Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CRANE, Sky
 Příspěvek Napsal: pon 02. úno 2015 19:13:58 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2015 19:05:30
Příspěvky: 198


SKY CRANE

PROFESOR NEBELVÍR 1.4.1966 SKOT NEČISTOKREVNÝ

Tvá hůlka byla vyrobena z akátového dřeva a jádro tvoří pero ptáka fénixe.
Je dlouhá 11 a tři čtvrtě palce a je pružná.
Užívej ji dobře. G. Ollivander.


___________________________________________________________________________


VZHLED
„Ses nechal natáhnout? Loni si mi byl sotva po pas!“

Ačkoliv dřív měl Sky docela problém dosáhnout na vyšší patra poliček s ingrediencemi do lektvarů, za letní prázdniny roku 1981 se docela vytáhl a srovnal se s běžným průměrem, nicméně to nebyl konec jeho zběsilého růstu a narostl na krásných 183 centimetrů. Strašně ho to štve, ale aspoň už mu nikdo nemůže nic schovávat na výše položená místa. I když je Skyův apetit srovnatelný s apetitem těhotné trollice, ovšem nikde ani špíček, ale nějaký ten sval by se tam najít dal a ne jeden. Tělesnou konstitucí vždycky tak trochu připomínal takové ty hvězdy amerického fotbalu ze střední, ale naštěstí má mozek.
Delší vlasy světle hnědé barvy mu na sluníčku často světlají do medových odstínů s proužky slámově žlutých pramínků a tváře má porostlé udržovaným krátkým vousem. V modrozelených očích se Skyovi často prohání nezbedné jiskřičky a rty mu zdobí šibalský úsměv, ale není výjimkou, že se dokáže tvářit i jako nevinný andílek, kterému by byla odpuštěna i potopa světa. Sky dovedl k dokonalosti pohled opuštěného štěněte i ďábelského zmetka.
Ve skříni má Sky kromě ultranepořádku taky nějaké to oblečení tvořené především jednobarevnými tričky, sepranými džíny a vytahanými mikinami, u kterých si často ohrnuje rukávy. Jeho nejoblíbenějšími kousky jsou však v poslední době volné kalhoty a lněné haleny. A taky má šálu Woollongonských válečníků, kterou vyměnil na nějakém famfrpálovém zápase za balíček Bertíkových fazolek a rozbitý všechnohled.

fc: Drew van Acker


POVAHA
„Sky? Ten to nebyl, to je zlatíčko!“

Sky zůstal věrný chaosu i co se jeho charakteru týče, takže se od něj dá očekávat téměř cokoliv. I po prodělané pubertě a statutu dospělého je stále zvídavý jako obtížný hmyz a stejně tak dotěrný, pokud něco chce. Je schopen lézt lidem prakticky po hlavě, než dosáhne svého, ať už psíma očima, tvrdohlavou neústupností nebo... vydíráním. Jakoby si pořád nemohl vybrat, jestli chce být ten hodný, který to vždycky odskáče, nebo ten prevít, kterému nakonec všechno projde. Oboje má svoje výhody a Sky si to moc dobře uvědomuje. Co se mu ale rozhodně nedá upřít, je jistá zlomyslnost a vyčůranost, s níž řeší své průšvihy, které obratně připíše na vrub někomu jinému, kdo to sice neudělal, ale proč by z toho někdo podezříval zrovna Skye, když se mu ta dětská nevinnost i v dospělosti odráží v očích, a v podstatě má srdce na dlani. Lhaní mu nedělá sebemenší potíže, i když před matkou si to nikdy nedovolí, jenže u té si je jistý, že mu to po nešťastném pohledu a několika falešných slzičkách sama odpustí, ať už provedl cokoliv. Sky pravděpodobně nikdy doopravdy nedospěje, ale přiznejme si to, ona by to byla ukrutná škoda, kdyby se tak stalo. Sám ale už pochopil, že jistá míra zodpovědnosti v jeho věku vážně neuškodí a tak provedl několik velmi odvážných kroků k jejímu osvojení - stal se otcem (tady za zodpovědnost ze začátku trochu pokulhávala, ale on se k tomu důkladně promeditoval) a navíc se rozhodl přestat žít jako nadšený poustevník a šiřitel duchovního rozvoje, takže začal doopravdy pracovat. Jako učitel. Očekávejme velmi progresivní metody pedagogických postupů a také duchovní obohacení, aniž by o něj někdo stál. Radši si dejte banán a se stim smiřte.


Když se ho jedna z tetiček o jeho pátých narozeninách zeptala, čím by chtěl být, až bude velký, odvětil, že drakem. Na otázku „proč drakem“ obratem vysvětlil, že by pak mohl sežrat lidi, které nemá rád, a přiložil otázku, jestli je teta alergická na nějaké koření.
Sbírá mudlovské modely letadýlek, které mu otec nadšeně pořizuje, a občas je s ním i sestavuje.
Fandí Tutshillským tornádům a Woollongongským válečníkům, ačkoliv netuší, co je ten druhý tým vlastně zač.
O banán by se klidně popral. Jednou se pokoušel vypěstovat banánovník v květináči, ale sežrala mu ho sestřina sova. Bohužel mu nikdo nedovolil, aby ji z pomsty sežral taky.
Je členem punkové kapely Expecto Punkeros, kde hraje na ukulele.
Od školního roku 79/80 do 81/82 byl chytačem nebelvírského famfrpálového týmu. A byl v tom fakt dobrej. Tak dobrej, že v létě 1982 začal hrát za Pýchu Portree po boku takových velikánů jako je Matt Cooper (velikán doslova), Sean O'Callaghan, Blaine McKay a Heatcliff Manning. Skončil roku 1985 a odjel meditovat do Tibetu.
V listopadu 1979 se po jedné hodině OPČM v prázdné učebně poprvé líbal s holkou - s Jasmine.
Hulí trávu, kouří a pije. A od jedné určitě doby i sexuálně žije.
Když se dozvěděl, že Iggy spal s Jasmine, přestal s Jasmine mluvit. Iggyho vzal na milost, protože je to nejlepší kamarád, ale stejně ohledně toho není hepy jak dva grepy.
Od března 1981 do prosince 1981 chodil s Angie. Ale nic zásadního s ní za tu dobu neměl.
V únoru 1982 se usmířil s Jasmine a začali spolu chodit.
Byl prefektem a 83/84 i Primusem, což nikdo (ani on sám) nechápal.


RODINA
„Vžuuum. Buch. Prásk. Třísk. Miluju tě!“

Jasmine Bāgha
29. 6. 1966, Zmijozel
magistra černé magie, modelka

Skyova láska ze školních let a žena, které by snesl modré z nebe, i když to tak někdy vážně nevypadá. Jejich vztah byl vždycky tak trochu na houpačce, jednou dole a podruhé nahoře, ale ať už je to jakkoliv divoké, pořád to trvá a nějakým způsobem funguje.
> odkaz na kartu
Aariyeh Banan Crane
1. 1. 1986, ---
dítě na plný úvazek

Důkaz toho, že i přes létající nádobí, hádky, Skyovu občasnou absenci a jiné katastrofy vztah mezi Skyem a Jasmine funguje, minimálně po jedné stránce opravdu dokonale. Sky svého syna miluje, i když té zodpovědnosti za život drobného tvorečka se dlouho bál. Velký Banánovník za dobrotivé asistence tibetských mnichů mu však ukázal cestu a Sky se stal otcem se vším všudy. Malého Aariho tahá v šátku prakticky kamkoliv a je moc rád, že mu chutná rozmačkaný banán. Takže je fakt jeho a ne toho debila Forneho.


CRANEOVIC KLAN | +
„Kolik máme dětí? Osm? Tolik? A jsi si jistá?“

Bennet Crane
23. 3. 1927, Nebelvír
Úřad pro absurdní patenty (vedoucí), trochu vynálezce

Bennet pochází z rodiny tradičních, ale naprosto nečistokrevných kouzelníků, jejichž počátky v Craneovic rodu se datují do počátků osmnáctého století. Bennet se na první pohled jeví jako nerudný muž ve středních letech, ovšem jen do té doby, než otevře pusu. Pak poznáte, že zapšklý není ani náhodou, naopak je to nadšenec do všeho mudlovského a hlavně nových a bláznivých kouzel. Nejenže je vedoucím na Úřadu pro absurdní patenty, sám má některé absurdní vynálezy na svědomí. Doma je to milující otec, který občas nemá přehled o tom, kolik dětí vlastně má, a nemluvě o tom, jaká jsou jejich jména či pohlaví. Ale když může, splní jim každé přání, a vlastně by tak velkou rodinu za žádnou menší neměnil.

Eleanor Crane
17. 1. 1933, Mrzimor
Zkušební středisko přemisťování (instruktorka, nyní už jen občasná výpomoc)

Rodiče Eleanor byli oba mudlovští kouzelníci, v jejichž minulosti by se možná sem tam nějaké magické geny našly, ale museli bychom hodně hrabat v rodokmenu. Kdybychom chvíli pozorovali Eleanor s Bennetem, nebylo by pochyb o tom, že z těch dvou je právě Eleanor ta, která vede pevnou rukou celou domácnost a na rozdíl od svého manžela je o něco vážnější a respekt si dovede vydobýt mnohem snadněji. Snad i proto by si žádné z jejích dětí nedovolilo o něčem zalhat, jako to často zkouší právě na Benneta, který by jim povolil cokoliv. Momentálně je víceméně ženou v domácnosti a uvažuje o tom, že s prací na Ministerstvu definitivně skončí, poněvadž nesouhlasí s tím, co se všechno děje.

Tyrian Crane
5. 6. 1952, Nebelvír
bystrozor

Nejstarší syn, který se svému otci podobá více, než je zdrávo. Jako první ze sourozenců zdědil otcovu kolej a také jeho lásku k často nesmyslným přístrojům. Dříve hrával divadlo, a i když ho doposud miluje, teď už na to čas nemá. Za všech okolní čestný a lež mu jde z pusy jen horko těžko. Odvážný, ani trochu horkokrevný, nejprve si potřebuje věci řádně promyslet a nějakému nebezpečí by jen tak na špek neskočil. Občas působí, jako by pocházel z jiného století, chová se rytířsky a ke všem slečnám s naprostou úctou. Zatím si ale žel žádná nedokázala získat jeho srdce, nicméně Tyrianovi to nepřekáží, raději se totiž soustředí na svou práci. Bystrozorství ho baví a kdyby si mohl znovu vybrat svoje životní poslání, sáhl by znovu po tom. Ačkoliv poslední dobou jdou podle něj původní bystrozorské principy do háje.
FC: Tom Mison
Ivory Crane
28. 7. 1956, Zmijozel
magizooložka

Dívka, která se ve Zmijozelu ocitla snad jen díky svým ambicím, jinak by ji leckdo zařadil do Mrzimoru. Ivory je přívětivá, ráda se usmívá a ještě raději se stará o zvířata, k čemuž lnula už odmala a bylo jí naprosto jasné, čím chce být, až dostuduje, ať už by to mělo být v mudlovském světě nebo kouzelnickém. U Ivory se až do poslední chvíle příliš netušilo, jestli vůbec nějaké kouzelnické schopnosti má, ale nakonec se přece jen projevily. Každopádně se ve Zmijozelu neměla tak úplně nejhůře a po složení OVCE se stala magizooložkou fušující do všech zvířecích odvětví, nejvíc se ale přece jen specializuje na vzácná zvířata, kterých je třeba na světě jen poslední pár kusů.
FC: Melissa Benoist
Amber Crane
3. 10. 1958, Zmijozel
diplomatka na MK

Amber se do hadí koleje hodila už o něco více než její starší sestra. Podobá se spíše na matku – ne vzhledově, v tom je více po otci – chová se vážně a se stejnou snadností si dokáže získat respekt. Někdy se možná chová až moc tvrdě a co chce, to dříve či později získá. A vzhledem k tomu, že občas působí jako porcelánová panenka, jíž by každý nejraději snesl modré z nebe, jen aby jí udělal radost, tak se jí to docela daří. Amber každopádně není zlá, jen neumí příliš dobře projevovat pocity a rozhodně se jen tak nechová přátelsky k někomu, kdo není součástí její rodiny. Občas bývá nešikovná a schopná zakopnout na rovném povrchu. Má velký talent na jazyky, a i to je důvod, proč po škole zamířila na Ministerstvo kouzel, konkrétně Odbor mezinárodní kouzelnické spolupráce.
FC: Sarah Gadon
> odkaz na kartu

Scarlet Crane
23. 11. 1959, Nebelvír
magiarcheoložka, úča lol

Scarlet vystihují její pihy a zase pihy, pak taky jistá tvrdohlavost a přelétavost od jedné záliby k druhé. S oblibou si přivlastňuje rodinnou Vespu, kterou by Sky rád přestavěl na letadlo, kdyby k tomu dostal příležitost, ale Scarlet by mi asi dřív přerazila ruce, než aby mu dovolila na motocykl sáhnout. Je poměrně pomstychtivá, umí se prát a baví ji famfrpál.
Chodí s Atticem Tremlettem a to tak intenzivně, že se jim z toho narodila dcera Esther a později ještě syn Ashton.
FC: Freya Mavor
> odkaz na kartu

Rose Crane
15. 5. 1962 - † 28. 9. 1983, Havraspár

O pár minut mladší dvojče, přesto se ale zdá, že na rozdíl od Ruby jako by shrábla veškerou inteligenci a tichost. Rose je milé děvčátko, blonďatý andílek, který by ani mouše neublížil. Popravdě je nejspokojenější, když si může o samotě číst v knihovně a nikdo ji nevyrušuje. Což ale neznamená, že by byla rozmrzelá či naštvaná, pokud by ji někdo otravoval, naopak. Ráda pomůže, když se ten někdo slušně zeptá a patří k té sortě lidí, kteří klidně nechají někomu obětavě opsat svůj úkol. Zatím ještě nemá nejmenší tušení, co by chtěla po škole dělat.

Ruby Crane
15. 5. 1962, Nebelvír

Jak bylo zmíněno výše, ačkoliv jsou vzhledově navlas stejné, povahově by se snad Ruby od Rose nemohla lišit více. Nedá se říct, že by byla úplně hloupá – i když zrovna v tomhle se podobá právě Scarlet – ale nerada se zdržuje přemýšlením a většinou dělá to, co ji napadne jako první, ať už jsou důsledky jakékoliv. Věčně se směje, mračit se asi ani neumí, v hodinách bývá ta nejhlasitější a také většinou ta, která jako první dostane školní trest. Jako malá se chtěla stát pirátkou, teď se spokojila s cestovatelkou.

Ebony Crane
29. 2. 1972

Nejmladší Craneová a také už poslední. Opět trochu nečekaný dáreček, dokazující akorát jen to, že ani po tolika dlouhých letech láska mezi Eleanor a Bennetem nevyhasla. Navzdory svému jménu je Ebony z celého klanu Craneů nejblonďatější, ačkoliv jí lehounce začínají vlasy tmavnout, nicméně úplně tmavé samozřejmě nebudou nikdy. Tak trochu rozmazlovaný benjamínek, kterému stačí udělat smutné oči a dostane se mu čehokoliv, co si zamane. Teprve oslavila čtyři roky, ale stejně je panovačná až hrůza.


HISTORIE
„Ten kluk zase někde lítá!“

Sky se narodil do většinového babince, takže nebylo divu, když se postupem času pověsil za zadek staršímu bratrovi a otci, ke kterým už od malička vzhlížel. Věkový rozdíl byl ale na jeho vztahu k Tyrianovi docela znát, takže malý Sky svého pubertálního bratra v té době spíše otravoval než cokoliv jiného. Jeho hřištěm se tak stal svět imaginárních kamarádů a často trávil volné chvíle tím, že prostě koukal k nebi, a představoval si, jaké by to bylo létat. Panenky ho nebavily, takže sedánky se sestřičkami u čajových dýchánků s prázdnými hrníčky pro něj byly ztrátou času, zatímco otcovo království ho fascinovalo. A nejvíc ho fascinovalo to létání, o které se po měsících odhodlávání nakonec i pokusil skokem ze střechy do navršených peřin celé rodiny, což skončilo pobytem u Svatého Munga, kde prskal Kostirost na všechny strany. Ani zlomená ruka mu ale nezabránila v tom, aby o létání snil dál. Někdy v té době si usmyslel, že si kromě malých modelů letadýlek vyrobí i funkční letadlo v životní velikosti, ale zatím se nedostal k tomu, aby svůj plán uskutečnil, což je možná dobře. Dlouho nebylo po Skyových kouzelnických schopnostech ani památky, ale při denním snění o vzdušné akrobacii, se Skyovi povedlo nechat vzlétnout jeden z jeho modelů, který si vystřihl v obýváku pár vývrtek, než se tragicky zřítil k zemi. Teď už jen, aby mu o jedenáctinách přišel ten očekávaný dopis. A nakonec přišel.

HERNÍ HISTORIE | +
prázdniny 1977
„Nemají tu zmrzku? Nebo tříšť? Jůů, hele, košťata! Tatí, koupíš mi velblouda? Vyměníme ho za Scarlet!“ - mistrák
„Proč nic navíc? Co když budu potřebovat něco, co na tom seznamu není? Třeba… já nevím, ukulele? Možná ho tam zapomněli napsat, a když ho nebudu mít, nezařadí mě do prvního ročníku! Viděla si to? On to tam odbouchl! Já chci hůlku, jdeme!“- nákupy se sestrou
„Ségra, počkej, já se chtěl táty ještě zeptat… páni, viděla si toho chlapa? On měl na hlavě krysí hnízdo! Myslíš, že ho někdo proklel? Nebo že to tak nosí, protože se mu to líbí? Třeba utekl od Munga!“ - návštěva ministerstva
„Jo, a jestli mi nekoupíš to ukulele, ségra, tak řeknu tátovi, že si se s tímhle pánem ve výtahu líbala a zakázala mi o tom mluvit pod pohrůžkou výprasku!“ - seznámení se Zmettikem

1. ročník 1977/78
„Je tu smečka ministerskejch a šacujou kupé, vážení! Takže jestli vezete drogy, jste namydlení.“ - kupé Božstien, Skíva a Chorchéé
Moudrý klobouk klesne na Skyovu hlavu a osazenstvo Velké síně se od něj dočká zvuku, který naznačuje mírné zoufalství. "Další Crane?" dožaduje se spravedlnosti, a kdyby měl víc času, pravděpodobně by dodal i něco na způsob "bůh nám pomáhej". - zařazovací slavnost
„Pane, vy jste indián?“ - seznámení s Finnianem
„Kašlete na ni, třeba ji během školního roku něco sežere.“ - seznámení s Grace
„Woooo-hooooooo!“ - let na létajícím koberci s Ignácem
„A umíš krotit i kobry?“ - seznámení s Jasmine
Chytač - Sky Crane rolled 1d10: 1 - nová posila týmu
„Grumpy-co? Zákon? Těleso ponořené do kapaliny je nadlehčováno… eeeh.“ - hodina přeměňování
„Já jsem Sky. Jsem milý, poslušný, vhodný k dětem, do bytu i do rodinného domku. A hraju na ukulele, zpívat neumím, ale klidně budu, pokud to bude nutný.“ - nábor do punkové kapely, huzzah!
„Tak to se teda předveď, Hawková, jsem zvědavej.“ - seznámení s Angie


prázdniny 1978
„To je trollí chrchel. Fortescue má na dvorku ochočenýho trolla, kterej si odflusává do flašky, a ve zmrzlinářství ti to pak nalejou na zmrzku.“ - seznámení s Nessou

2. ročník 1978/79
„Si představ mít papouška ve škole! By nadával profákům a ty bys jen krčil rameny, že za to nemůžeš, zatímco po nocích bys ho to učil. A navíc kdybys náhodou přišel na OPČM o nohu nebo o oko, tak bys byl pravej pirát! Dřevěná noha by ti sekla, ta páska už míň. Navíc papoušek je známka punku, je barevnej a má číro.“ - Skiggy ve vlaku
„Hele, jsem kouzelník, mně banány porostou všude. Ale pro začátek se zkusím zeptat profesorky Dawsonové, jestli nemůžu obsadit část skleníku v Bradavicích, abych si to vyzkoušel. A kdyby jí vadilo, že jsou obyčejný, tak je zkřížím s mandragorou tak, aby uměly zpívat. Rooooozvíjej se…“ - založení banánového háje ve skleníku č.5
„Jestli jo, tak se tvař, žes to nebyl. Velký banánovník nás ochrání, dneska jsem mu obětovat dvě kolečka hipogryfího trusu.“ - první zmínka Velkého Banánovníků, položen základní kámen duchovní cesty
Chytač - Sky Crane rolled 1d10: 10 - Nebelvír vs. Zmijozel 78
„Těším se moc, ani jsem netušila, co si mám vzít na sebe,“ zamrkal pitomě, jak to podle něj dělaly všechny holky. „Ale ne, že mě budeš líbat pod jmelím, voe, bych se pozvracel.“ - vánoční ples s Ignácem, absolvovaný v trávové sukýnce a podprsence z kokosů


3. ročník 1979/80
„Umřem, vole. Je to jasný. Redmič je prej brutál.” - seznámení s profesorem Redmondem
"Hele, Jasmine, jak jsi na tom s líbáním?" Jakýpak copak, žejo. "Že bych potřeboval píchnout." - a už to začíná!
„Já v kostech nic necítím, za to ve vzduchu cítím, že se buď ucpala hradní kanalizace nebo Hagrid krmí hipogryfy fazolema. A taky cejtím sladký.“ - hodina s paní profesorkou Susan Sheppardovou
„Čučet na hvězdy? No, když necháš Grace u boudy, tak s tebou čučet na hvězdy klidně někdy půjdu,“ - Angie zve na rande
„Jak jako na Iggyho nemám? V čem je jako Iggy lepší?“ - líbání pro pokročilé s Jasmine
„Hmm, a Aldwinckleovu kočku, to myslíš jeho dceru nebo to zvíře?“ - punk's not dead
Chytač (OF) +3 - Sky Crane rolled 1d10: 7 - Nebelvír vs. Havraspár 79
„Romantiky? Uvědomuješ si, Anželíno, že jsem člen punkový kapely, a romantika není punk? Serenády zásadně pěju jen banánům, na ty se musí s péčí.“ - jak si domluvit rande
„Rande jako takový? Ne. Brácha občas nějaký měl a zahrnovalo to strašný věci, skoro mučení, a nakonec ho to stálo ještě peníze, takže jsem na to nechtěl spěchat, Anželíno, víš? Randění je psychicky, fyzicky i finančně strašně náročný.“ - rande s Angie
„Sím, slečno kapitánko, když mi uhoří gatě, dostanu finanční kompenzaci? Případně když uhořím celej, vezmete můj popel a rozsypete ho za zpěvu Expecťáckého Dej si banán po banánovníkových plantážích okolo rovníku?“ - trénink s Maeve
Chytač (+2 za DEF) - Sky Crane rolled 1d10: 9 - finále Nebelvír vs. Mrzimor 80


prázdniny 1980
„Hele, a ty máš nějakej seznam holek ze školy? Jakože nějakej hodnotící? Něco jako kamarádskej kodex, kterej bys mohl předat dalším generacím - jako tuhle ne, tuhle jo, tahle ječí, tahle je plochá, tahle není plochá, ale je uplně blbá...“ - cigaretka s Jessem Morganem
„Sepiš. Budoucí generace tam přidají taky nějaký řádky a stane se to kultovním bohatstvím ještě nezaloženého Bratrstva.“ - základy Bratrstva Bouráků položeny


4. ročník 1980/81
„Háre banán, háre háre! Punku zdár! Háre banán!“ - odjezd do Bradavic
„Má drahá Jasmine, je to kus hadru a nic pod tím nemám. Chceš se přesvědčit?“ - jak Jasmine poprvé viděla Skyův výstavní zadek
„Ále ona Grace určitě myslela spíš komunistickou magii. Frontus per bananus a liberto evanesco.“ - progresivní magie v hodině OPČM
„Víš jak, se všude mluví o tom, jak se to mezi kouzelníkama mydlí, tak... tak kdyby ses náhodou k něčemu připletla, tak aby se ti nic nestalo.“ - vánoční dárek pro Jasmínku a slibný začátek muchlovačky v přístěnku
„Ty ho se mnou podvádíš?!“ - a šlo to do háje
„Ty krávo, jsem měl málem infarkt!“ - seznámení s průhlednou Algernnon de Bray
„To je hezký jméno, možná tak pojmenuju jeden ze svých banánovníků.“ - seznámení s Gabi, kterou pozval na ples místo Jasmine
Chytač (+2 za def, +2 za of, +1 sedmé kolo) Sky Crane rolled 1d10: 8 Nebelvír vs. Zmijozel 80
„Anželínko, jak si mohla?! Říct ne banánu!“ - začátek chození s Angie
„Ale no tak, kluci, nehádejte se o mě, ještě se budu červenat.“ - jak byl o hodině přeměňování populárnější o něco víc než obvykle
Chytač +3 Sky Crane rolled 1d10: 9 - finále Nebelvír vs. Mrzimor 81

prázdniny 81
„Beztak byla nějaká ta ingredience za zenitem, se není čemu divit.“ - lektvarový tábor

5. ročník 1981/82
„Dobrý den, slečno učitelko,“ spala jste dnes sama nebo s Harrym? - seznámení se Saoirse
„Sorry, kámo, už nejsou. Ale jestli máš zájem, po vyučování mě najdeš ve skleníku číslo pět, druhá ulička vpravo. Dělat to pro peníze zařídím si tam i vlastní kancl, ale bohužel, dělám to jen z lásky.“ - seznámení s Apollem
Jemu se zdálo o jednorožcích, co tančí Labutí jezero v duhových tutu sukýnkách. - jak Forne sestřelil na tréninku hvězdného nebelvírského chytače
Chytač +2 - Sky Crane rolled 1d10: 10 - Nebelvír vs. Mrzimor 81, jeho poslední školní zápas
„Takže, ať už je tohleto mezi váma cokoliv, tak bych tě jen nerad viděl nešťastnou, Jasmine.“ - vánoční ples
„Nic s ní nemám, co bych s ní měl? Pokud vím, točí se okolo ní Marcus.“ - jak se nerozejít s Angie
„Ooohhhhmmmm. Ve jménu Velkého Banánovníku buďte blahoslaveni vy, jež přicházíte mysli otevřené všemu vpravdě husťáckému. Jsouc viděni vševidoucím okem, vaše životní rozhodnutí nebýti šprťáckými jelimany svedlo vaše kroky až na toto posvátné místo, kde zříte pravdu života a okusíte plodů zakázaných na této škole. Kdo z vás jest připraven státi se Bourákem, nejvíc nejkrutopřísným borcem na škole, nechť předstoupí a potáhne z Dýmky Míru.“ - bourácký rituál Froďan/Barry/Dylan
„Já vám říkám, je to věda, postavit past na medvěda, banán si ten bídák nedá, něco, v čem je maso, hledá! Šunka, salám, párek, stejk, vybíravej je ten bejk!“ - nové staré ukulele od neznámého známého dárce
“Spěcháme moc? Protože… mám takový dojem, že máme z minula ještě jednu nedořešenou záležitost.” - jak začít chodit s Jasmine
Mno a ta větev ho fakt sundala! Ale na zemi se válel s blaženým úsměvem na rtech, protože neštěstí ve hře, štěstí v lásce. A to on teď fakt měl. - ne úplně vydařené závody o jarních prázdninách
„No ty vole, venčíš sourozence?!“ - jak dostal opičáka od Kivvy

6 + 7. ročník 1982/84
Období temna, šeď šeď. Stal se chytačem Pýchy Portree, protože v tom byl prostě dobrej, chodil s Jasmínkou, učil se na OVCE a ty nakonec taky udělal.

mezi lety 1984 až 1986
Pokračování období hláškového temna. Sky se po ukončení studií v Bradavicích odebral na navazující studia do Brazílie, kde při kouzelnickém institutu Castelobruxo vystudoval obory lektvarologie a bylinkářství, zatímco nadále pokračoval ve svém působení v Pýše Portree. Svá studia i famfrpálovou kariéru ukončil v roce 1985, kdy se na několik dlouhých měsíců vypravil zkoumat domorodé kmeny Amazonie a jejich rituální magii a místní znalosti lektvarologie. Posléze se podebral do Tibetu, kde se věnoval duchovnímu růstu a meditaci především. Mezitím vším se samozřejmě nezapomínal vracet ke své milované Jasmine, se kterou stihl během toho lítání po světě také počít syna, jehož narození ale bohužel nebyl přítomen. Viděl jej až o několik měsíců později, když se konečně rozhodl natrvalo usadit s Jasmine a Aarim v Londýně s občasnými výlety na Příčnou, aby zjistil, jestli Ignác žije a garsonka ještě stojí.SCHOPNOSTI

Talent
Létání +3
Lektvary +1
Lektvary 6/10
Létání 10/10
...speciálně neschopný...


Kouzla

Formule
aresto momentum II.
finite incantatem II.
wingardium leviosa
flipendo
lumos/nox
incendio
ukaž mi cestu
aqua eructo
carpe retractum
locomotor
locomotor mortis
descendo
revelio
tergeo
aquamenti
awinio radix
obliviate
portus
cistem aperio
pečetící kouzlo
Přeměňování
reparo
colovaria
asius
snufflifors
avis
glisseo
orchideous
balit!
reducio
draconifors
quietus
sonorus
rennervate
anapneo
bona hasamentu
crinus muto
piertotum locomotor
serpensortia
voluma tesamentum
vulnera sanentur
Obrana
protego III.
expelliarmus II.
relashio
petrificus totalus
klopýtací kletba
rictusempra
everte stati
immobilus
glacius
riddikulus
expecto patronum
cave inimicum
conjunctivitis
protego maxima
repello inimicum
levicorpus
liberacorpus
salvio hexia

Lektvary

...umí uvařit perfektní kakao s marshmallows...

Lektvar na léčbu vředů
Lektvar neviditelnosti
Lektvar na čištění ran
Mast na léčbu popálenin
Lektvar vytrvalosti
Ostrovtipný lektvar
Postaršující lektvar
Matoucí utrejch
Protijed na málo běžné jedy
balzám z levisie
magičistič
nápoj euforie
felix felicis
škytací roztok
oživovací odvar z mandragory
protijed k lektvarům lásky
mnoholičný lektvarKUFR a KLEC (a ten boží nový KABINET)


Pořád nevlastní tchoře a strašně by chtěl.
Zato stále vlastní tyrkysové ukulele.
A vlastní ještě jedno ukulele od Jasmínky.
Potkan Zmettikus, toho jména první, pojmenován po Atticovi Zmetkovi, bystrozorském dobyvateli ženských (Scarletina, kašli kašli) srdcí už mu umřel.
Nově vlastní obří terárium s gekončíky nočními různých barev, které si s sebou přestěhoval do svého kabinetu.
Oh, a nově také vlastní ten kabinet, což je děsně cool. Na pracovní stůl si kromě krabice s věcmi hned vystavil rodinnou fotku s Jasmínkou a Aarim. Jinak to tam vypadá jako v doupěti buddhistického ekoaktivisty.
V kabinetě má pouze jednu kytku, Marušku.
Někde tam taky pobíhá Ignác.
Prakticky také vlastní bradavický skleník č.5, kde už několik let pěstuje modifikované banánovníky. V době nepřítomnosti se mu o ně stará bratr profesora Hulkerna.
Taky vlastní nějaké koště od bratránka, ale pořád zapomíná, jak se jmenuje.
Rovněž nesmíme opomenout vlastnictví garsonky na Příčné v Londýně, která je větší uvnitř.
4 ingredience jako odměna z lektarového tábora, ale ještě nemám vymyšleno jaké.
Flakónek s magičističem, se zpívajícím lektvarem a lechtajícím lektvarem, vždy po 1ks od každého.


Naposledy upravil Sky Crane dne stř 30. zář 2015 21:18:06, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Sky
 Příspěvek Napsal: stř 04. úno 2015 7:19:36 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 747
Obrázek
POVOLENO
CRANE, Sky
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Sky
 Příspěvek Napsal: ned 22. lis 2020 14:16:39 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2015 19:05:30
Příspěvky: 198
22.11.2020 AKTUALIZOVÁNO
→ no ty krávo prostě všechno a už nikdy!

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz