Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Pracovníci ministerstva
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DEWANJI, Reena A.
 Příspěvek Napsal: pon 09. říj 2017 17:29:15 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. říj 2017 16:40:28
Příspěvky: 46
REENA ABHA DEWANJI
Obrázek

Nar. 11.8. 1955
Dvojí krve
Indicko-Britská národnost
Vystudovala Bradavice
Nebelvír
Zástupkyně vedoucího na oddělení pro styk s kentaury, spisovatelka

HŮLKA
Růže blána z dračího srdce 9 palců ohebná

VZHLED
I když Reena není kdovíjak vysoká žena a postavu má takovou akorát, pozornost na sebe i přesto strhává. Z davu britských bledulí byste jí rozpoznali především díky její pleti, která je snědší a i její rysy odkazují na exotičnost, na což je náležitě pyšná. To jsou především dva důvody, díky kterým na sebe tu pozornost upoutává, ať už chce či nechce.
Oválný obličej lemují vlnité vlasy jenž dosahují kamsi k lopatkám. Reena o ně zase tak moc nedbá. Jistě, sčesává si je dost do drdolu či culíku, nicméně je z domu schopná vyjít i s vlasy připomínající vrabčí hnízdo, protože ne vždy je čas na to, aby ho trávila před zrcadlem, že. Dominantou jejího obličeje je pak dvojice čokoládových očí, ve kterých srší veselé jiskřičky, které jsou lemovány hustými řasami, které by jí nejedna dívka mohla závidět. Na svůj nos už pak není tolik pyšná, protože je o něco větší, než by měl být, ale už si na to stihla tak nějak zvyknout. Rty jsou pak plné a velice často zkroucené do úsměvu či úšklebku. Pokud se na vás usmívá, udělají se jí na tvářích roztomilé ďolíčky, které ze srdce nenávidí a kdyby to šlo, nechala by je s velkou pravděpodobností zmizet. O svůj chrup pak dbá velice dobře, takže když už se na vás usměje, odhalí rovné a bílé zuby.
Co se týká stylu oblékání, záleží asi především na tom, kde se nachází. V Indii na sebe bere typické oblečení pro indické ženy, v Londýně pak nepohrdne normálními šaty, kalhoty a trikem či sukní nebo kraťasy. Doplňků má asi jako každá žena celkem dost, ale většinu z toho vytahuje jen na večírky a podobné věci. Z bot má pak nejraději kecky či jiné botasky, protože je to pohodlné a v džungli by byl celkem nesmysl chodit na podpatcích. Nicméně když už se má vyparádit na nějakou párty, bere si právě podpatky, aby byla alespoň o něco vyšší než obvykle.
FC: Floriana Lima

POVAHA
Reena je mladá žena plná života, která má pro strach uděláno. Ne nadarmo byla zařazena do Nebelvíru. Je tedy trochu aktivnější a ráda podniká různá dobrodružství. Také je velice přátelskou osobou, které nedělá sebemenší problémy s někým zapříst rozhovor. I ona má však dny, kdy má ráda svůj klid a straní se ostatních, ale to je jen ve výjimečných případech. Jinými slovy Reena společnost miluje, jen jí má čas od času plné zuby. Ale kdo by neměl.
Co opravdu Reena nesnáší jsou přetvářky a lhaní, ale to neznamená, že se k něčemu takovému nikdy nesnížila. Naopak lhaní jí jde jedna báseň, protože jako dítě byla až moc divoká a často se dostávala do průšvihů. Že však dokáže zalhat aniž by hnula brvou neznamená, že se k tomu pravidelně snižuje, naopak se tomu snaží co nejvíce vyhýbat neb chce být čestná. Ne vždy to však vyjde, že.
Dokáže zachovat chladnou hlavu a dříve, než něco plácne, si to pořádně rozmyslí. Je taky skvělým vůdcem a ví, jak lidi pracující pro ní motivovat. Je vcelku tvrdohlavá a za to, co chce, umí bojovat. Nicméně stejně tak dobře umí podpořit i práci druhých, pokud si je jistá, že jejich nápady jsou lepší, než ty její.
Rozhodně není sobecká, pro druhé by se dokázala rozkrájet. Nicméně ne úplně pro každého, ale vždy jako první hledí na svou rodinu a přátele, pak na sebe, a pak na ostatní lidi. Získat si její důvěru není nic moc těžkého, ale pokud jí někdo zradí, odpouštět jen tak neumí, a pokud byste si poté chtěli znovu získat cestu k jejímu srdci, museli byste opravdu tvrdě bojovat.
Krom toho, že ráda čte knihy, ráda je taky píše. Především tedy cestopisy, protože cestování je to, co opravdu miluje a zvětší části tomu zasvětila svůj život. Nejradši má však místa, která přímo nejsou přístupná veřejnosti - krom všemožných pralesů v různých koutech světa má procestované i safari, všemožné výlety k sopkám a mnoho dalších. Také navštívila spoustu původních obyvatel Afriky - kmen Mursiů, Hamarů, Tsamaiů a mnoho dalších. Reena rozhodně má ráda jídlo, ještě radši však poznává nové kuchyně, takže se nebojí jen tak něco ochutnat - měla třeba už krokodýla, cvrčky, morčata, hákarl, netopýra, balut a spoustu dalších věcí. Stejně tak jí baví poznávat kulturu ostatních zemí, učit se nové jazyky - hovoří plynule krom angličtinou také hindštinou, thajštinou, malajštinou a má základy igboštiny a amharštiny - a tak dál. Při jednom ze svých výletů se naučila zacházet s foukačkou a musíme taky upozornit na to, že k alkoholu zatím ani nepřičichla.

RODINA
Nimay Gíta Dewanji
(*1930, čistokrevný kouzelník)
Otec, indického původu, a také čistokrevný kouzelník pocházející z čistokrevné rodiny indických čarodějů Dewanji. Když se se svou ženou seznámil, neuměl pípnout jediné slovo anglicky, což se za těch několik let soužití sice změnilo, ale pořád to není nic moc. Svou ženu a děti má moc rád, s Ministerstvem určitě nesouhlasí a i když se se svou ženou musel rozvést, stále s ní a se svými dětmi žije.
V Bradavicích nestudoval, podobně jako většina členů jeho rodu vystudoval kouzelnickou školu přímo v Indii.

Penelopa Dewaji roz. Thompson

(*1931, mudla)
Matka, se kterou má Shashi velice dobrý vztah. Ví, že když to bude potřebovat je tady vždycky pro něho, podobně jako otec. Je to žena mudlovského původu, ze začátku jí děsilo, že je její muž kouzelník, ale nakonec si na to zvykla, a i když jí některé věci krapet děsí, už to tolik neřeší. Velmi jí štve, že se spolu museli rozvést, ale jejich láska nezmizela, takže i když už nejsou oficiální manželé, žijí stále spolu.

Shashi Abhishek Dewanji

(*1961, vlastník restaurace v Hajdárabádu, Bradavice - Havraspár, odkaz na kartu)
Mladší brácha, se kterým se Reena ráda škádlí, což dost často vede ke sporům, ale to se u sourozenců stává, no ne? Má ho velice ráda a ve vše, co dělá, ho taky náležitě podporuje. Miluje jídla, která pro ně vaří, takže ho pravidelně v Indii navštěvuje, ale to nejen kvůli tomu vaření, ale i kvůli jeho ženě a dětem. I když se tak nějak nedokáže dostat přes to, že byl první, kdo měl svatbu a děti, přeci jen je to její malý bratříček.

Raghu Arjun Dewanji
(*1965, Bradavice - Nebelvír, odkaz na kartu)
Mladší bratr, kterého má Renna velice ráda a v jeho vtípkách ho náležitě podporuje, protože i ona jednou byla dítětem s podobnými nápady. Nutno podotknout, že Reggiemu to v tomhle směru pálí mnohem více, než kdy to pálilo jí. Raghu rozhodně má rád zábavu a utahování si z ostatních. Byl zařazen do Nebelvíru a nikdo v rodině stále nedokáže pochopit, jak získal prefektský odznak.

HISTORIE
Reena byla plánovaným dítětem. Narodila se v kouzelnické části Londýna v indické komunitě, zatímco její dva mladší bratříčci se narodili v indickém městě Hajdarábádu. Její rodina už totiž před jejím narozením pendlovala mezi těmito dvěma městy a to se nezměnilo ani po jejím narozením. Reeně to nikdy nějak zvláště nevadilo, cestování zbožňovala a kamarády si zvládla najít v obou městech bez sebemenšího problému.
Kouzelnické schopnosti se u ní projevily velice brzy z čehož byla Penelopa chvíli vykolejená, ale nakonec si na ten fakt, že její dcera je kouzelnice po tatínkovi, zvykla. Pak už především zůstávalo otázkou, kam nakonec začne chodit do školy - dopis jí v jedenácti totiž přišel jak z Bradavic, tak z Indické školy čas a kouzel. No a protože Reena byla už odmala zvídavá a o škole v Indii toho věděla možná až moc, dohodli se nakonec na tom, že nastoupí do Bradavic. Tam byla Moudrým kloboukem zařazena do Nebelvírské koleje, kterou si i hned oblíbila.
Školou proplouvala s celkem dobrými známkami, sem tam provedla nějakou kravinu, protože žertíky jí nebyly cizí. Našla si spoustu kamarádů, zálibu v přeměňování, nicméně i tak se těšila, až školu dokončí. Ne že by jí vysloveně nebavila, ale nemohla se dočkat, až bude moci dělat to, co jí vždycky bralo ze všeho nejvíce.
Rok po skončení školy procestovala, napsala dva cestopisy a jednu pohádku pro děti O Žluté opici. Rodičům se to však úplně nelíbilo, že jen cestuje, proto pak nastoupila na Ministerstvo kde začala pracovat na oddělení pro styk s kentaury kde se během pár let vypracovala na zástupce vedoucího. Cestování se však nevzdala a kdykoliv má alespoň pár dní, vždy někam vyrazí a o svých cestách i nadále píše. Z dvou cestopisů se tak brzo stalo hned několik a i těch knih pro děti krapet více přibylo.

Reenu její práce bavila a naprosto naplňovala, ale vzhledem k tomu, co se dělo mezi čistokrevnými a nečistokrevnými se nakonec rozhodla vzdát své pozice zástupkyně. Chvíli pak učila, ale poté co v Bradavicích na jaře 1983 se stalo to, co se stalo, se rozhodla opětně začít cestovat a pořádně se zaměřit na psaní. Jejím útočištěm se stal dům jejího bratra Shashiho a jeho ženy Lashawn.

Když se v Británii vrátilo vše do normálu a zlo bylo poraženo, rozhodla se Reena vrátit zpátky, protože jí upršená Anglie dosti chyběla. Místo na Ministerstvu, které předtím opustila, získala zase hezky zpátky, zvládla vydat další dvě knihy (jednu o životě v Indii, druhou pro děti) a přemýšlí i nad tím, že by se vrátila zas do řad profesorů.

DOVEDNOSTI
7 lektvary & 3 létání, přemisťování
Talenty: Přeměňování & OPČM


Lektvary - dokrvující lektvar, kostirost, posilující odvar, protijet na málo běžné a běžné jedy, životabudič, lektvar neviditelnosti, amorův šíp

Kouzla
100% - lumos/nox, wingardium leviosa, alohomora, expecto patronum, accio
III. úroveň - protego (maxima), expelliarmus, bombarda (maxima), bona hasamentu, colovaria
II. úroveň - defodio, ebublio, episkey, aresto momentum, melofors, sectumsempra, finite incantatem, žer slimáky, zahlazovací kouzlo, supersmyslové kouzlo
I. úroveň - specialis revelio, balit!, ukaž mi cestu, impervius


Poslední tři kouzla na první úrovni jsou za absolvovaný Survival 2016.

_________________


Naposledy upravil Reena A. Dewanji dne stř 11. zář 2019 14:07:35, celkově upraveno 3

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: DEWANJI, Reena A.
 Příspěvek Napsal: pon 09. říj 2017 17:44:06 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 402
Hůlka ✓
Pro.

_________________
Obrázek

| +
Koho učil: (číslo odráží počet vypsaných hodin, duh)

7× - ročník 76-83 (Dante, Verunka, Darya...)
1× - ročník 75-82 (Mickey...)
1× - ročník 74-81 (Bree, Gweeny, Alan...)
1× - ročník 72-79 (Matt...)
1× - ročník 71-78 (Riley...)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: DEWANJI, Reena A.
 Příspěvek Napsal: stř 11. říj 2017 20:33:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 747
Obrázek
POVOLENO
DEWANJI, Reena A.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Pracovníci ministerstva


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz