O hře

Felix Felicis! je hra, která vznikla v roce 2012 jako RPG z ryze školního prostředí. Postupem let a vlivem svých hráčů se rozšířila o další možnosti, rozvíjela se nečekanými směry a v současné době se již odklonila od klasického školního RPG. Co to znamená? Že u nás ve hře narazíte nejen na studenty a jejich profesory, ale také na obyčejné kouzelníky s rozsáhlými možnostmi povolání. Herní lokace se neomezují pouze na Bradavice a pár obchůdků na Příčné ulici, ale máte možnost navštívit i kouzelnické Prasinky, Ministerstvo kouzel a třeba i útulnou irskou hospůdku, kam lékouzelníci z blízké nemocnice sv. Munga chodí nejen na oběd, ale i na pivo po šichtě.

Nyní se nacházíte na webu hry, který dříve sloužil jako základna pro naše reálie a informace ohledně herních systémů. V současné době se veškeré texty týkající se hry přesunuly na fórum, kde máme lepší kontrolu nad tím, komu jsou přístupné kvůli případnému zneužití. Web bude do budoucna sloužit pouze jako zpravodajský kanál, kde vás vedení hry bude informovat o nadcházejících událostech či změnách ve fungování hry.

Hra jako taková se odehrává v prostředí herního fóra – odkaz v postranním sloupku vlevo – zatímco komunikaci mezi hráči zajišťuje server na Discordu – odkaz rovněž v postranním sloupku. Herní fórum poskytuje hráčům mnohem větší svobodu a prostor pro kreativitu, zároveň je mnohem přehlednější než kanály na Discordu a proto do budoucna rozhodně neplánujeme přesun své činnosti discordovým směrem.

Pokud se tedy chcete o hře dozvědět něco více, stačí jen kliknout na odkaz na herní fórum nebo si s námi přijít popovídat na Discord.

tým Felix Felicis!