Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BĀGHA, Jasmine
 Příspěvek Napsal: pon 21. zář 2015 20:29:28 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 21. zář 2015 20:05:02
Příspěvky: 270
Obrázek

~ Bývalá prefekta a primuska ~ magistra černé magie, příležitostná modelka ~ matka na plný úvazek ~

VZHLED
Jasmine je dívka dosahující přibližně sto sedmdesáti pěti centimetrů, díky čemuž převyšuje spoustu svého okolí. Váha je pak úměrná k jejímu tělo, i když by dle některých mohla něco málo přibrat. Jasmine má však výhodu v rychlém spalování - je schopná jíst takřka neustále a není to na ní vůbec poznat. Když k tomu připočteme to, že pravidelně cvičí, je její postava pěkně vysportovaná, křivky na těch správných místech taky má a celkově se tedy nemá za co stydět.
Dominantou jejího oválného obličeje jsou jednoznačně čokoládové oči, které dokáži strhnout pozornost všech. Nos posazený nad plnějšími rty je stejný jako každý druhý, možná jen s tím rozdílem, že na jejím byste těžko hledali byť sebemenší náznak pih či jiných znamének. Pleť je pak tmavší čímž na sebe občas Jasmine strhává pozornost - působí díky tomu dosti exoticky, což ve státě plném bledulí je prostě něco. V létě se díky tomu nespálí, naopak o něco více ztmavne.
Na své vlasy je pak Jasmínka neskutečně pyšná - jsou dlouhé, kudrnaté barvy havraní. Dosahují kousek pod lopatky a žijí si svým vlastním způsobem. Tedy, Jasmine se je snaží vždy zkrotit gumičkou, ale i tak jí několik nezbedných pramenů vždy vyklouzne a trčí do všech možných stran.
Co se pak týče oblečení, Jasmine nejraději chodí oblečená v indických hábitech a jelikož celý život žila v indické kouzelnické části Londýna, nemusela nosit nic jiného, pokud vyloženě nechtěla. I tak si však čas od času vezme nějakou sukni, tričko, kalhoty či kraťasy. Jinými slovy obléká se hlavně podle toho jaké je počasí a podle toho, v čem se cítí pohodlně.
Faceclaim: Disha Patani

POVAHA
Jasmine miluje přetvářky a většina jejího života je jedna velká přetvářka. Na všechny se hezky usmívá a celkově působí přátelským a milým dojmem. Pokud si však něco takového o ní budete skutečně myslet, je to chyba. Jasmine je totiž prohnaná mrcha, která ví, jak se k druhým chovat a jak s ostatními manipulovat. Moc blízkých přátel nemá, protože o ně ani nestojí. Dokáže se však s ostatními bez sebemenšího problémů bavit, především pokud ví, že z přátelství s daným člověkem jí může něco kápnout. Tajemství jí svěřená udrží, ale jen do doby, dokud se jí nehodí to použít. Jasmine taky umí až překvapivě dobře lhát, už skoro od plenek. Může vám tak lhát přímo do očí a ani u toho nemrkne.
Velice dbá na první dojem, a pokud se jí něčím hned nezalíbíte, máte u ní prostě smůlu. Názor na vás většinou už nezmění. Jasmínka je také pro každou špatnost, ráda vymýšlí jak ostatní lidi může štvát a jak jim co nejvíce uškodit.
Je divoká a svéhlavá, snaží se vypadat tvrdě a budit u ostatních respekt, i když ne vždy se jí to daří. Jasmine se umí dokonce i prát, a pokud jí někdo silně urazí či řekne něco ošklivého o jejích dobrých kamarádech, neměl by se k ní otáčet zády. Rozhodně nehraje fér, moc dobře totiž ví, že by některé nepřeprala, takže útočí tak, aby ona měla velkou výhodu.
Jasmínka je taky velice chytrá, ráda čte, a ještě raději se ostatním vysmívá když nevědí něco co ona ví. Ať však o ní nemusíme mluvit jenom v tom zlém.. Jasmine je svým přátelům ochotná pomoci, ať už mají za problém cokoliv, je také velice ochotná ostatní krýt ať udělají cokoliv. Když něco slíbí, snaží se to dodržet, ale ne vždy se jí to podaří. Je také velice tvrdohlavá, často používá sarkasmus a ironii.

ZAJÍMAVOSTI
~ Její oblíbenou rostlinou je jasmín.
~ Domluví se jak hindštinou tak angličtinou, má i základy ruštiny.
~ Umí létat na létajícím koberci a připadá jí to pohodlnější, než koště.
~ Je fascinována černou magií, proto se po Bradavicích vydala studovat do Kruvalu.
~ Miluje jasmínový a zelený čaj.

VLASTNÍ RODINA
Sky Crane (přítel, *1966, Bradavice - Nebelvír) - Sky je pro Jasmínku druhá nejdůležitější osoba na světě, i když jeden čas měl to číslo jedna sám. Jejich domácnost (ne že by zatím nějakou vyloženě měli) často připomíná tu italskou, a i když by mu v některých chvílích nejradši ten talíř omlátila o hlavu, za nikoho jiného by ho nevyměnila. Je jí vlastně tak nějak jedno, co dělá a kde, dokud se pokaždé vrátí domů.

Aariyeh Banan Crane (syn, *1. 1. 1986) - I když Jasmine neočekávala býti matkou takto brzy, jakmile ten maličký uzlíček poprvé uviděla, totálně se do svého syna zamilovala. Druhé jméno možná dostal za trest, možná aby to přilákalo Skye z Tibetu, kdo ví. Aariyeh se však stal tou nejdůležitější osobou v Jasmínčině životě.

RODINA
Bāgha a Mayekar. Dva malé kouzelnické rodiny jenž žijí v kouzelnické části Londýna v indické komunitě. Zatímco rodina Mayekarů nevystrčila z Londýna už pár desetiletí paty, Bāgha je rozšířená poměrně i v Indii, kam občas Jasmínka se svými rodiči jezdí na prázdniny.
Ani o jedné rodině se nedá mluvit, že by si potrpěla na čistokrevnost, a tak se hledáčku britského ministerstva zatím úspěšně vyhýbají.

Abdhija Bāgha roz. Mayekar
(*1942, Bradavice - Havraspár)
Abdhija je výbornou kuchařkou a dokonce i po svých rodičích převzala restauraci v indické části kouzelnického Londýna, kde Jasmine čas od času vypomáhá. Se svým manželem si moc nerozumí, byl to také sňatek dohodnutý, ale na veřejnosti se snaží působit jako dokonalý pár, i když ti nejbližší členové Abdhijiny rodiny moc dobře vědí, že Harshava nemiluje a nejraději by ho vzala pánví po hlavě. Několikrát.

Harshav Bāgha
(*1942, Bradavice-Nebelvír)
Otec, bohatý obchodník, prodávající drahé látky a šperky, jehož konexe sahají do všech možných koutů světa. Jinými slovy, Harshav se uměl narodit do dobré rodiny. Sňatek s Abdhijou byl dohodnutý, jak už to u většiny indických rodin bývá, a i když si spolu mladí rodiče tolik nerozumí, snaží se alespoň před dcerou spolu dobře vycházet. I když je pravda, že stejně se Harshav doma moc často nezdržuje, protože musí kontrolovat všechny své obchody.

Jasmine je vzdálená příbuzná Lashawn, jejíž otec je bratrancem Jasmíniny matky.

HISTORIE
Harshavův a Abdhijin sňatek byl dohodnutý, podobně jako spousta dalších indických sňatků. Ani jeden k tomu druhému moc netíhl, jelikož však ani jeden z nich nechtěl jít proti rodičům, smířili se s tím, že svůj život stráví po boku toho druhého. Jasmínka se narodila rok po jejich svatbě a popravdě.. byla pro ně menším zklamáním, jelikož si přáli spíše kluka než-li dívku, ale to neznamenalo, že by jí upírali lásku, to ne.
Dětství měla pěkné.. a jelikož otec byl často na cestách a matka pracovala v restauraci, dalo by se o ní říci, že byla (a vlastně pořád tak trochu je) "dítě ulice". Na denním pořádku byla spousta rozbitých skel, modřin, vyraženého dechu, monoklů a minimálně dvakrát do půli roka něco zlomeného. Takže nejen, že rodiče platili sousedům za jejich rozbitá okna, ale trávili se svou dcerou často i u sv. Munga, jelikož Jasmínka byla hodně vynalézavé dítě a doma se nudila. Taky díky ulici se naučila prát a rychle utíkat, jelikož bez toho by tam asi moc dlouho nepřežila.
Když však byli rodiče doma a ona si tak musela hrát na "hodnou dcerku" či byla nemocná, trávila čas čtením, jelikož i to jí vždycky bavilo. Podobně jako pomáhání matce v kuchyni.
Chvíli si o Jasmínce rodiče mysleli, že bude moták, jelikož kouzelnické schopnosti se u ní projevili až o kolo devátého roku jejího života. Popravdě? Nejspíše by byli radši, kdyby se u ní vůbec neprojevili. Jasmine se však začala do Bradavic nesmírně těšit, jelikož kouzla jí vždycky zajímala a toužila se jednoho dne stát bystrozorkou! Protože prostě by bylo trapný kdyby byla zavřená jen v přiblblí restauraci (což by matce neřekla a navíc jí vaření baví) či, aby jednou prodávala nějaký látky a šperky.. Ani jedno jí prostě nelákalo.
A tak, když oslavila své jedenácté narozeniny a přišel jí dopis z Bradavic, nemohla se už dočkat až bude po prázdninách a ona se tak konečně podívá do té kouzelnické školy, o níž jí občas matka vyprávěla.

HERNÍ HISTORIE
Školu si Jasmínka hned oblíbila, stejně jako kolej, do které byla zařazena. Zmijozel totiž byla přesně ta správná kolej pro ní a brzy se tam tak začala cítit jako doma. Krom toho si brzy našla takové lidi, které tak nějak mohla považovat za své blízké. Jinými slovy, neodradila je svým chováním, takže si pár bodů vysloužili. Především tedy Lucian, Olivia a Erkki. Krom toho se hned v prvním ročníku dostala do famfrpálového týmu, i když jen jako náhradník. Což jí rozhodně nevadilo, protože rok na to se do hlavní sestavy dostala, přesněji na postu brankáře. Ne že by jí zrovna tohle bavilo.. a dva roky na to post změnila a stala se z ní chytačka. U čehož taky moc dlouho nevydržela a nakonec z ní tak byl střelec. Podařilo se jí však zjistit, že jí famfprál až tak nebere a alespoň u ní bylo jasné, že se tím jednou živit nebude.
V listopadu roku 1979 pak začala dávat soukromé doučování Skyovi a rozhodně se nejednalo o žádný předmět školou vyučovaný. Dost je to sblížilo, ale ne na tolik, aby o prázdniny roku 1980 neblbla s jeho nejlepším kamarádem Ignácem. A i když si to původně plánovala nechat pro sebe, nakonec to nějak Skyovi téhož roku, akorát na podzim, řekla. No a pak nastal rok nebavení se. Sky totiž nezareagoval nijak nadšeně a nedokázal se s tím vyrovnat. Jasmine na tom nejvíc štval fakt, že zatímco s ní nemluvil, Ignác pro něj stále byl nejlepší kámoš. Možná to jí pak dost sblížilo s Leah.. a taky Marcusem, s první zmiňovanou však něco málo měla, ohledně toho druhého byla zmatená jak lesní včela. No a pak se to všechno divně zamotalo, Leah otěhotněla, Marcus jí vyznal city a ona se dala dohromady se Skyem, ha.
Zbytek školy pak utekl jako voda, a i když přišlo na to, co bude po té škole dělat, měla jasno. Vydala se na studia do Kruvalu, protože Sky se zas vydal někam studovat lektvary.. a na co by ona tvrdla v Británii? Ve volných chvílích, kterých asi moc nebylo, společně cestovali všude, kde se dalo a užívali si tak společný čas. Po dostudování si Jasmínka uvědomila dvě věci - nevadilo by se jí usadit se na jednom místě.. a taky byla těhotná. V té době měl Sky už studia taky za sebou a chystal se na svou cestu do Tibetu, kde hodlal meditovat, nebo tak něco. V čemž ho Jasmine sama totálně podporovala - ostatně to měla být jeho poslední cesta předtím, než se společně usadí, nebo něco takového.
Jasmine si tak zařídila bydlení v indické části kouzelného Londýna, protože díky tomu měla na blízku svou matku i otce, který se ostatně rozhodl přepsat nějaké své obchody své dceři. Ne že by tedy byl nadšený z toho, že si našla zrovna Skye, když pro ní měli už dohodnutý sňatek, který nakonec musel být zrušen. Což Jasmine rozhodně nevadilo.
Teď tedy jediné, na co Jasmínka čeká je, až se jí vrátí drahocenný přítel z cest, aby konečně mohli začít žít jako rodina.

SCHOPNOSTI
Vrozený talent
+1 OPČM
+1 Létání
Schopnosti
8/10 Létání
8/10 Lektvary
Přemisťování

Naučené lektvary: Lektvar na léčbu vředů, lektvar zapomnění, nadouvací roztok, splaskávací lektvar, lektvar vytrvalosti, matoucí utrejch, sršící roztok, ostrovtipný lektvar, postaršující lektvar, lektvar na čištění ran, škrtící plyn, zpívající roztok, macerát ze jmelí, životabudič, rujovníkový lektvar, pohodový odvar, kostirost, nápoj beznaděje, nápoj euforie, doušek živé smrti

Naučená kouzla:
100%
Lumos/nox
Wingardium leviosa
Alohomora
Expecto patronum
Accio
Aresto Momentum (II.)
Finite Incantatem (II.)
Ševelissimo
Ventus
Supersmyslové kouzlo
Povzbuzující kouzlo (II.)
Skurge
Žer slimáky
Klihando
Hydratus
Pulírexo (II.)
Colloportus (II.)
Ukaž mi cestu (II.)
Carpe Retractum
Aqua Eructo
Flipendo
Incendio
Diffindo
Silencio
Cistem aperio
Ebublio
Locomotor mortis
Depulso
Locomotor
Mobilicorpus
Descendo
Specialis Revelio
Expelliarmus (II.)
Petrificus Totalus (III.)
Relashio
Ossio dispersimus
Impedimenta (III.)
Brachiabindo (III.)
Mdloby na tebe (III.)
Confundo (III.)
Mucus ad Nauseam
Assa in tuo succo
Klopýtací kletba
Colloshoo
Protego (II.)
Everte stati
Immobilus
Deletrius
Odhal svá tajemství
Plantamitto (II.)
Bombarda (II.)
Klopýtací kletba (II.)
Everte Stati (II.)
Avis
Aparecium
Orchideous
Glisseo
Colovaria (II.)
Quietus (II.)
Avifors (II.)
Draconifors (II.)
Mustelfors
Ebublio
Densaugeo
Rennervate
Reparifarge
Incarcerous
Evanesco
Geminio
Entomorphis
Inanimatus conjuru
Incarcifors

INVENTÁŘ
~ Školní uniforma
~ Hůlka
~ Flakónek s lektvarem na léčbu vředů
~ Žraloží zub (Surv 1979)
~ Černá perla, velmi cenná (Surv 1979)
~ Tmavě zelený indický šátek se stříbrnou výšivkou a lemováním (dárek od anonyma, 1981)
~ Flakónek se škrtícím plynem, zpívajícím roztokem a lechtajícím lektvare (tábor 1981)
~ 4x ingredience dle vlastního výběru (rozmyslim, tábor 1981)
~ Indický náhrdelník s přívěškem, na kterém jsou vyryté ochranné znaky (Sky, Vánoce 1980)
~ Kniha o červech a jejich chovu (Duha 1981)

Hůlka: ~ Višňové dřevo ~ Pero z ptáka fénixe ~ 10 a čtvrt palce ~ Málo ohebná ~

Výsledky zkoušek:
NKÚ:

Vynikající - OPČM, kouzelné formule, přeměňování, lektvary, POKT, věštění, runy, bylinkářství, astronomie, dějiny čar a kouzel, studia mudlů
OVCE:
Vynikající - OPČM, kouzelné formule, přeměňování, lektvary, POKT, věštění, runy, bylinkářství, astronomie, dějiny čar a kouzel, studia mudlů

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Jasmine Bāgha dne ned 10. lis 2019 15:57:23, celkově upraveno 14

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: BAGHA, Jasmine
 Příspěvek Napsal: úte 22. zář 2015 7:03:28 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 747
Obrázek
POVOLENO
BĀGHA, Jasmine
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).
Zároveň Vás prosíme, abyste si zkontrolovali
svoji soví poštu (PM).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: BĀGHA, Jasmine
 Příspěvek Napsal: úte 03. lis 2015 17:48:57 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: pon 21. zář 2015 20:05:02
Příspěvky: 270
EDIT KARTY:

| +
2.10. 2015 - Přidána kolej, hůlka + první talent (OPČM)
11.10. 2015 - Druhý talent (létání), bod k létání
3.11. 2015 - Přidána děsně boží grafika od Maeve + obrázek od Arsenky, bodík k lektvarům a naučené lektvary
22.2. 2016 - Navýšen ročník, pozměněno pár větiček v povaze a vzhledu. Zapsány kouzla z OPČM a KF, navýšeno lítání o bod (Trénink Nebel - Zmije)
23.7. 2016 - Přidán bod k lektvarům a létání (trénink), zapsány lektvary nadouvací roztok, lektvar vytrvalosti a splaskávací lektvar. Zapsána kouzla z KF (Aresto Momentum, Finite Incantatem, Skurge, Ukaž mi cestu, Diffindo), OPČM (Klopýtací kletba a Protego) a u toho navýšené Expelliarmus a Petrificus na druhou úroveň. Taky přidány kouzla z přeměňování (Avis, Glisseo, Avifors, Colovaria, Orchideous). Jo a navýšen ročník.
9.3. 2017 - Přidány kouzla (kf, přeměnko, obrana), lektvary, bod k lektvarům i k létání, navýšen ročník, trošičku poupraven vzhled
26.6. 2017 - Přidán bod k létání z famfr tréninku.

20.9.2017 - Odměny z tábora (bod k lektvarům, flakónek se škrtícím plynem, zpívajícím roztokem a lechtajícím lektvarem, 4x ingredience dle vlastního výběru, škrtící plyn, zpívající roztok), dopsány kouzla & lektvary z hodin, připsán dárek od Skye a anonyma, navýšen věk.

28.12. 2017 - Dva body k létání za trénink s Andym a za trénink zmije-mrzík.
19.3. 2018 - update po nkú
Zapsány známky
Zapsány 100% kouzla a přemisťování
Navýšena 3 kouzla na druhou (Bombarda, klopýtací kletba, everte stati) a 3 kouzel na třetí (Impedimenta, brachiabindo, mdloby na tebe) úroveň.
Zapsáno 12 nových kouzel na první úroveň (6 za povinný předměty, 6 za nepovinné předměty) - assa in tuo succo, colloshoo, ebublio, rennervate, hydratus, klihando, ossio dispersimus, ševelissimo, žer slimáky, entomorphis, ventus, supersmyslové kouzlo.
Připsán bod k lektvarům a zapsány dva lektvary - kostirost, nápoj beznaděj


A až se budu nudit, přibude i herní historie a známé postavy.

_________________
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz