Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
FF Lexikon
Bleskobrk
Rozvrh hodin
Výsledky zkoušek
Flannova statistika
WIP FF Rodokmen
Oznámení pro hráče:Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SCOTT, Sebastian Owen
 Příspěvek Napsal: úte 24. úno 2015 14:35:48 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. úno 2015 21:40:03
Příspěvky: 47
Obrázek

Pravým jménem Theoris Joshua Aeth

Profese: Praktikant
Vyučovaný předmět: Přeměňování
Datum narození: 13.3.1947 (29 let)
Vystudovaná škola: Soukromá univerzita v Egyptě
Národnost: Britská(Birmingham)
Původ: Čistokrevný

Hůlka: Kaštanové dřevo ~ Pero ptáka fénixe ~ 13 palců ~ Neohebná

Obrázek

Obrázek
Sebastian je dokonalý prototyp lovce žen(a některých mužů). Vyšší vzrůst a postava, na níž je vidět nějaká ta péče, přitahují k němu pozornost stejně tak jako pohled ledových očí, který jako by zdánlivě kradl duše kolemjdoucích dam. A někdy snad nejen duše, jelikož právě tento pohled dokáže omotat ženy do Sebastianových pavučin, napuštěných mámidlem neznámého původu. Oči mají šedou barvu, a jsou posazeny vedle rovného nosu, zakončeného menší špičkou, a nad nimi se klene poněkud hustší černé obočí. Rty, jejichž spodní část je jen o maličko plnější než ta horní, a celkově nijak plným dojmem nepůsobí, jsou nejkouzelnější v pokřiveném úsměvu, a obvykle je obklopuje strniště rašících vousů, které si Seb udržuje v pečlivě neudržovaně vyhlížejícím stavu. Uši má trochu zvláštně tvarované a možná maličko větší, není to však nic, co by narušovalo celkový vzhled dokonalého hezounka s temnou jiskrou v sobě. Jeho hlavu kryjí kadeře hustých, ebenových vlasů, které ze své téměř černé temnoty házejí na slunci sytě hnědé odlesky, a které si Sebastian obvykle stříhá, ne však příliš na krátko.
Owen nosívá oblečení přesně šité na míru od jednoho z Londýnských krejčích. Je mu celkem jedno, že za oblečení toho utratí hodně, protože on si to může dovolit. Převážně tedy na něm uvidíte kalhoty, košile a dobře padnoucí sako, které v některých případech mění za nějaké teplejší svetry. V letních dnech si místo saka a košile na sebe hodí nějaké triko.
| +
FC: Colin O'Donoghue
Obrázek

Obrázek

Sebastian Owen Scott je přesně ten typ muže, který může mít skoro každou ženu, na kterou si ukáže. Moc dobře to ví a vždycky toho velmi rád využíval. Společnost žen miluje stále a to ať už jsou jakéhokoliv původu, povětšinou to však jsou známosti na jednu noc. Občas se sice stane, že se s některou ženou setká vícekrát, ale nikdy to nepřeroste do něčeho co by se dalo nazvat vztah. Vždycky totiž o sobě rád tvrdil, že na "vztah" prostě ještě není připraven. A tak pokud se do některé z ulovených dívek zamiloval, rychle to co mezi nimi mohlo být ukončil a raději se na pár dní vytratil z města, aby na to všechno v klidu zapomněl, a mohl si najít jinou oběť. Sebastian se však za tu dobu co pracuje v Bradavicích krapet změnil, tak za prvé si už přestal hledat oběti na jednu noc a za druhé, chce najít někoho s kým by strávil déle než jeden den.
Obrázek
Snadno navazuje nové známosti, zvláště co se týče žen avšak i u některých mužů už zabodoval. Ne, že by se tím někde nějak více chlubil, ale když už na to přijde řeč, tvrdí, že experimentovat se prostě musí a rozhodně to není věc, za kterou se stydí. Jen to prostě nikde nešíří, a pokud se ho na to nikdo nezeptá, zůstane to v jeho tajnosti.
Občas působí trochu nabručeně, zejména pak brzy po ránu, kdy se od něj nikomu příliš jakékoliv pomoci či ochoty nedostane a pokud ano tak jen po dlouhém přemlouvání. Bohužel je až nezvykle tvrdohlavý a pokud cokoliv dělá, jen málokdy si nechá poradit a raději dělá ke své vlastní škodě věci po svém. Občas, zejména pak po ránu ho dokážou naštvat i úplné maličkosti, nad kterými by normální člověk jen mávl rukou a neřešil je.
Studentům a některým kolegům se v určitých, ne však úplně běžných situacích jeví jako poněkud chladný, odměřený a arogantní člověk. Nerad si špiní ruce byrokratickými záležitostmi a v některých případech mu nedělá problém si najímat lidi na práci jakéhokoli typu. Je perfekcionistický a vše potřebuje dokonale promyslet. Dokáže se lehce naštvat, či nechat vyprovokovat, a pak není hezké, když rozdává pěsti či dojde v boji na hůlky. V boji je poté pěkně zákeřný, takže není nejmoudřejší otáčet se k němu zády.
| +
"..Sebastian? Ten kluk je úplný proutník!" "Já jsem nedávno viděla jak jeho byt opouští dvě dívky!" "Předevčírem u sebe zas měl nějakého muže!" Klepy od sousedek
"..Theoris je moc hodný muž, jen to nedává tolik najevo.." matka
"..Alespoň dobře platí.." hostinský Tom
"..Až se mi dostane ten spratek pod ruku.." otec
"Já mám bráchu?" mladší sestra Paulina

Obrázek

otec Radames Aeth
Kouzelník čistokrevného původu příslušící k egyptskému rodu Aeth se do Británie přistěhoval teprve v momentě kdy byl domluven jeho sňatek s Juliet Palmerovou. Sebou si také přivezl velké množství zlata a stříbra a brzy se tak stal jedním z nejbohatších mužů v Birminghamu. Nikdy se však úplně nesmířil s tím, že se musel odstěhovat, a tak stále svou rodnou zemi navštěvuje poměrně často. Podobně jako zbytek rodu i Radames podporuje myšlenku čistokrevnosti, a proto se rozhodl podporovat Ministerstvo jak jen to jde.
Je to vysoký, dobře osvalený muž tmavší pleti, který se usmívá jen v momentech kdy je to nutné. Černé vlasy dosahují k uším a z jeho kaštanově hnědých očí čiší nenávist k těm, kteří jsou nějakým způsobem spjati s nečistokrevnými kouzelníky. Svého syna zavrhl v momentě kdy mu řekl, že nepodporuje Ministerstvo jako on sám nýbrž nečistokrevné a mudlovské kouzelníky a vše dovršil tím, že si odmítl vzít čistokrevnou kouzelnici.
matka Juliet Aeth roz. Palmer
Tato kouzelnice čistokrevného původu je od svého manžela mladší o necelé tři roky. Její rodina nebyla tak bohatá jako ta Radamesova, avšak na luxus, kterým jí její manžel zavalil si zvykla poměrně rychle a rozhodně se ho nehodlá jen tak vzdát. Možná proto dělá pro svého manžela vše co mu na očích vidí, toleruje jeho cesty do zahraničí i jeho občasné milenky. Ministerstvo sice nepodporuje tolik jako Radames, ale nedává to najevo. Svého jediného syna nadevše miluje a každý měsíc mu posílá určité množství peněz a jako jediná z rodiny se s ním občas stýká, i když si to její manžel výslovně nepřeje.
Poznávacím znakem této ženy jsou dlouhé, kudrnaté vlasy plavé barvy, které nosívá často svázané v culíku. Šedomodré oči, rty stále zkroucené do širokého úsměvu a menší postava, na které rozhodně nenajdete žádné přebytečné tuky.

starší sestra Dakota Tyers roz. Aeth(1944)
Dakota sice nezdědila exotickou krásu po otci jako její mladší sestra Paulina, ale na rozdíl od ní má alespoň něco v hlavě. Je to veselá kopa, často se smějící, plánujíc se svým manželem kopu dětí. I přesto však souhlasí s Ministerstvem, protože jí rodiče vedli od mala k tomu, že mudlové a nečistokrevní jsou jen póvl. Vzhledově je Dakota velice podobná své matce.
mladší sestra Paulina Aeth(1954)
Krásná, ale hloupá. Tak nějak takhle jednoduše by se dala popsat mladší sestra Bastiana. Vysoká, hubená postava, na které je jasně poznat, že o sebe pečuje. Dlouhé kudrnaté vlasy černé barvy, čokoládová pleť, oříškové oči a rty stále zkroucené do úsměvu. Podobně jako její starší sourozenci studovala kouzelnickou školu v Egyptě a podobně jako její starší sestřička souhlasí s Ministerstvem. Kdyby se jí někdo zeptal proč odpověděla by nejspíše "protože mi to řekli rodiče."


Obrázek

| +
Obrázek

Před rokem 1947

Radames Aeth poznal Juliet Palmerovou teprve pár dní před tím než se konala jejich svatba. Nechtělo se mu stěhovat se pryč ze své rodné domoviny, ale na výslovné přání rodičů("musíme přeci obsadit i jiné státy") to nakonec udělal a jeho novým domovem se tak stalo britské město Birmingham.
Do Birminghamu si pomalu nechával převážet všechen svůj veškerý majetek, od stříbra a zlata až po různé drahé látky, takže nebylo divu, že se brzy stal jedním z nejbohatších mužů v tomto městě. Samozřejmě ho štvalo, že jeho rod v této zemi nemá tak velkou moc jako v Egyptě, a proto se začal starat o to, aby se to co nejdříve změnilo. I přesto, že si Birmingham oblíbil, nad svou rodnou zemí nikdy nezanevřel, a proto jí často navštěvoval(a stále navštěvuje).
Bylo pro něj velikým zklamáním když Juliet porodila holčičku, protože on si nesmírně přál chlapečka. A i když si svou dcerku nakonec oblíbil, všechno se s příchodem vysněného syna změnilo.

Po roce 1947

Obrázek
Byl čtvrtek třináctého března roku 1947 kdy se na svět poprvé podíval Sebastian Owen Scott, tedy v té době ještě Theoris Joshua Aeth. Chlapcovo narození se slavilo několik dní a na oslavy přijela spousta příbuzných jak z rodu Aeth tak Palmer, i když Egypťanů tam bylo mnohem více. Chlapec dostal spoustu darů, od hraček až po oblečky z nejdražších látek, a také spoustu drahých šperků, které má dodnes uschované ve veliké šperkovnici i když některé z nich už stačil prodat či rozdat ženám, které ho zaujaly.
Theoris byl už od malička pěkně rozmazlován, protože jeho otec mu chtěl splnit vše co mu na očích viděl, když to byl také jeho jediný syn, že. Ve zkratce to znamenalo, že na co si ukázal či si o to řekl (a stačilo to jen jednou), mu rodiče do pár minut koupili, a pokud se mu daná věc nakonec nelíbila? Jednoduše jí vyhodil a bylo mu celkem jedno kolik to stálo, protože on si to přeci mohl dovolit. Jeden by se divil, že v pozdějším věku z něho ona rozmazlenost opadla, i když s některými věcmi (a potenciálními partnery) zachází úplně stejně jako když byl malý, protože si to stále může dovolit.
Se svou starší sestřičkou Dakotou se nikdy moc nemuseli, protože po jeho narození se veškerá pozornost dospělých přenesla k němu. Sourozenecké hádky tedy byly u nich doma na denním pořádku a nemůže se nikdo divit, že skoro všechny jejich hádky vyhrál právě Theoris, protože za ním stál ve většině případech otec a v některých i matka.
Když dovršil Theoris sedmi let narodila se do jejich rodinky další holčička, pojmenovaná Paulina, a nutno podotknout, že ani s mladší sestřičkou si Seb nikdy moc nerozuměl. Po svých sedmých narozeninách také začal pravidelně jezdit se svým otcem do Egypta. I když s Radamesem trávil většinu svého času, se svou matkou měl vždycky lepší vztah a vlastně stále má.
Ve slunném Egyptě se ze začátku tolik chlapci nelíbilo za což možná mohl fakt, že nebyl zvyklý na takové teplo, avšak časté návštěvy tohoto překrásného státu mu názor změnili. Byl tedy moc nadšený když se dozvěděl, že také bude v Egyptě studovat kouzelnickou školu, podobně jako jeho otec, a že nebude muset nastupovat do Bradavic, do kterých chodila jeho matka. Musel se tak sice každý den potkávat se svou sestrou, která už studovala na soukromé univerzitě v Egyptě třetím rokem, ale ani každodenní vídání jejího obličeje mu tu radost nezkazilo.
Po ukončení školy měl pro něho otec jasný plán, tedy svatbu s čistokrevnou kouzelnicí. To se samozřejmě Theorisovi nelíbilo, protože on si chtěl pouze užívat. Radames mu to chvíli trpěl, přeci jen to byl jeho jediný syn a dokonce se rozhodl pro kompromis, tedy že si Theo bude moci svou budoucí ženu vybrat sám. Jediná podmínka samozřejmě byla, že musí být čistokrevná. Theoris s tím ze začátku souhlasil, mohl si dělat co chtěl a s kým chtěl, a otec mu ani nemluvil do toho, že si dosud nenašel žádné dobré zaměstnání i když samozřejmě chtěl, aby pracoval na Ministerstvu tak jako on sám. Theoris byl však přelétavý jak ve "vztazích" tak v práci. U ničeho (a nikoho) nevydržel příliš dlouho a za nějaké tři roky vystřídal hned několik zaměstnání. Když však mělo dojít k naplnění jeho úmluvy s otcem, snažil se Theo všemožnými prostředky vycouvat, avšak k zasnoubení mezi ním a jakousi čistokrevnou čarodějkou z Francie nakonec stejně došlo.
Několik dní předtím než mělo dojít k oné svatbě zašel Theoris za svým otcem, aby si s ním promluvil. Nejdříve se Radamese snažil přemluvit k oddálení svatby, ale když jeho otec i po několikáté prosbě odmítl, rozhodl se otci svěřit s tím co si celou tu dobu nechával pro sebe. Samozřejmě, že otec zuřil když mu řekl, že podporuje nečistokrevné kouzelníky, a že Ministerstvo je jen banda hlupáků. A vše dovršil tím, že svému otci řekl, že čistokrevnou čarodějku si prostě nevezme, což otce rozzuřilo ještě více. Třešinku na dortu tomu dodala informace, že je bisexuál.
Theoris se hned druhý den ráno po hádce odstěhoval z Birminghamu pryč, a protože nechtěl mít se svou rodinou(a ta s ním, tedy krom matky, se kterou se stále občas vídá) už nic společného, rozhodl se změnit si jméno. No a tak se z Theorise Joshui Aetha stal Sebastian Owen Scott začínající svůj nový život v mudlovské části Londýna. Začal se shánět po nové práci a když slyšel, že v Bradavicích se uvolnila pracovní místa rozhodl se zkusit ucházet se o místo profesora Přeměňování. Jak dlouho však u téhle pozice vydrží, je jen ve hvězdách.

Obrázek

Lektvary 8/10
Létání 2/10
Vrozený talent:
+1 OPČM
+1 Přeměňování

Naučené lektvary:
Dokrvující lektvar
Doušek Živé smrti
Kostirost
Lektvar Zapomnění
Uspávací lektvar
Životabudič
Amorův šíp
Protijed na málo běžné jedy

Naučená kouzla:


100%
lumos/nox
wingardium leviosa
alohomora
expecto patronum
accio
3. Úroveň
Rennervate
Alarte Ascendare
Protego (maxima)
Bombarda (maxima)
Anapneo
2. Úroveň
Specialis revelio
Awinio Radix
Conjunctivitus
Ducklifors
Expelliarmus
Everte stati
Aresto Momentum
Obliviate
Expulso
Immobilus
Mdloby na tebe
1. úroveň
Lapifors
Quietus
Incarnifors
Densaugeo
Reparifange

Obrázek
Obrázek
Holly V. Beckett
Saoirse C. Ní Mhóráin
Obrázek
~ Drahé šperky
~ Vyučovací pomůcky
~ Leonis - kocourek angorské bílé kočky


Zajímavosti:
~ Je bisexuál
~ Dokáže se domluvit anglicky a arabsky
~ Ještě nikdy neměl opravdový vztah
~ Občas nosívá v pravém uchu náušnici
~ Doopravdy miluje čaj
~ Bubákem si je on sám jako stařec
~ Patronem mu je mamba západoafrická
Obrázek

_________________
Obrázek
Obrázek
| +
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek


Naposledy upravil Sebastian O. Scott dne stř 23. pro 2015 21:21:02, celkově upraveno 3

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: SCOTT, Sebastian Owen
 Příspěvek Napsal: sob 28. úno 2015 11:04:34 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 724
Obrázek
POVOLENO
SCOTT, Sebastian O.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz