho i vzala. Svou dceru, Page, nade vše rozmazluje a považuje ji za to nejkrásnější stvoření planety. A jednoho ze svých synů by nejraději protlačila jako dědice hlavní Howellsovské rodové linie.

PAGE SHANTAL HOWELLS
*1954čistokrevnáredaktorka Týdeníku čarodějky
Obrázek
Anabellina oficiální sestra, která malou Zmijozelku okázale ignoruje. Tato slečna zdědila Howellsovské rodové rusé vlasy a matčiny oči barvy jantaru, což vytváří zvláštní, neobvyklou kombinaci. Nestudovala v Bradavicích, nýbrž v Krásnohůlkách, a to na vlastní žádost. Pokud Anabelle ví, tak jediné, na čem téhle fifleně záleží, je dobrý vzhled. Prostě typická mladá aristokratka, která parádně plní to, co se od ní jediné chce - vypadat dobře. Mimo jiné také píše pro Deník čarodějky, merlinžel na docela nevýznamné pozici. Ráda se zúčastňuje všemožných večírků, kde se baví s jejich mužskými účastníky, a tento život jí prozatím docela vyhovuje. Touží však do budoucna po tom, najít si dostatečně mocného a bohatého manžela. Mimochodem ano, právě mocní a nebezpeční muži ji přitahují. Anie má pocit, že ta holka je naprosto, ale úplně blbá. Nikdy neměla sebemenší chuť se s ní bavit a ani s tím nehodlá začínat.
THERON SEBASTIAN EARL HOWELLS
*1930
čistokrevný vedoucí Ústředny pro výmaz pamětiSmrtijed
Obrázek
fc: Julian McMahon
Anabellin otec (biologický, ač si všichni mysleli, že strýc) je přesně takový ten typ člověka, který si Ethel Howellsová přála zplodit. Nejen že je vypočítavý, mazaný, ctižádostivý, sobecký až hanba a city ostatních mu nic neříkají. Nejen že odsuzuje mudly, mudlovské šmejdy, polokrevné i krvezrádce. Nejen že má neobyčejný talent na matoucí a paměťová kouzla. Rozhodujícím faktorem je totiž hlavně to, že svou matku na slovo poslouchá a nedovolí si odporovat. Ve svém životě si je vědom, kde je jeho místo, a také, že by mu měli ostatní (kromě matky, samozřejmě) s úctou líbat nohy. Je ochoten pro očistění společnosti od mudlů a jiných nečistých nechutností udělat cokoliv, ostatně proto se také přidal ke Smrtijedům. Na rozdíl od své matky a některých jiných lidí se ale příliš nevyžívá v mučení. Zabít, to ano, ale mučit? Jen pokud ho někdo nějak hodně rozzlobí. Ostatně, přes jeho ledovou masku je docela těžké se dostat. Mimo jiné je muž tím slizkým typem, který udělá všechno, aby si zachránil vlastní kůži, a vždy se nakonec přidá na stranu vítěze. Víte, prostě ten typ, který musíte nesnášet, i kdybyste nakrásně nechtěli. Hru na rodinu s Belle přijal rozhodně s větším klidem než jeho žena, a ačkoliv moc dobře ví, že není dívčiným opravdovým otcem, pro vlastní matku udělá cokoliv a hraní divadýlka pro něj není problém. Dokonce ani neporušitelnému slibu se nijak nebránil. Ke své ženě, mimochodem, má spíše profesionální vztah, založený na vzájemné přetvářce a povinnosti zachovat rodovou linii. Ostatně, co se dětí týká, se docela činí, ale kdokoliv ho aspoň trochu zná, musí odkývat, že to Samuel rozhodně nedělá pro své nebo manželčino potěšení. Z Howellsovských rysů nezdědil skoro nic, snad s výjimkou šedomodrých očí, ale spíše se podobá matce.

RAYMOND AHMON ILLEUS HOWELLS
*1959čistokrevnýBradavice/Zmijozel obliviator, Theronův asistent
Obrázek
fc: Tom Sturridge
Anabellin bratr Ahmon je ze všech tří dívčiných sourozenců asi nejpodobnější rodičům, vlastně to vypadá, jako by z oka vypadl svému otci. Jen temně hnědé vlasy si nestříhá na krátko, nýbrž jich vždy pár pramínků nechá spadnout přes hypnotické, šedomodré oči. Je to jinak skrz naskrz typický Zmijozelák. Je hodně ctižádostivý a v budoucnu to hodlá dotáhnout daleko. Je si jist svou dokonalostí a opovrhuje všemi, kdo nejsou úplně čistého původu. Má ve škole vynikající výsledky a sám sebe považuje za něco, jako nástupce Salema McLarkena, ačkoliv rozhodně tak dokonalou pověst nemá a na famfrpál je levý stejně jako jeho otec. A vyžívá se v pozorování osob, je jedno kterého pohlaví, pokud ho něčím zaujmou. Tak trochu stalker, řekněme. Svou novopečenou sestřičku nemůže vystát. Biologicky je to bratránek, oficiálně Anabellin starší bratr. Vyžaduje, aby se mu říkalo Ahmon. Prvním jménem mu smí říkat jen babička. Ach, a abychom nezapomněli, ze srdce nenávidí Florence Rose, který mu dle jeho názoru jen krade jeho zaslouženou pozornost. Na konci školního roku 1975/76 to byl ostatně on, kdo Florencovi poslal pralinky, napumpované nápojem lásky, aby se mu patřičně pomstil.

JAMES SEAN HOWELLS
*1975
čistokrevný
Jamie, jak tomuhle malému dárečku Anabelle říká, je nejmladší (a dost nejspíše poslední) dítě Tamary a Samuela. Zatím se neví, kam se vyvine, ale podle toho, kolik nadělá rámusu, by mohl možná v budoucnu být metalovým zpěvákem. Už teď mu na hlavě raší čupřina rusých vlasů, a pravděpodobně bude ze všech nejpodobnější dědečkovi Argusovi. Po roce života už malý nezůstává s matkou tak často, spíše je ponecháván v péči chůvy. Anabelle ho má kupodivu ale docela ráda.
Další Howellsovi + děda | +
AUSTIN GEORG HOWELLS
*1932čistokrevnývyděděneclékouzelník
Mladší ze dvou Etheliných synů je Anabellin biologický otec. Jeho matka ho považuje za odpornou černou skvrnu na jinak čistém plátně rodu Howellsů. Nejen, že se jako první po dvou generacích dostal do Nebelvíru (většina Howellsovců bývala ve Zmijozelu), ale dokonce si dovolil vzít za ženu mudlu a pošpinit tak čistě kouzelnickou historii rodiny. Austinovi to ale nikdy nevadilo. Žije svůj život pro sebe a pro druhé, tak, jak on chce, a už od mládí se mu hnusí všechna konvenční pravidla zkostnatělých kouzelnických rodů. Už od doby svého třetího ročníku na Bradavické škole se toužil stát lékouzelníkem, což se mu také povedlo a nyní pracuje u Svatého Munga. Austina fascinují mudlové a jejich povídačky o kouzelnících, zbožňuje famfrpál a krátkou dobu dokonce hrával za nebelvírské kolejní mužstvo (na pozici odrážeče). Neschvaluje metody své matky a fakt, že byl nedávno z rodiny vyděděn a poslán neznámo kam, mu nejspíš ani nevadí. Podle posledních zpráv oplakal smrt své ženy a nyní žije tichým životem pod jménem George Blackwater. Místo u Munga mu údajně ještě zůstalo. Ovšem jakékoliv záznamy o něm byly vymazány z povrchu světa, a je možné, že ani on sám už si nepamatuje, že míval jinou rodinu než svou mrtvou ženu.

ERIC CHRISTIAN AUSTIN HOWELLS
*1955dvojí krvevyděděnecpravděpodobně cestuje?
Aniin o sedm let starší bratr Eric(oficiálně bratránek) je tak podobný svému otci, jak jen to jde. Miluje dobrodružství a rád se přátelí s mudly. Má rád svou malou sestřičku, ačkoliv se bojí vlivu ježibabí babičky, který na ni dopadá. Skvěle létá a dokud ještě chodil do Bradavic, byl i v kolejním famfrpálovém mužstvu. Stejně jako otec na postu odrážeče. Opovrhuje babičkou, která v něm vidí jen velké zklamání, které vzešlo z nečistého vztahu Austinova. Naopak ho bavívalo poslouchat potrhlé historky bláznivého dědečka, než se z babiččina nepřímého nařízení raději odstěhoval. Eric žil nějaký čas s kouzelnicí mudlovského původu(mrzimorská studentka Emily Halfmoon) v Londýně, a to až do doby, než mu babička začala vyhrožovat, že Emily zabije. Nestalo se tak pravděpodobně proto, že se s dívkou rozešel a odstěhoval tam, kam mu bylo řečeno. Nyní žije kdesi ve Východní Evropě a s rodinou udržuje jen minimální kontakt. I tak ale Belle pozval k němu na prázdniny 1976...
CLAIRE HELEN HOWELLS(roz. Hudson)
1932 - 1975čistokrevný mudlamrtvá
Anabellina biologická maminka, která zemřela za záhadných okolností dne 6.6.1975. Claire pocházela původně z chudé mudlovské rodiny a přišla o oba rodiče už v mladém věku. Nejprve zemřel její otec, povoláním voják, a od svých čtrnácti let vyrůstala v sirotčinci, protože její už tehdy hodně nemocná maminka podlehla těžkému zápalu plic. Už od mala se zajímala o historii, ale také například o paranormální jevy a moc ráda utíkala do světa vlastní fantazie. Také se ale velice dobře učila a uměla vycházet s dětmi, proto se rozhodla velice brzy pro kariéru učitelky, nejprve ve školce a později na základní škole. Když se její příjem ustálil na přijatelné normě, odstěhovala se ze sirotčince a pořídila si vlastní malý byt. Od té doby také začala pravidelně navštěvovat přednášky o okultismu, čarodějnictví a jiných podobných vědách. Na jedné z těchto přednášek poznala i Austina G. Howellse, který se, jak se zdálo, obsahem celého výkladu nesmírně bavil a Claire nejprve myslela, že to bere jako nějaký vtip. Tito dva se ale sblížili a po nějakém čase spolu začali dokonce plánovat i svatbu. A tehdy musel Austin s pravdou ven - pověděl své nastávající, kým doopravdy je. Claire tehdy už čekala dítě - Anabellina biologického bratra, takže i přes zjevnou nechuť budoucí tchyně se svatba konala. Od té doby se Claire už o kouzelnickém světě naučila co nejvíce mohla a snažila se rodu nějakým způsobem vynahradit svůj původ. Želbohu v rok dívčina druhého ročníku za záhadných okolností zmizela a dne 6.6.1975 bylo její tělo nalezeno na břehu řeky Temže. Belle ji má za svou tetu a o její smrti nemá nejmenší tušení – myslí si, že se žena pouze odstěhovala.

ARGUS XAVERIUS ICHABOD HOWELLS
*1905čistokrevnýbývalý bystrozor
Posledním článkem hlavní rodové linie Howellsů je právě Anabellin dědeček, bývalá hlava Howellsovic rodu. Býval to velice moudrý muž a skvělý čaroděj, který však dbal snad až příliš na tradice. Ačkoliv ne tolik jako jeho žena. V Bradavicích vystudoval v Havraspáru a dotáhl to až na Prefekta, post Primuse mu unikl jen o vlásek. Po škole se rozhodl otužovat dál a nakonec jistou řádku let pracoval jako bystrozor. Bohužel ale před nějakým časem přišel při neobjasněné nehodě o rozum a byl odvolán z funkce. Všude teď vidí nepřátele, duchy a mrtvé, vstalé z hrobů. Anie se ho trochu bojí, ale spíš je jí ho líto. Většina rodiny se dědečka štítí, proto také starý muž obývá jedno z vedlejších Howellsovských sídel, nacházející se kdesi ve Skotsku.
A protože měl Argus Howells čtyři mladší bratry, tak zde další Howellsové... | +
MAGNUS HOWELLS (*1906)
...byl druhý nejstarší z bratrů Howellsů. Měl dvě děti -MADISON a JONATHANA. Z jeho strany zde pak můžeme zmínit především Jonathanova syna, ROMEA JONATHANA, který letos v září nastupuje do Bradavic.
Romeova karta >>>

HOWARD ZACHARY HOWELLS(1910 - 1959)
...byl prostřední z Howellsových bratří. Celý život zasvětil toulkám po světě. Nikdo neví, jak přesně zemřel nebo kde, ale roku 1959 dorazilo domů jeho rodině mrtvé tělo k pohřbení.
Dědeček například Olivie Wendelly Howells nebo vyšinutého umělce, vystupujícího pod pseudonymem Lucifer Heavensgate.

Olivčina karta >>>>

ALNITAK MAGNUS HOWELLS
Děsivý muž, něco jako slabší odvar Ethel. Dědeček Saipha Howellse.
Saiphova karta >>>>

OLIVER EDWARD THAWNE
...nejmladší z čtveřice Argusových bratrů. Vzal si ženu nečistokrevného původu a přijal její jméno. Jeho vnučka, VERONICA, chodí také do Bradavic.

Verunčina karta >>>
Příbuzenstvo ze strany Nottů (VAROVÁNÍ! Následující obsah může udělat nedobře vašemu žaludku.) | +
Nottovi byli svého času velice váženým kouzelnickým rodem, který se snad dokonce mocí mohl rovnat Tinkerbellům nebo samotým Olšenkům. Jejich kořeny údajně sahaly až k samotnému Salazaru Zmijozelovi. Jelikož ale příliš lpěli na zachování krevní čistoty a sociálního statusu, začali se hojně brát i mezi sebou, což způsobovalo nejen psychickou degeneraci, ale mnohdy i tělesnou, a mimo jiné neplodnost. O neplodných členech Nottovic klanu ale mluvit nemusíme. Kdepak, my si zmíníme jen dva děsivé příklady z minulosti.

Například XAVERIUS LESTER NOTT(*1890) aneb Ten, o němž se nemluví, je otcem Anabelliny babičky Ethel. V rodině je víceméně veřejným tajemstvím, že nejen svou ženu, Crystal, ale i svou dceru bil, a že to on je pravděpodobně zodpovědný za některé pokřivené výkyvy Etheliných nálad. Dost možná je to dědičné. Stejně jako Anabelle je totiž fascinován pohledem na lidské utrpení, bolest a krev, ale na rozdíl od jeho pravnučky se to nikdy nesnažil zakrýt. Veřejnost si ho pravděpodobně pamatuje jako muže s havraními vlasy a krvežíznivým pohledem téměř bílých očí, který jen tak z rozmaru doslova rozpáral celou mudlovskou vesnici. Za to ostatně také dostal doživotní trest, který si dodnes odpykává v Azkabanu. Většina rodiny dělá, jako by neexistoval, takže o něm Anabelle skoro nic neví.
Momentálně se proslýchají zprávy, že Xaverius utekl za pomoci neznámé skupiny černokněžníků (té samé, po které Belle pátrá) z vězení a někde našel svého vnuka, kterého hodlá vychovat jako dědice.

U sourozenců SEVERY SANCTY a JEREMIAHA CAELA NOTTOVÝCH se v celém rodokmenu asi aristokratická degenerace projevila nejvíce. Nejenže jakožto děti bratrance se sestřenicí pojali za manžele jeden druhého, ale když se jim po dlouhé snaze zplodit potomka skutečně narodil syn Canktus, nechali ho pouze jeden rok vyrůst, a jakmile se Sanctě z oběhu dostaly mateřské hormony, na chlapci si pochutnali, jako by to byla vyhlášená delikatesa z pětihvězdičkového podniku. Rodinný kruh nikdy moc nenavštěvovali, a zemřeli oba, pravděpodobně vlastní rukou, zanedlouho poté, co doslova sežrali vlastního syna.


HISTORIE:
Obrázek

Před Bradavicemi... | +
Anabelle se narodila jako druhé dítě čistokrevnému kouzelníkovi a mudlovské ženě. A ačkoliv ji ti dva měli moc rádi, bylo s ní dle toho už od dětství zacházeno. Nejprve se nejednalo o nic hrozného, ostatně děvče bylo ještě malý prcek, a babička Ethel soustředila svou pozornost spíše na Anabelliného staršího bratra Erica. Ranné roky života tak Belle prožila relativně v klidu. Jen smůla, že si to nepamatuje. Jakmile totiž bratr v jejích čtyřech letech začal chodit do Bradavic, život se měl malé slečně Howellsové změnit úplně od základu. Vida, že Eric je až moc po svém otci, a že se své špinavé mudlovské matky nehodlá vzdát, rozhodla se Ethel přesunout své pole působení na Belle. Ne snad, že by jí zprvu chtěla přikládat větší význam než otravnému hmyzu, který je hoden jen zašlápnutí. Už tehdy se rodina stranila Austina s jeho
Obrázek
ženou a synem, ale Anabellin strýc Samuel (a její nynější oficiální tatík) byl ochoten případně dívku přijmout za svou, až projeví kouzelné nadání. O tom že děvče vůbec existuje, ostatně mnoho lidí nevědělo až do nedávné doby. Je však jisté, že Belle neměla normální dětství, jako některé jiné dívky jejího věku. Babička ji nejprve zavírala v pokoji, kde se měla učit všechno možné i nemožné, a jak čas míjel, stal se z pokoje přístěnek a z přístěnku sklep, odkud nebylo možné zaslechnout jediný hlásek. To proto, poněvadž se Ethel svými vlastními, čím dál krutějšími způsoby, snažila v dívce probudit magii. A nebo, což bylo mnohdy mnohem horší, si stará dáma potřebovala vylít na někom vztek, a koho jiného použít, než neschopnou motáckou vnučku? A tak, zatímco si ostatní děvčata hrála venku s kamarády, Anabelle byla označována za nechutnou věc, jenž si ani nezaslouží žít, a zakoušela různá mučení, včetně několikrát použité kletby Cruciatus. Nic z toho ale kouzelné schopnosti dívky neprobudilo. Naopak, častý pohled na ranky na svých rukou u ní vyvolal jediné - fascinaci krví. Stejně tak mučící techniky pokřivily její charakter tak, že začala toužit po tom, aby ostatním lidem mohla dát pocítit to, jak sama trpěla. Dívka si až moc dobře všechny další hrůzy, které na ní byly napáchané, vryla do paměti. Ví, že už takhle nikdy nechce skončit. Až když jednoho dne v zoufalosti pouhou myšlenkou hodila po babičce křišťálovou vázu, přestalo toto chování a dívka znovu začala studium s Ethel a tehdy i jejím manželem Argusem. Zanedlouho nato se však jejímu dědovi stala jistá příhoda, o níž nikdy nikomu neřekl, a zešílel. Doslova. Belle se snažila na bolestnou minulost nemyslet - i tak však od téhle doby mívá noční můry o tom, jak brutálně vyvraždí všechny členy své rodiny, aby zaplatili za to, jak se k ní chovali. To, že jí daná situace nepřišla normální, bylo nejspíš z důvodu, že víkendy směla trávit s rodiči, a dva měsíce prázdnin dokonce s bratrem.
Právě tyhle chvíle pro ni byly tím skutečným šťastným dětstvím, které by mělo každé dítě mít, a ona se i přes babiččinu nechuť částečně formovala dle obrazu vlastního bratra. Však víte, jak jsou děcka tvárná a přizpůsobivá. Celé léto většinou prochodila s ním po waleské přírodě, spali pod širákem a on jí vyprávěl o všech těch úžasných zážitcích ze školy, kam se snad právě díky tomu dívka začínala opravdu těšit. Během letních výletů s bráškou se nikdy nepoužívala žádná kouzla. Často se stávalo, že se ti dva prostě připojili ke skupince kempujících mudlů a nacházeli si tak nové přátele, o nichž oba věděli, že by z nich babička neměla zrovna dvakrát radost. Říkali tomu hra na mudly a opravdu je to bavilo. Díky těmto výletům s bratrem však Eric zjistil dívčino děsivé tajemství - fascinaci pohledem na lidskou krev. Tehdy šli zrovna po nějaké kamenné pěšině, když Eric prostě a jednoduše zakopl a natáhl se jak dlouhý, tak široký. Odřel si při tom nohu o vyčnívající kámen. Nebylo to nic hrozného, jen prostě malá krvácející ranka. Mnohem děsivější pohled než na ránu jako takovou byl ale právě na malé děvče s dvěma rozkošnými culíky, jak s vytřeštěnýma očima fascinovaně na pramínek krve zírá. Eric si nejprve myslel, že je malé dítě v šoku, ale po chvíli, kdy Anabelle natáhla ruku a drobným prstíkem fascinovaně přejela kolem ranky, na tváři mírný úsměv, mu došlo, že to asi nebude v pořádku. Ten moment ale po chvíli odezněl a nic dalšího se nestalo. Dlouho do noci toho dne Eric vysvětloval své sestře, že tohle nemůže dělat. A jak už to mezi sourozenci bývá, zůstala ta událost jen mezi nimi.
Od té doby se Anabelle úzkostlivě vyhýbá čemukoliv, čím by sebe, nebo někoho jiného mohla pořezat a snaží se chovat naprosto normálně. I tak mívá ale noční můry plné krve, kde je to ona sama, kdo vraždí svou rodinu. Nikomu by se s tím nesvěřila - ani bratrovi o těch zlých snech neřekla. Asi kvůli tomu všemu se po té události Anabelle uzavřela více do sebe a začala pilněji studovat pod velením babičky, která na ni začala mít tak trochu i vliv.
První dojmy v Bradavicích | +
První cesta bradavickým expresem, přeplutí jezera a zařazování
Anabelle strávila cestu vlakem v kupé s Darrelem Gallem a Leslie Abrahams z Nebelvíru (to tehdy ale přirozeně ještě nevěděla), kteří se zjevně znali už s dřívějška.
Obrázek
Seděl s nimi i Wallace Moors, kterého se Anie snažila zastávat, když do něho ta dvě lívčata rýpala. Řešila také cestou problém se šaty a vlasy, který se zdál jako krize jejího života. Nakonec se ale problém vyřešil (kouzlo, které seslala babička, aby dítě tak vypadalo, odeznělo, Anie to však přisuzovala Darrelovým schopnostem), ale rýpání do Wallaceho neustávalo. Dívka to nakonec nevydržela a z kupé utekla, zbytek cesty strávila na chodbě.
Přes jezero se plavila v lodičce s mnohem sympatičtějšími dvěma děvčaty - Clarissou, která ji naprosto fascinuje a Anda ji považuje za nejhezčí dívku svého věku a Jiley, na níž si nestihla ještě pořádně udělat názor, ale připadá jí sympatická. Během cesty loďkami cítila velkou nervozitu a taktéž se bála, zda to, že nemá ani tušení o nějakých kolejích (věděla jen, že existují čtyři), nebude mít na zařazování špatný vliv.
Moudrý klobouk dívku poté celkem bez rozmýšlení zařadil do Zmijozelu. Ulevilo se jí, že neskončila v Nebelvíru s nevychovanou Leslie.
První krůčky na škole
První hodina létání pro dívku byla něčím novým. Doma totiž nesměla na koště sednout, protože se to pro dámu nehodilo. Když jí ale profesor Sluníčko(čteme Ery) ukázal, jak úžasně si člověk ve vzduchu vyčistí hlavu, rozhodla se i přes babiččin zákaz jít na nábor do kolejního famfrpálového týmu, kde ke své radosti získala post odrážeče, stejně jako její bratr kdysi. Také poslala domů sovu se žádostí, aby jí byly zaslány informace o kolejích její rodiny, o nichž doposud nic nevěděla. Byl pro ni celkem šok, že i otec, i bratr, byli v tom nesnesitelném Nebelvíru.
To, že se Anie dostala do Zmijozelu, velice potěšilo její babičku, dívka sama ale pochybovala, zda do té koleje skutečně patří. Přeci jen si rozuměla nejvíce s jinými studenty - jmenovitě Jiley a Andrew, což byli oba Mrzimorští. A to byl problém, snad ani ne kvůli jejich koleji ale proto, že babička Ethel, pokud něco schvalovala ještě méně než famfrpál, tak to bylo bratříčkování s nečistými. Zatímco u Jil to Anabelle ani nenapadlo, o Andym začala mít silné pochybnosti, což ji velice trápilo. Rozhodla se ale, že to zatím nebude nijak řešit - jelikož ho považovala za nejlepšího kamaráda, neunesla by, kdyby měl být mudlovský šmejd, s nimiž má od babičky výslovně zakázáno se bavit. Anabelle měla už od začátku strach z Péče o Kouzelné tvory a ani hodina s profesorem Hulkernem, který na studenty div nepoštval bandu třaskavých skvorejšů v citlivém období, a tak si u Andy nenávratně získal post neschopného ňoumy, nijak nezměnila její názor. Z těch všech potvor měla stále strach, ačkoliv se rozhodla to nevzdat a napsala se i na další hodiny Péče. Naopak velice by ji bavila první hodina lektvarů s dívčinou kolejní ředitelkou, profesorkou McKayovou, kterou dívka považuje za ztělesnění čistokrevné kouzelnice s vlastním názorem. Jenže to by nesměli studenti pracovat ve skupinkách. Protože mrzimorský student Cassidy nešťastně upustil hůlku do kotlíku, začala se chovat Anabelle tak trochu jako svá babička, k čemuž pravděpodobně přispěla i zmijozelka Ailee Rowle(mmch se ještě řešila aféra ohledně toho, že právě Ailee srazila na náboru soupeřku z koštěte potloukem), a byla na něj opravdu hnusná. To dívku samozřejmě vyděsilo a, s výjimkou chvilkových podivných stavů mysli, toho upřímně litovala. Od smutku jí nakonec zase pomohl Andrew, stejně jako tehdy, když dostala ošklivý dopis od babičky, a ukázal jí tak, že na kamarády se dá spolehnout. I tak ale Anabelle hodně pochybovala, že by si tohle myslel i po tom, co by věděl o problému s původem. Dívka se totiž pořád nemohla zbavit pocitu, že je Andy mudlovského původu. I tak ji ale pozval na ples, za což byla zrzka velice ráda a samozřejmě souhlasila.
První návštěva Prasinek a ples
Tenhle den si dívka bude pamatovat asi hodně dlouho, protože to pro ni bylo jako začátek skutečně kouzelných vánoc. Výlet do Prasinek prožila spolu s nesourodou zmijomrzispárskou skupinkou ve složení ona, Jane, Andy, Jileya Alby. Vydali se do Medového ráje, kde dívka poprvé ochutnala ohňostrojovou čokoládu.
Toho dne večer se konal její první Bradavický ples, na který šla podle dohody s Andym. Šaty byly něco, čeho se bála, jelikož si dobře pamatovala, co jí navlékli na příjezd do Bradavic, nakonec si ale mohla oddechnout. Byly stříbrné a rozhodně ne Alenkovské. Anie si večer náležitě užila, dokonce si našla i příležitost dát Andymu vánoční dárek - žlutozelenou šálu na důkaz jejich přátelství. Sama od něj také něco obdržela - knihu o famfrpálu a deník. Také po plese poznala chlapcovu kočku Chaos a dozvěděla se, jak přibližně vypadá mrzispolka, ačkoliv tam přirozeně nebyla.
Další ročníky | +
II.ROČNÍK
Druhý rok v Bradavicích nebyl pro Andu ani zdaleka tak zábavný jako ten první. Nejenže její nejlepší kamarád Andy zmizel neznámo kam (až těsně před začítkem třeťáku se Anabelle dozvěděla, že strávil notnou dobu v kómatu), ale i ona sama se začala stranit společnosti. Což vytvořilo skvělé prostředí pro vývoj jejího charakteru dle představ babičky Ethel. Druhák tedy pro Belle představoval především charakterový posun od milé dívky k voskové figuríně, která krom výjimek pozitivní emoce a chování jen předstírá. Po svých třináctých narozeninách se dívka navíc ještě dozvěděla, že jejími skutečnými rodiči nejsou ta mudla a Austin Howells, ale Samuel a Tamarah, a že celou dobu byla označována za dceru tety a strýce jen proto, že si všichni mysleli, že z ní roste prvotřídní moták. Takhle to alespoň Andě podala babička, a ona tedy začala věřit, že její krev je dokonale čistá. I to přispělo k posunu charakteru, Anabelle si na sebe samozřejmě začala klást větší nároky a být na svůj původ patřičně pyšná. Její bratr/bratranec Eric se během tohoto roku také rozešel s Emily a odstěhoval se někam do Východní Evropy. Lidé, které dosud považovala za rodiče, Austin a Claire, beze stopy zmizeli. To, že si Austin změnil jméno a Claire byla zavražděna, Anda přirozeně neví.


III. ROČNÍK
Nedlouho před začátkem třetího ročníku potkala Anabelle v Děravém kotli Andyho. A tak si dovolila začít doufat, že třeťák nakonec nebude tak hrozný, jako byl minulý rok. Byla (a stále je) neuvěřitelně šťastná, že je Andrew v pořádku, a měla najednou další důvod se těšit do Bradavic. Dozvěděla se, že měl autonehodu, a zase jednou začala pochybovat o jeho původu - nakonec to ale nechala být s tím, že je určitě polokrevný. Protože mudlovského šmejda by nepřežila. Ve škole to bylo zpočátku krásně poklidné. Lysandra Lockheartová, bývalá spolužačka ze Zmijozelu, začala učit Obranu, a Anda na její první hodinu samozřejmě musela dorazit pozdě. Ne schválně, of course. Zjistila také, že jejím bubákem je babička. Jiné hodiny nebyly nijak extra zajímavé, snad krom nového předmětu - Starověkých run, který začal učit svérázný profesor, Finnian O'něconěco, Flannův strýček. Vlastně všechno probíhalo až podezřele skvěle a vesele, a to až do vánočního plesu. Anabellka totiž s naprostou samozřejmostí předpokládala, že tam půjde s Andym. Ne tak on, který si pozval o rok starší Jane Edwardsovou, dívku, o které si do té doby Anabelle myslela, že je její kamarádka. Zasáhlo jí to asi víc, než by mělo, pravděpodobně proto, že se v ní začaly probouzet pubertální hormony (a ona přišla na to, že nejen pokukuje po hezkých spolužácích, ale konkrétně Andy jí je asi milejší než jenom jako kamarád), a od té doby už to se vztahem s Andym šlo slušně řečeno do kytek. Dokonce chlapec objevil její slabinu ohledně krve a bolesti, a Anda nevěděla, jak se k tomu bude stavět. Nakonec se ale usmířili, a cestu zpět do Londýna absolvovali spolu.
A abychom nezapomněli, třeťák byl pro Belle také rokem rozličných lumpáren. Předně se jí (spolu s Flannem a Arianou z její koleje) podařilo obarvit největší dalekohled mozkomořího profesora Astronomie Rodwella narůžovo, aniž by u toho byli polapeni. A pak, po zápasu ve famfrpálu o třetí místo v poháru (ano, tento tok Zmijozel nevyhrál ani pohár ve famfrpálu, ani školní), částečně nevědomky podstrčila Zmijozelskému střelci Florencovi Rose rumové pralinky, které její bratr naplnil nápojem lásky. A údajně to fungovalo...


IV.ROČNÍK
Nejdůležitější zvrat Belliného dosavadního života se stal právě cestou do Bradavic, vstříc čtvrtému ročníku. Poté, co s Andym o prázdninách utekli do vyhnaneckého domu bratrance Erica v Rusku, a zažili tam docela děsivých pár dnů, během nichž si ale krom zdrhání před příšeráky stihli konečně říct, co jeden k druhému cítí, poté co Anabelle poznala svého pradědu Xaveria na obraze, poté co na konci operace útěk Andy záhadně zmizel aniž by se rozloučil... se všechno pokazilo. Ještě ve vlaku Andy dívce oznámil, že ji nesnáší, že je mu z ní zle, a ona tak do školy odjížděla s pocitem, že tam nemá vůbec, ale vůbec nikoho. Právě tohle prostředí nejvíce přispělo k formování její finální osobnosti, takové, jakou ji můžete nejspíš vidět i dnes. A ačkoliv předtím, dokud ještě Andy byl jejím kamarádem, její láskou, možná svítala čas od času naděje na zlepšení, veškeré vzdušné zámky toho roku spadly. Anabelle se začala uchylovat víc k temnotě a zábavu hledala nejen v nenápadném psychickém trápení slabších jedinců, ale i třeba v hledání zmínek o skupině černokněžníků, o jejichž existenci se začalo mnohé proslýchat. Zrodilo se v ní přání je poznat, hlavně jejich vůdce, který dle Anabelliného názoru musel být téměř polobůh, a ona začala sbírat výstřižky z Věštce, které snad mohly právě o těchto lidech mluvit. Také se mnohem více začala zajímat o černou magii, a přestala se vzpírat posledním zbytkům babiččiny výchovy. Změnila se tak, že kdyby její matka (Claire, pozn.) žila, asi by ji nepoznala. Doťukly to k dokonalosti i její fyzické změny, které z ní jako kouzlem udělaly krásnou mladou dívku, které málokdo odolá.
Mimochodem se také letos Belle zúčastnila survivalu pod vedením profesora Finniana, kde se tak nějak prazvláštně skamarádila s jinou zmijozelkou, podivínskou Arianou Harrington, která je asi ve škole momentálně nejblíž k tomu, co by Belle označila pojmem kamarád. Hned za ní obsadil příčku Flann od ní z ročníku, poněvadž jednu vrazil Andymu a kapitán týmu Patrick, se kterým se dokonce čas od času dalo i promluvit třeba u kolejního stolu.


V.ROČNÍK
Tento rok lze označit především za rok, kdy Anabelle skládala zkoušky NKÚ. Opravdu, nic jiného nebo snad důležitého se během páťáku nestalo, i když s Andym zakotvili na víceméně neutrální půdě. Ale to, spolu se zjištěním, že Andymu byla Theronem Howellsem vymazána paměť, vlastně nic moc nezměnilo. Anabelle se stala víceméně takovou, jakou už pravděpodobně bude navždy, a možná je jí tak i lépe. A ano, dopátrala se k tomu, že skupina kouzelníků, která chce vyhnat falešné mudlovské šmejdy, má někde nějakého vůdce. A toho si Belle začala idealizovat, a představovat si, jak mu jednoho dne pomůže očistit svět. Zkouškami NKÚ prošla tak nějak bez menších potíží, snad na jediné se vykašlala na Věštění, které považuje za hloupost a nepotřebnost. A ano, dostala prefektský odznak. A strávila survival v Osvětimi. A začal se jí z jí nepochopitelného důvodu líbit Max McTavish. Ale jinak? Nic zajímavého, vážně.

PŘÍSADY:
pelyněk - 4 snítky
baldrián - 3 kořínky
asfodel - 1 kořen
bezoár - 1 ks

OSTATNÍ MAJETEK:
Školní stejnokroj v barvách Zmijozelu*
Učebnice a pomůcky ze školy*
Potřeby na famfrpál (vlastní odrážečská pálka!)*
Zápisník a Famfrpál v průběhu věků od Andyho :3*
Dokonalý zeleno-stříbrný brk od Lorelei :3
Zmijošála od Jane :3*
malá pohyblivá figurka lišky, KF v březnu 1977*
malá lahvička drmolícího dryáku, hodina lektvarů 76/77
balíček sladkostí a plátěná taška přes rameno, která je větší uvnitř, 1st BraHunGam*
Stará kniha, na jejímž obalu je nečitelný název, a která obsahuje rodokmen Howellsů a Nottů až k Salazaru Zmijozelovi - event objekt, Anabelle si není jistá její pravostí.

*→ uloženo ve vzpomínkové truhle v Anabellině ložnici.

SUNSHINE:
Bellin kočičí mazlíček. Krásný exemplář norské lesní kočky. Dostala ho jako dárek od Erica k přijetí do Bradavic. Je to kupodivu docela klidný kocour, který sice mívá své toulací nálady ale ví, že nejlepší místo na světě je u jeho paničky. Zbožňuje, když může Belle sedět na klíně a nechat se drbat za ušima. Je to její nejlepší přítel a také důvěrník, ke kterému se dívka přivine vždy, když se cítí špatně.
Obrázek


SCHOPNOSTI:

Létání 5/10
Lektvary 8/10
Přemisťování
Nitrobrana

Čtení a psaní runovým písmem
Výroba jednoduchých amuletů

VROZENÝ TALENT:
OPČM+2
Formule+1
NAUČENÉ LEKTVARY:
Lektvar zapomnění
Lektvar na léčení vředů
Nadouvací roztok
Splaskávací roztok
Drmolící dryák
Protijed na málo běžné jedy
Lektvar ochrany proti ohni
Postaršující lektvar
Posilující odvar
Amorův šíp
Protilátka k nápojům lásky
Mnoholičný lektvar
Tresť šílenství
Nápoj beznaděje
Doušek živé smrti
Paměťový lektvar


NAUČENÁ KOUZLA:
100%
Accio
Alohomora
Expecto Patronum (liška)
Lumos/Nox
Wingardium Leviosa
Morsmordre

KOUZELNÉ FORMULE:
+2+1 talent
Incendio
Awinio Radix
Obliviate


+1+1 talent
Aresto Momentum
Finite Incantatem
Locomotor Mortis
Evanesco
Glacius
Colloportus
Ukaž mi cestu!
Cistem Aperio


+0+1 talent
Flipendo
Aqua Eructo
Flagrate
Priori Incantatem
Sperudito
Hydratus
Depulso
Proměnlivé kouzlo
Silencio
Risus Hilaris
Gemini
Alarte Ascendare
Carpe Retractum
Diffindo
Locomotor
Portus
OPČM:
+2+2 talent
Everte Stati
Petrificus Totalus
Protego (maxima)
Expelliarmus
Stupefy
Bombarda
Confundo
Immobilus
Parum Oculus/Conjunctivitis
Relashio


+1+2 talent
Pouta na tebe
Odhal svá tajemství
Confringo


+0+2 talent
Perikulo
Riddikulus
Furnunculus
Relacio
Impedimenta
Oppugno
Cave Inimicum
Repello Inimicum
Tumry tinfrangere
Fideliovo zaklínadlo
Repellentus
PŘEMĚŇOVÁNÍ:
+2
Colovaria
Enervate
Trastuli alius


+1
Reparo
Reducio
Densaugeo
Episkey


+0
Duro
Asius
Balit!
Aparecium
Engorgio
Pluma Pondus
Draconifors
Lapifors
Anapneo

ZKOUŠKY | +
NKÚ
V: OPČM, KF, Runy
N: Přeměňování, Dějiny, Astronomie
P: Lektvary, Bylinkářství, PoKT, Studium mudlů
M: x
H: Věštění

OVCE
V: OPČM, KF
N: Přeměňování, Runy, Dějiny, Astronomie
P: Lektvary
M: x
H: x

*Malým písmem jsou zkoušky, psané jen pro okrasu, neodehrané a nepočítala jsem si za ně žádné bonusy.


Naposledy upravil Anabelle Xaveria Howells dne pon 08. led 2018 18:01:04, celkově upraveno 113

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Anabelle Xaveria Howells
 Příspěvek Napsal: stř 04. zář 2013 8:19:51 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Já jsem pro. Sice mě trochu děsí ta fascinace krví a to okolo toho, ale ne všichni jsme zrovna normální, že :)
Jen teda začínám pomalu ale jistě skřípat zubama nad tím množstvím jedenáctiletých holčiček, co se chovají a oblékají jako kluci. Teď to ještě nechám být, ale fakt se mi to přestává líbit.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Anabelle Xaveria Howells
 Příspěvek Napsal: stř 04. zář 2013 13:24:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 734
Obrázek
POVOLENO
HOWELLS, Annabelle Xaveria
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: HOWELLS, Anabelle Xaveria
 Příspěvek Napsal: pon 21. bře 2016 23:57:52 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Obrázek

Ariana R. Harrington +
Jane Edwards +?
Flann O'Fearraigh +
Winifred Sinclair -
Stephanie D. Udinov +
Peter S. Powell -
Romeo Howells (rodina!)
Rheinallt Nott ?
Saiph Howells +
Garrick Gall
Andrew Brown :'(
Cassidy Finley +?
Tamsin Christensen
Gwendolen Alwull
Larten Fawbert (od vidění) -
Darrel B. H. Gall
Leslie Abrahams -
Maeve N. Gallagher +?
Raghu Dewanji -
Olivia Howells (rodina!)
Aurora Strange (pouze příjmením)
Gwen McGrath
Vincent D. Kane (trouba ze survivalu)
Patrick Cayden +
Arsen Quinn ?
Gerasim Dragomirov +

Florence Rose (pralinky!)
Charles Queen (bývalý spolufamfrhráč)
Theron Howells (otec?)


Kim Jae Wook (1978)


Obrázek

Šk.rok 1973/74

| +
25.9.2013 - Přidána Clare Foley jako FC. Přidána "podrubrika" známých postav, upravena barva očí, aby seděla k budoucímu FC. Přidána Deborah Ann Woll jako bucoucí FaceClaim.
29.9.2013 - Kompletně překopaný vzhled karty, přidané fotky. Přidána do historie zmínka o posledním týdnu prázdnin.
1.10.2013 - Přidán ZMIJOZEL jako kolej :3 Změna banneru v podpisu, přidané známé postavy do karty, karta zezelenala patřičně po háďátkovsku.
2.10.2013 - Přidány profily rodinných příslušníků. Uff.
11.10.2013 - Přidaná Emily jakožto osobní NPC pro případ nouze.
20.10.2013 - Přidány některé známé postavy (Andy, Erasmus a pár Zmijek), +1 k létání, krabička s dopisy.
3.11.2013 - přidány schopnosti za první hodinu lektvarů, nové známé postavy (Lei, Cass, Ailee aj.), připsán kousek historie ("první krůčky")
25.11.2013 - přidán Alby, dárky od Andyho a ples.
1.12.2013 - přidána Sorche do známých postav a připsána kouzla z první hodiny Formulí (Lumos, Alohomora, Wingardium Leviosa)
9.12.2013 - přidána kouzla z OPČM (Expelliarmus, Petrificus totalus, Perikulo, Relashio) a profesor Tyers s profesorkou O'Leary mají nyní zmínku ve známých p.
26.12.2013 - přidána kouzla z hodiny s Mei
6.1.2014 - Aktualizace věku. Anabelle už je 12! :3
18.1.2013 - Kosmetická úprava popisku známých postav


Šk.rok 1974/75

| +
2.3.2014 - Upraven vzhled karty
3.4.2014 - Aktualizován ročník, přidaná Naomi do známých postav. Dodělána předělávka vzhledu a kosmeticky upraveny informace. Připsán dědeček Argus.
6.5.2014 - Aktualizována rodinná situace, přidána kouzla z hodiny s Mei (Balit!, Reducio, Engorgio, zvýšeno Reparo na úr.II)
9.6.2014 - lektvary+1, přidány lektvary z hodiny s Larrym (Nadouvák a Splaskávač :D )
15.6.2014 - přidána nová kouzla z OPČM (Flipendo, Aparecium, Protego.), zvýšena úroveň k Expelliarmu. :)
16.9.2014 - kosmetická úprava vzhledu karty, trochu přepsána rodina, přidáno info o rodu, adopci a přepsán charakterový posun Belle. Nový obrázek na úvod karty.


Šk.rok 1975/76

| +
25.10.2014 - trochu opožděné připsání (a navýšení) kouzel dle hodiny OPČM s Lysandrou. a konečně dodělaná celá rodina, včetně doposud nevyužívaného bratra/bratrance Raye. :D
7.11.2014 - Další kouzla, tuším hodina s Mei, nejsem si jistá :D Ahmon/Ray dostal fc
24.11.2014 - Kouzla z KF (Glacius, Aqua Eructo, Flagrate, Priori Incantatem, plus Aresto momentum lvl up)
21.12.2014 - upgrade po hodině lektvarů (+1 schopnost, Drmolící dryák, Protijed na málo běžné jedy, lahvička lektvaru uzmutá v hodině)
2.1.2015 - dopsána historie za druhák. Ano, až teď.
21.1.2015 - tak trochu proházeny jména rodinných příslušníků kvůli vzniku Andina otce jako pravděpodobné postavy. Also, známé postavy...


Šk.rok 1976/77 (plus prázdniny 1976)

| +
17.1.2015-5.2.2015 - OBŘÍ EDIT KARTY, nutný před Smetanou ;) (kompletně překopán vzhled karty, přepsána historie do čitelnější formy, připsán třeťák, kosmetická úprava popisu povahy a vzhledu, doplněno nové info o Howellsových a Nottových a překopány informace o stávajících členech rodiny, přidán character song, editnutá Emilka, připsán bubák, přičtený bod za famfrzápas.... snad jsem na nic nezapomněla :D )
5.2. nahozen rodokmen a nějaké zmínky o kořenech. Hadí jazyk a reference ke Zmijozelovi není nutno vnímat jako daný fakt, nýbrž to, co prostě tvrdí Ethel, pokud je to problém. (also, dědičnost hadího jazyka je opravdu malá na to, aby hrozilo, že bych ho jen tak nahazovala některé z žijících postav/NPC)
Plus Belle hozena do módu čtvrťák, neb se mi to po prázdninách nechce kvůli jednomu slovíčku znova editovat ;)
29.3.2015 - část srazobodů využita na Belle (Petrificus totalus +1 úroveň, Everte Stati +2 úrovně)
4.5.2015 - kouzla z OPČM (Expecto patronum, Bombarda, Relacio, Pouta na tebe, Immobilus lvl up)
31.5.2015 - lektvary+1, naučené dva nové lektvary (Ochrana proti ohni, Postaršovák)
29.6.2015 - bod k létání z tréninku s Harrym, nová kouzla z hodiny s Milesem (Accio, Evanesco, Locomotor Mortis, Hydratus, Depulso). A taky figurka lištičky ♥

Šk. rok 1977/78

| +
5.9.2015 - Překopávka popisu vzhledu a povahy tak, jak se Anabellka dovyvinula. Přerod na větší faceclaim. Grafické úpravy karty. Připsaná herní historie za 4.ročník.
11.10.2015 - Lektvary+1, Posilující odvar
19.1.2016 - KF kouzla (Locomotor mortis+1, nově Colloportus, Silencio, Gemini, Risus Hilaris) a na zbytek jsem zapomněla, neb jsem idiot.

NKÚ Překopávka

Původní verze | +
Létání 5/10
Lektvary 5/10

Čtení a psaní runovým písmem
Výroba jednoduchých amuletů

VROZENÝ TALENT:
OPČM+1
Formule+1
NAUČENÉ LEKTVARY:
Lektvar zapomnění
Lektvar na léčení vředů
Nadouvací roztok
Splaskávací roztok
Drmolící dryák
Protijed na málo běžné jedy
Lektvar ochrany proti ohni
Postaršující lektvar
Posilující odvar

NAUČENÁ KOUZLA:
+0
Alohomora (odemyká mechanicky zamčené předměty; formule)
Wingardium Leviosa (nechá předmět levitovat; formule)
Lumos/Nox ( na špičce hůlky se rozzáří světlo/Nox zhasíná hůlku; formule)
Perikulo (vystřelí rudou světlici z hůlky; OPČM)
Duro (změní v kámen, ne však živly)
Asius (vypařuje vodu)
Balit! (chápeme, ne?)
Aparecium (zviditelní neviditelný inkoust)
Flipendo (odhodí předmět; formule)
Ukaž mi cestu (víme, ne?; formule)
Engorgio (zvětšuje předmět)
Riddikulus (protibubákózní zesměšňovač; OPČM)
Pluma Pondus (zlehčuje, nemělo by se užívat na živé tvory)
Draconifors (změní dočasně sošku dráčka na živého)
Glacius (mrazí; formule)
Aqua Eructo (ovladatelný proud vody; formule)
Flagrate (psaní do vzduchu ohnivým písmem; formule)
Priori Incantatem (odhalí předchozí kouzla hůlky; formule)
Expecto Patronum (zatím bez formy, v budoucnu to bude liška; OPČM)
Sperudito (zhoršuje sluch cíli; formule)
Pouta na tebe (hádejte; OPČM)
Relacio (odhození soupeře; OPČM)
Accio (přivolávač; formule)
Evanesco (nechá předmět zmizet; formule)
Hydratus (zlije někoho studenou vodou; formule)
Depulso (odpuzující kouzlo; formule)
Impedimenta (překážící; OPČM)
Stupefy (omračuje; OPČM)
Oppugno (poštvávací; OPČM)
Confundo (matoucí; OPČM)
Odhal svá tajemství (You know what; OPČM)
Colloportus (Antialohomora zamykací; KF)
Silencio (Pšt; KF)
Risus Hilaris (heh?; KF)
Gemini (Double it!; KF)
Trastuli alius
Lapifors
Enervate
Densaugeo
+1
Bombarda (bum; OPČM)
Expelliarmus (odzbrojuje; OPČM)
Reparo (opravující kouzlo)
Relashio (uvolňuje sevření/spoutání/svázání; OPČM)
Reducio (zmenšuje předmět)
Finite Incantatem (zastaví probíhající kouzlo; formule)
Aresto Momentum (zpomaluje děj; formule)
Immobilus (zmražení cíle na místě; OPČM)
Locomotor Mortis (sevře oběti nohy k sobě; formule)
+2
Colovaria (obarvuje předměty)
Everte Stati (odhodí protivníka stranou; OPČM)
Petrificus Totalus (kouzlo úplného spoutání, OPČM)
Incendio (Je libo ohýnek?; formule)
Protego(maxima) (štít; OPČM)
Provedené změny | +
Lektvary +1
Jinak nešoupáno, finální stav Lektvary 6 / Létání 5

Nové lektvary:
Amorův šíp
Mnoholičný lektvar
Tresť šílenství
Paměťový lektvar

Kouzla na 3. úroveň
Expelliarmus
Stupefy
Trastuli Alius
Enervate
Bombarda

Kouzla na 2. úroveň
Confundo
Evanesco
Glacius
Densaugeo
Colloportus

Nová kouzla
Cistem Aperio
Alarte Ascendare
Carpe Retractum
Episkey
+Repello Inimicum (možnost přidání kouzla za složení zkoušky z C předmětu)


Dospělost

08.01.2018 - přidáno Morsmordre a smrtijedáctví. Nahozeno do WIP stavu. Po nezapsaných kouzlech se budu pídit až nebudu v práci.

TO DO LIST:
- Doplnit nezapsaný skilly ze sedmáku
- Překopat Howellsovce & Notty
- Herní historie
- Přetentononcovat známý postavy!

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz