Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, zasazené v období 70. let - v době vzestupu lorda Voldemorta.

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 1. 2018 - 11. 3. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Volná pracovní místa

Kalendář

AEC v1.0.4

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Denní věštec

Denní Věštec – červenec 1983

Titulní stránku dnešního Denního věštce zdobí pohyblivá, tlustým černým křížem přeškrtnutá fotografie Nicholase Winnfielda, jak baští meloun.

Celý příspěvek

Denní Věštec – květen 1983

Titulní stránku dnešního Denního věštce zdobí pohyblivá fotografie bradavického hradu pod pokličkou obrovské štítové bubliny, kterou líně obletují mozkomoři. Celý příspěvek

Denní Věštec – speciální vydání (duben 1983)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem. Hned pod ním se nachází pohyblivá fotografie ministra kouzel, který s odhodlaným úsměvem a podobně odhodlaně vztyčenou pěstí cosi zapáleně pronáší. Celý příspěvek

Denní Věštec – duben 1982

Prakticky celou první stranu zabírá černobílá fotografie urostlého muže snědé pleti s širokým kloboukem na hlavě, který promlouvá do objektivu.

Celý příspěvek

Denní Věštec – prosinec 1981

Na úvodní stránce se nachází velká černobílá fotografie kouzelníků protestujících před budovou ministerstva kouzel…

Celý příspěvek

Denní Věštec – speciální vydání (červenec 1981)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem.

Celý příspěvek

Denní Věštec – květen 1981

Na úvodní stránce se nachází pohyblivá černobílá fotografie, která zobrazuje několik ministerských pracovníků odvádějících trojici polapených rebelů, zřejmě s nimi míří do Azkabanu, jak ostatně hlásá popisek fotografie. Celý příspěvek

Denní Věštec – leden 1981

Na úvodní stránce zaujme černobílá fotografie jedné z bočních uliček nedaleko Příčné, kde se pohybuje skupinka kouzelníků v černých pláštích. Ti z cihlových zdí strhávají plakátky s vyobrazením fénixe a pokoušejí se cihly žhnoucího symbolu téhož kouzelného tvora, který je symbolem rebélie. 

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1980

Úvodní stránce dominuje pohyblivá černobílá fotografie pustého mořského pobřeží. Vlny tiše oplachují kamenitou pláž, slunce skrz hustá mračna sotva svítí. Nalevo leží vybělené a ohlodané kosterní pozůstatky podvyživené krávy, napravo se v dost podobné poloze nachází vrak autobusu Karosa 706 RTO, na nebi přibližně uprostřed krouží několik supů.

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1978

Na úvodní stránce je vidět ředitele Bradavické školy čar a kouzel, Albuse Percivala Wulfrica Briana Brumbála, kterak ve slavnostním županu předává skupině vážně se tvářících mužů v černém klíče od hradu a chlupaté papuče, aby jim na chodbách nebyla zima.

Celý příspěvek