Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, zasazené v období 70. let - v době vzestupu lorda Voldemorta.

Registrace předškoláků: NE
období registrace:
1. 1. 2018 - 11. 3. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Volná pracovní místa

Kalendář

AEC v1.0.4

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Denní věštec

Denní Věštec – prosinec 1981

Na úvodní stránce se nachází velká černobílá fotografie kouzelníků protestujících před budovou ministerstva kouzel…

Celý příspěvek

Denní Věštec – speciální vydání (červenec 1981)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem.

Celý příspěvek

Denní Věštec – květen 1981

Na úvodní stránce se nachází pohyblivá černobílá fotografie, která zobrazuje několik ministerských pracovníků odvádějících trojici polapených rebelů, zřejmě s nimi míří do Azkabanu, jak ostatně hlásá popisek fotografie. Celý příspěvek

Denní Věštec – leden 1981

Na úvodní stránce zaujme černobílá fotografie jedné z bočních uliček nedaleko Příčné, kde se pohybuje skupinka kouzelníků v černých pláštích. Ti z cihlových zdí strhávají plakátky s vyobrazením fénixe a pokoušejí se cihly žhnoucího symbolu téhož kouzelného tvora, který je symbolem rebélie. 

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1980

Úvodní stránce dominuje pohyblivá černobílá fotografie pustého mořského pobřeží. Vlny tiše oplachují kamenitou pláž, slunce skrz hustá mračna sotva svítí. Nalevo leží vybělené a ohlodané kosterní pozůstatky podvyživené krávy, napravo se v dost podobné poloze nachází vrak autobusu Karosa 706 RTO, na nebi přibližně uprostřed krouží několik supů.

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1978

Na úvodní stránce je vidět ředitele Bradavické školy čar a kouzel, Albuse Percivala Wulfrica Briana Brumbála, kterak ve slavnostním županu předává skupině vážně se tvářících mužů v černém klíče od hradu a chlupaté papuče, aby jim na chodbách nebyla zima.

Celý příspěvek

Denní věštec – červenec 1978

Na úvodní stránce je vidět fotografii nového ministra kouzel před řečnickým pultíkem s vážným výrazem na tváři. Druhý záběr je pohled na nespokojeně se tvářící skotský tým.

Celý příspěvek

Denní věštec – mimořádné vydání 1978

Na fotografii na titulní stránce je vyobrazen snímek polorozbořené pracovny ministra kouzel a několik bystrozorů ohledávajících místnost. Pod fotografií je malým písmem uveden autor snímku, fotograf Denního věštce Florence Rose.

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1976

Na hlavní straně jsou vyobrazeny hned dvě fotografie: na první mladá žena s identifikačním číslem a na druhé usmívající se mladík. Jména pod nimi patří hned dvěma bývalým bradavickým studentům – Sybille Lowreyové a Aidanu Thorneovi.

Otevřít noviny

Mistrovství světa ve famfrpálu 1976

Vážení čtenáři,

dovolujeme si vás pozvat na letošní finále mistrovství světa ve famfrpálu, o jehož vítězi se rozhodne již příští týden (začátek 23. 2. 2015), a které se tento rok odehrává pod horkým egyptským sluncem nedaleko věhlasných pyramid. Ve finále se utká národní tým Finska, které po loňském třetím místě hodlá útočit na první příčku, s domácím týmem Egypta, který překvapil všechny protihráče skvělou formou i nasazením. Všechny čtenáře si dovolujeme upozornit na speciální přílohu dnešního vydání Věštce, ve které naleznou detailní rekapitulaci zápasu Finsko – Skotsko a Egypt – Nový Zéland.

Pro diváky cestující z Londýna a okolí bude od ranních hodin na nástupišti 7 a 1/2 nádraží King’s Cross k dispozici přenášedlo zajištěné Ministerstvem kouzel.