Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: úte 20. led 2015 0:05:03 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 199
Obrázek

Scarlet se narodila 23. listopadu 1959 ve znamení Střelce do skotské rodiny Craneových, kteří se řadí do nečistokrevné kategorie kouzelnického obyvatelstva. V letech 1971 až 1978 studovala v Bradavicích v koleji Nebelvír a žádných zvláštních úspěchů nedosáhla, pokud nepočítáme několikanásobné vyhození učebny lektvarů do vzduchu.
Jejím hlavním oborem je magiarcheologie, ale zároveň (velmi volnočasově) hraje v divadle. V posledním roce studia magiarcheologie se rozhodla si přivydělat návratem do Bradavic a nyní zde stále zůstává profesorka Dějin čar a kouzel.


HŮLKA
| CESMÍNA | 11 a ¼ palce | ŽÍNĚ JEDNOROŽCE | OHEBNÁ|
Hůlky z cesmínového dřeva jsou údajně mezi uživateli vzácnější a většinou jsou považovány za ochranitelské. Nejlépe spolupracují s těmi, kteří potřebují přemoci svůj hněv a netrpělivost a často si vybírají ty kouzelníky, na které čeká nějaký nebezpečný či spirituální úkol. Výkon cesmínové hůlky záleží na jejím jádru, nejobtížněji se páruje s perem fénixe, ale pokud se taková věc podaří, je pak jisté, že takovým majitelům by raději neměl nikdo stát v cestě. Mezi čaroději se traduje jistá pověra, která říká, že majitelé cesmínových hůlek by si neměli brát za manžele ty, jejichž hůlka je vyrobena z dubu.
Hůlky s žíní jednorožce jako jádrem možná nejsou nejsilnější (použité dřevo ale může tuto nevýhodu vyrovnat), avšak jsou nejvěrnější a je velmi obtížné je používat k černé magii. Pokud je s takovou hůlkou zacházeno špatně, jádro může „umřít“ a musí být nahrazeno jiným.


V Z H L E D

Obrázek
ihy. Pihy,
Obrázek
kam se podíváte. Scarlet není zrzka, ale má jich snad více, než některé rudovlasé slečny. Před pár lety si prošla obdobím, kdy se za ně strašně styděla, a ještě pořád má vlastně někdy takovou náladu, kdy má chuť si všechny pihy kosmetickou pomocí zakrýt, ale jinak to už tolik neřeší. Ono co je na tom taky k řešení, prostě taková jednou je, tak si na to musí zvyknout. Když se trochu nakously ty vlasy… Scarletiny vlasy někdy připomínají tu pověstnou lví hřívu. Hlavně po ránu. Nejsou v perfektním stavu, častokrát Scarlet uslyšíte, jak si stěžuje na jejich jemnost a drátovitost, na barvu pochcané slámy, zkrátka na všechno. Ve skutečnosti to ale tak hrozné není, minimálně na objem a vlnitost si stěžovat nemůže, toho jí bylo dopřáno dostatečně (proto to přirovnání ke lví hřívě). Délkou dosahují maximálně pár centimetrů pod lopatky a čas od času je možné spatřit Scarlet se spletenými copy. Většinou se jí ale nechce s tím zdržovat, takže rozpuštěné vlasy all the way. Pokud nepočítáme pihy, kulatému obličeji dominuje dvojice velkých, sytě modrých očí, které možná nevyzařují sečtělou inteligenci, ale rozhodně jim nikdy nechybí přátelská jiskra. Dalším výrazným prvkem na Scarletině pihatém obličeji jsou jemně růžové, plné a pěkně vykrojené rty, které obvykle bývají přetřeny výraznějším leskem či rtěnkou. Postavou je Scarlet tak akorát, správné křivky na správných místech a obléká se tak nějak úměrně věku a době. Garderóbou kupodivu nikdy nepotřebovala rebelovat a preferuje sukně nad kalhotami. Co Scarlet svého času opravdu milovala, to byly výrazné náušnice a náhrdelníky (třeba i vlastnoručně vyrobené), nicméně od narození dětí, které mají tahání za podobné cinkavé věci v náramné oblibě, od toho ustoupila. Jenom na pravém prsteníčku nosí jednoduchý pouťový prstýnek s malým srdíčkem, který našla v létě 1975 na louce za rodným domem, a protože to považovala za štěstí, jednoduše si ho nechala. Na každém zápěstí pak nosí několik jednoduchých barevných šňůrek, co jí nahrazují náramky. Nesundává je, a když se některá z nich prodře (anebo ji Esther nebo Ashton strhnou), jednoduše ji nahradí novou.
faceclaim: Freya Mavor

P O V A H A

Obrázek
carlet už léta není takový potřeštěnec, jako bývala dřív. Dřív se nadchla pro kdejakou zálibu, ať už to bylo ježdění na koni, vyšívání nebo dopisní kurz malířství, sbírala leccos, co se jí namanulo zrovna pod ruku… ale těm létům už odzvonilo. Převážně proto, že většinu těch tretek skladovala ve svém dětském pokoji, a když tam její drahá matka šla jednou uklízet, přerazila se nejdřív o jednu krabici a pak i o druhou. A tak stačil jeden jediný hulák k tomu, aby se ze Scarlet stala minimalistka. Čeho se ale ani za ty roky nevzdala, to je zpěv a všeobecně hudba, takže sem tam propašuje domů nějaký hudební nástroj, na který si zkouší hrát.
Obrázek
Nikdy nebyla vůdčí typ a nepotřebovala se cpát do čela jakékoliv organizace, ale neznamená to, že by si neuměla vydobýt respekt. Ale nikdy si ho nechtěla vybudovat za pomoci strachu, to v žádném případě, hlavní je férové jednání pro všechny strany. Ostatně – jednou nebelvír, navždy nebelvír. Dokáže být loajální a to především své rodině. Navzdory tomu, že vyrůstala se sedmi sourozenci a musela si umět vydobýt své místo na slunci, za svoje nejbližší by dala ruku do ohně. A pro svou vlastní rodinu by klidně do toho ohně strčila i někoho jiného.
Přestože Scarlet umí být prostořeká, upřímná a kolikrát příliš nepřemýšlí, než něco vypustí z úst, zároveň dokáže být neuvěřitelně empatická a dokáže vycítit, co ta druhá osoba potřebuje nejvíc. Ať už by mělo jít o popovídání, o šálek čaje nebo třeba i o prostou tichou společnost beze slov. Nikdy nenaléhá, pokud ví, že se to zrovna nehodí a že by to naopak toho druhého mohlo uzavřít. Inu, hloupá není a nikdy nebyla, jen to nikdy nepotřebovala nikomu omlacovat o hlavu.


Obrázek
~ Zpívá ráda a zpívá fakt dobře. Ačkoliv teď svého umění nejčastěji používá k večerním ukolébavkám pro děti.
~ Rodinný motocykl Vespa 150 GL několikrát přelakovaný na hnědo dlouho považovala za svůj, ale přesto se ho nakonec dokázala vzdát.
~ Pokud se vám zdá, že Craneovic děti jsou pojmenovány víceméně podle barev, tak se vám to nezdá.
~ Z květin má nejraději kopretiny a růže.
~ Než se zamilovala do Attica, měl její patron podobu poletušky.
~ Na jaře 1980 se účastnila nelegálních závodů na košťatech, ale protože moc slavně nedopadla a dostala za to vynadáno z několika stran, tak se tím raději nikde nechlubí.

R O D I N A

Obrázek
lan Craneových je poměrně rozrostlý, základnu má sice ve Skotsku, ale upřímně řečeno – jinak je roztažený snad po celém světě, protože jinak by s velkou nadsázkou řečeno nejspíš mohli skotské obyvatelstvo tvořit oni sami. Je totiž spíše výjimkou, aby se v rodině narodil nějaký jedináček, dokonce i dvě děti nikdy nebyly tak časté. I ze strany matčiny rodiny mají Craneovic sourozenci plno příbuzných, byť ti jsou z devadesáti procent mudlovského původu, tudíž veškerá rodinná setkání probíhají většinou bohužel odděleně. I když možná naštěstí, protože jinak by místo setkání dost možná lehlo popelem. Rodinná setkání, zvláště ta o Vánocích, bývají vždy velmi hlučná, poněvadž každý si chce urvat kousek pozornosti pro sebe. Ale kupodivu – ačkoliv u nich jako v každé velké rodině někdy panují neshody – snad ani jeden člen klanu by neměnil. Ona je totiž velká rodina někdy k nezaplacení…

| +
Bennet Crane
23. 3. 1927, Nebelvír
Úřad pro absurdní patenty (vedoucí), trochu vynálezce

Bennet pochází z rodiny tradičních, ale naprosto nečistokrevných kouzelníků, jejichž počátky v Craneovic rodu se datují do počátků osmnáctého století. Bennet se na první pohled jeví jako nerudný muž ve středních letech, ovšem jen do té doby, než otevře pusu. Pak poznáte, že zapšklý není ani náhodou, naopak je to nadšenec do všeho mudlovského a hlavně nových a bláznivých kouzel. Nejenže je vedoucím na Úřadu pro absurdní patenty, sám má některé absurdní vynálezy na svědomí. Nikdy nesouhlasil s postojem ministerstva, ale zůstal tam i přes revoluci i po ní, protože ten plat vedoucího není úplně k zahození, že? I když teď už nerozmazluje jen svoje děti, ale i vnoučata.
Doma je to milující otec, který občas nemá přehled o tom, kolik dětí vlastně má, a nemluvě o tom, jaká jsou jejich jména či pohlaví. (A u vnoučat se to věru nezlepšilo.) Ale když může, splní jim každé přání, a vlastně by tak velkou rodinu za žádnou menší neměnil.

Eleanor Crane
17. 1. 1933, Mrzimor
ošetřovatelka v nemocnici Sv. Munga

Rodiče Eleanor byli oba mudlovští kouzelníci, v jejichž minulosti by se možná sem tam nějaké magické geny našly, ale museli bychom hodně hrabat v rodokmenu. Kdybychom chvíli pozorovali Eleanor s Bennetem, nebylo by pochyb o tom, že z těch dvou je právě Eleanor ta, která vede pevnou rukou celou domácnost a na rozdíl od svého manžela je o něco vážnější a respekt si dovede vydobýt mnohem snadněji. Snad i proto by si žádné z jejích dětí nedovolilo o něčem zalhat, jako to často zkouší právě na Benneta, který by jim povolil cokoliv. Pracovala jako na ministerstvu instruktorka přemisťování, nicméně s postupnou změnou tamních poměrů své místo definitivně opustila. Chvíli pobývala s nejmladší dcerou doma, ale protože jí bylo proti srsti jen tak sedět, po několika kurzech nastoupila jako ošetřovatelka u svatého Munga na oddělení otrav způsobených lektvary a bylinami.

Tyrian Crane
5. 6. 1952, Nebelvír
bystrozor, ve Francii

Nejstarší syn, který se svému otci podobá více, než je zdrávo. Jako první ze sourozenců zdědil otcovu kolej a také jeho lásku k často nesmyslným přístrojům. Dříve hrával divadlo, a i když ho doposud miluje, teď už na to čas nemá. Za všech okolní čestný a lež mu jde z pusy jen horko těžko. Odvážný, ani trochu horkokrevný, nejprve si potřebuje věci řádně promyslet a nějakému nebezpečí by jen tak na špek neskočil. Občas působí, jako by pocházel z jiného století, chová se rytířsky a ke všem slečnám s naprostou úctou. Zatím si ale žel žádná nedokázala získat jeho srdce, nicméně Tyrianovi to nepřekáží, raději se totiž soustředí na svou práci. Bystrozorství ho bavilo, současná ministerská situace už nikoliv a vzhledem k tomu, že na bystrozorském oddělení se odehrálo víc změn než kdekoliv jinde, dobrovolně instituci opustil. Na chvíli se částečně se vrátil k divadlu, ale protože mu bystrozorství přece jen chybělo, rozhodl se k němu vrátit. Ovšem ne v Anglii, nýbrž ve Francii, kam původně odcestoval za příbuznými. Domů se ale vždycky vrací rád, ačkoliv teď již v poněkud menší míře, protože jeho srdci konečně učarovala nějaká dívka, konkrétně jistá Constancia Magalhães. Začátky sice byly trochu nejisté, ale postupem času si utvořili velmi stabilní vztah, a když ji Tyrian požádal o ruku, neodmítla. A po několika letech se jeho drazí rodiče dočkali i vnoučete i od něj, když se jemu a Constancii narodila dcera Anne-Sophie (*13. 7. 1987).

Ivory Crane
28. 7. 1956, Zmijozel
magizooložka

Dívka, která se ve Zmijozelu ocitla snad jen díky svým ambicím, jinak by ji leckdo zařadil do Mrzimoru. Ivory je přívětivá, ráda se usmívá a ještě raději se stará o zvířata, k čemuž lnula už odmala a bylo jí naprosto jasné, čím chce být, až dostuduje, ať už by to mělo být v mudlovském světě nebo kouzelnickém. U Ivory se až do poslední chvíle příliš netušilo, jestli vůbec nějaké kouzelnické schopnosti má, ale nakonec se přece jen projevily. Každopádně se ve Zmijozelu neměla tak úplně nejhůře a po složení OVCE se stala magizooložkou fušující do všech zvířecích odvětví, nejvíc se ale přece jen specializuje na vzácná zvířata, kterých je třeba na světě jen posledních pár kusů. Přestože ji skrz práci vztahy nechávaly zprvu chladnou, když se to mezi jejími sourozenci začalo párovat, přišlo jí to trochu líto. Teď už nicméně na lítost není prostor, spokojeně si soužije s Nealem Kenwayem, se kterým se seznámila při návštěvě matky v nemocnici.
FC: Melissa Benoist
Amber McLarken
3. 10. 1958, Zmijozel
diplomatka na MK

Amber se do hadí koleje hodila už o něco více než její starší sestra. Podobá se spíše na matku – ne vzhledově, v tom je více po otci – chová se vážně a se stejnou snadností si dokáže získat respekt. Někdy se možná chová až moc tvrdě a co chce, to dříve či později získá. A vzhledem k tomu, že občas působí jako porcelánová panenka, jíž by každý nejraději snesl modré z nebe, jen aby jí udělal radost, tak se jí to docela daří. Amber každopádně není zlá, jen neumí příliš dobře projevovat pocity a rozhodně se jen tak nechová přátelsky k někomu, kdo není součástí její rodiny. Občas bývá nešikovná a schopná zakopnout na rovném povrchu. Má velký talent na jazyky, a i to je důvod, proč po škole zamířila na Ministerstvo kouzel, konkrétně Odbor mezinárodní kouzelnické spolupráce. A než si pořídila sviště s Theodorem McLarkenem, tak jí to i docela šlo!
FC: Sarah Gadon
> odkaz na kartu

Rose Crane
*15. 5. 1962 - † 28. 9. 1983
Havraspár

O pár minut mladší dvojče, přesto se ale zdá, že na rozdíl od Ruby jako by shrábla veškerou inteligenci a tichost. Rose je milé děvčátko, blonďatý andílek, který by ani mouše neublížil. Popravdě je nejspokojenější, když si může o samotě číst v knihovně a nikdo ji nevyrušuje. Což ale neznamená, že by byla rozmrzelá či naštvaná, pokud by ji někdo otravoval, naopak. Ráda pomůže, když se ten někdo slušně zeptá a patří k té sortě lidí, kteří klidně nechají někomu obětavě opsat svůj úkol. Přestože ráda nabírá nové vědomosti, po složení zkoušek OVCE už na další školu nezamířila, ale povedlo se jí získat místo, za které by většina havraspárských zabíjela, totiž pozici prodavačky v Krucáncích a kaňourech. Randila s Taevasem Pärnojou, ale než mohlo dojít k něčemu vážnějšímu, Rose se bohužel stala jednou z obětí závěrečné bitvy se Smrtijedy.
FC: Sierra McCormick
> odkaz na kartu

Ruby Crane
15. 5. 1962, Nebelvír
odeklínačka

Ačkoliv jsou vzhledově navlas stejné, povahově by se snad Ruby od Rose nemohla lišit více. Nedá se říct, že by byla úplně hloupá – i když zrovna v tomhle se podobá právě Scarlet – ale nerada se zdržuje přemýšlením a většinou dělá to, co ji napadne jako první, ať už jsou důsledky jakékoliv. Věčně se směje, mračit se asi ani neumí, v hodinách bývá ta nejhlasitější a také většinou ta, která jako první dostane školní trest. Jako malá se chtěla stát pirátkou, teď se spokojila s cestovatelkou. Což se jí svým způsobem i splnilo, neboť se nechala zaměstnat u Gringottových jako odeklínačka. A přijde jí lepší obrážet různá místa a domů se vracet jen na pár dní v měsíci. Matka se jí dřív při těch příležitostech snažila přemlouvat ke svatbě, ale velmi brzy s tím přestala, když z Ruby vylezlo, že o chlapce tak trochu zájem nemá. Tak trochu vůbec. Ze smrti Rose se dostávala dost dlouho a vlastně se z toho tak docela pořád nevzpamatovala.

Sky Crane
1. 4. 1966, Nebelvír
profák, lol

Už se zdálo, že Tyrian společně s otcem budou v samém babinci, když se tak trochu nečekaně na svět vyklubal Sky. Jeho povaha se ještě stále neustálila na pevném bodu a občas to vypadá, jako by měl problémy si vybrat, jaký vlastně bude. A to i v dospělosti. Hloupý každopádně není, někdy mu to naopak pálí až moc rychle a vůbec mu nedělá problémy vymyslet přijatelnou lež za pár vteřin a ještě k tomu vykouzlit výraz, díky kterému mu to všechno sežerete i s navijákem. Scarlet o něm s oblibou prohlašuje, že je to skřet a že ho někam prodá, ale ve skutečnosti ho má samozřejmě ráda a rozhodně by stejně jako u dalších sourozenců neviděla ráda, kdyby mu někdo ublížil. To by si to dotyčný rychle a hodně odskákal. A fakt jako nečekala, že prvního synovce bude mít zrovna od tohohle skřeta.
FC: Drew van Acker
> odkaz na kartu

Ebony Crane
29. 2. 1972, Zmijozel

Nejmladší Craneová a také už poslední. Opět trochu nečekaný dáreček, dokazující akorát jen to, že ani po tolika dlouhých letech láska mezi Eleanor a Bennetem nevyhasla. Navzdory svému jménu je Ebony z celého klanu Craneových nejblonďatější, ačkoliv jí lehounce začínají vlasy tmavnout, nicméně úplně tmavé samozřejmě nebudou nikdy. Tak trochu rozmazlovaný benjamínek, kterému stačí udělat smutné oči a dostane se mu čehokoliv, co si zamane. Už v tak útlém věku je panovačná až hrůza a rozhodně se nebojí si dupnout. Než by si ale vynucovala věci smutným pohledem (od toho už upustila), raději na to jde mazaně, protože jestli něco, vysoká inteligence jí rozhodně nechybí.


Kdo též stojí za zmínku, to je rozhodně bratránek Harry Huckabee, odrážeč Applebyjských šípů. Nezkazí žádnou špatnost a nejen proto patří mezi Scarletiny oblíbence.V L A S T N Í__R O D I N A

PARTNER Atticus Adair Tremlett, *16. 12. 1955
Když se Scarlet tenkrát na bradavickém vánočním plese 1976 dala do řeči se synem tehdejšího ministra, ani v nejmenším ji nenapadlo, že se z toho nevinného rozptýlení vyvine něco víc. Jak to dopadlo, o tom ostatně vypovídá název této rubriky. Atticus je pro Scarlet oporou, nejlepším přítelem, životní láskou, a jakkoliv byly okolnosti začátku jejich vztahu drkotavé o dost víc než v případě jiných párů, to, že je dokázali společně překonat, koneckonců o něčem svědčí, ne?

| +
Obrázek_Obrázek
Obrázek_Obrázek
Obrázek_Obrázek
Obrázek_Obrázek

DCERA Esther Blue Tremlett, *15. 5. 1981
Z drobného, blonďatého a modrookého andílka roste pomalu malá blonďatá slečinka s andělsky modrýma očima, kterýma jí stačí jen zamrkat a všechny má hned omotané kolem prstu. Svého tatínka s maminkou v první řadě. Jakékoliv napětí provázelo její narození, malá Esther to nikdy nepocítila a vyrůstá zahrnutá jenom láskou.

SYN Ashton Bowie Tremlett, *5. 5. 1986
Aneb jak by se Scarlet s Atticem už neměli vydávat na výlety v závěru prázdnin... Ashton je zatím drobný klouček, který v roztomilosti zdatně zvládá sekundovat své sestřičce. Ta mívá tendence ho sem tam šťouchat tu a tam a při prvním setkání ho chtěla vrátit, ale žárlivost vůči němu neprojevuje žádnou.

H I S T O R I E

Obrázek
carlet se narodila jako čtvrté dítě do už tak celkem početné rodiny a to další sourozenci
Obrázek
ještě přišli. Možná by se mohlo říct, že jako prostřední si Scarlet pozornosti mnoho neužila a byla opomíjená, což by ale nebyla vůbec pravda. Manželé Craneovi možná mají dětí jako smetí, ale každému z nich věnovali naprosto stejnou porci lásky a rodičovské něžnosti. Scarlet se brzy ale stejně naučila vystrkovat lokty, protože jakkoliv to jejich rodiče viděli jednoduše, mezi samotnými sourozenci ve skutečnosti panovala těžká rivalita, i když ve skutečnosti se mají navzájem i celkem rádi. Scarlet si vždycky nejvíc rozuměla s Tyrianem, ačkoliv jí občas díky té své zpropadené rytířskosti a neschopnosti se křivě podívat na jakoukoliv dívku vytáčel, byl to právě on, kdo ji přivedl k divadlu a kdo v ní kromě rodičů podporoval vášeň pro zpěv. Se zpěvem souvisel první projev Scarletiných kouzelnických schopností – to se zrovna učila jeden text, ale chyběl jí k tomu doprovod, a tak si prostě luskla prsty a najednou se odkudsi začala linout přesně taková melodie, na jakou Scarlet myslela. V jedenácti jí pak tedy přišel dopis z Bradavic, ale na to, s jakou lehkostí si dokázala lusknutím prstů přimyslet potřebnou hudbu, skutečné kouzlení už jí nikdy tolik nešlo. Moudrý klobouk se na její hlavě ani vteřinu nerozmýšlel a poslal ji do Nebelvíru, koleje jejího otce a oblíbeného staršího bratra. Samozřejmě že ve lví koleji byla malá Scarlet naprosto spokojená, zdálo se, jako by to byla kolej podle jejího gusta, ačkoliv Mrzimor by určitě taky nebyl špatný, sušenky, jídlo, group hugy a tak, víme. Zapadnout jí každopádně nedělalo žádné problémy, průšvihů v prvních letech studia občas nadělala i za dva průměrné studenty a kouzla jí šla vždycky jenom ta, která se ve skutečnosti na nic užitečného nehodila. Lektvary by ji celkem i bavily, jenže to by jí nejdřív musely jít a nesměl by jí kotlík téměř pokaždé vybouchnout do obličeje. Že Scarlet nepokračovala s lektvary ke zkouškám OVCE, to asi nikoho nepřekvapilo…
Herní historie:
Na druhou stranu – to, že vypustila lektvary, jí alespoň dovolilo soustředit se na ostatní předměty, které u zkoušek OVCE fakt zvládnout chtěla. A přestože zkoušky nakonec zvládla na výbornou, vlastně tak docela ten prim nehrály. Ani za to nemohla měnící se situace v kouzelnickém světě. I když – možná svým způsobem trochu ano. Událost, která Scarlet změnila život se odehrála na bradavickém vánočním plese roku 1976, kdy přijel na návštěvu tehdejší ministr Romulus Tremlett v doprovodu svého syna Attica. Popravdě, Scarlet se jen chtěla vysmát jakýmsi dvěma slepicím, které nad mladým Tremlettem opodál áchaly a óchaly, a ani ve snu nečekala, že by se z doneseného punče, jednoho tance a sdílené příjemné konverzace mohlo vyvinout to, co se nakonec vyvinulo. Pár dalších náhodných setkání, vyměněné dopisy a korunoval to výlet do Avebury 1977. Scarlet si nechtěla přiznat, že by k Atticovi mohla něco cítit, protože přece jenom – čistokrevný syn ministra, to neznělo zrovna jako recept na šťastnou lásku. A vskutku – Scarlet s Atticem se museli popasovat nejen s jeho dohodnutým sňatkem, ale i s rozhořelou revolucí, smrtí Atticova otce a tak. Nutnost tajit vztah před okolím ovšem doznala trhlin ve chvíli, kdy Scarlet zjistila, že je těhotná. (To ty blbý výlety…) Přestože Scarlet měla chvíli cukání se téhle komplikace beze slova zbavit, nakonec to srdce neměla, a i když se obávala Atticovy reakce, ukázalo se to jako zbytečné. Estherka se tedy možná narodila jako nemanželská, ale zcela přiznaná.
V samém závěru kouzelnické revoluce Scarlet bohužel přišla o drahou sestřičku Rose, a přestože ji dlouho oplakávala a zřejmě se s tím nikdy jen tak nesmíří, čas běží dál.


Obrázek

Lektvary -1/10
Létání 8/10
Talenty: Létání +1, OPČM +2
přemisťování

NAUČENÉ LEKTVARY
drmolící dryák | lektvar na léčení vředů | škytací roztok | uklidňující lektvar | zmenšovací dryák

NAUČENÁ KOUZLA
100%
accio
alohomora
expecto patronum (káně lesní)
lumos/nox
wingardium leviosa
3. úroveň
ducklifors
kletba cukání ušima
mdloby na tebe
multicorfors
povzbuzující kouzlo
protego maxima
pulírexo
rennervate
silencio
tarantallegra
žer slimáky
2. úroveň
abeo cultivate
colovaria
confundo
crinus muto
descendo
draconifors
ebublio
episkey
everte stati
expelliarmus
expulso
glisseo
hydratus
piertotum locomotor
pullus
rictusempra
salvio hexia
scribblifors
voluma tesamentum
1. úroveň
awinio radix
bona hasamentu
brachium enmendo
calvorio
cistem aperio
epoximise
fianto duri
fumos
herbifors
incendio
koktací kletba
obliviate
perikulo
plantamitto
relashio
repellentus
repello inimicum
speruditoObrázek

ZKOUŠKY
NKÚ
dějiny čar a kouzel : vynikající ~
k. formule, péče o k. tvory : nad očekávání ~
obrana, přeměňování : přijatelné ~
astronomie, věštění : mizerné ~
bylinkářství : hrozné ~
lektvary : troll ~
OVCE
~ vynikající : dějiny čar a kouzel
~ vynikající : kouzelné formule
~ vynikající : péče o kouzelné tvory
~ vynikající : obrana proti černé magii
~ přijatelné : přeměňování

VE VLASTNICTVÍ
pár zatoulaných rekvizit z divadla
příčná flétna
sovák Ichabod s věčně naprděným výrazem
maguár Blatník (od Patricka, 1978)
brož ve tvaru růže od Attica, Vánoce 1979


ZNÁMÉ POSTAVY
Alaric Tremlett
Scarletin bývalý spolužák z ročníku a koleje. Zpočátku se spolu možná moc nebavili, ale nakonec se z nich stali dobří přátelé a Scarlet s ním vždycky ráda trávila čas. Pravda, možná za to taky trochu mohlo to, že po něm během čtvrtého a pátého ročníku trochu pokukovala, ale dál než k několika pusám to stejně nedošlo. Jako přátelům jim beztak bylo a je nejlíp.


Naposledy upravil Scarlet Crane dne úte 01. bře 2016 18:47:53, celkově upraveno 4

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: sob 24. led 2015 20:44:36 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 747
Obrázek
POVOLENO
CRANE, Scarlet
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: úte 01. bře 2016 18:48:46 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 199
OVCEdit:
- talentový bod k OPČM
- na 3. úroveň: Mdloby na tebe, Pulírexo, Rennervate, Silencio
- na 2. úroveň: Confundo, Everte Stati, Expelliarmus, Hydratus, Piertotum Locomotor, Pullus, Salvio Hexia, Voluma Tesamentum
- na 1. úroveň: Calvorio, Fianto Duri, Fumos, Herbifors, Incendio, Koktací kletba, Perikulo, Repello Inimicum

_________________
Obrázek
#8C1616
| +
-
Obrázek--Obrázek

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: CRANE, Scarlet
 Příspěvek Napsal: úte 17. lis 2020 19:59:08 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. led 2015 13:23:03
Příspěvky: 199
Prej ňáká rodinná aktualizace. A další věci.

_________________
Obrázek
#8C1616
| +
-
Obrázek--Obrázek

Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Profesorský sbor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz