Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO


Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Partneři

Denní věštec

Denní věštec – prosinec 1983

Titulní stránce jednoho z předvánočních Denních věštců dominuje pohyblivá černobílá fotografie, na níž Angelito Villanueva, Brághadach Ó Brannagáin a Snorri Saknussemm uvádí před řečnický pultík dva nové nejvyšší představitele anglické kouzelnické vlády. Jsou jimi Seamus O‘Fearraigh a Archibald Forsyth, veteráni občanské války a přední členové Fénixova řádu.

Celý příspěvek

Denní věštec – 29. 9. 1983

Titulní stránku jednoho z nejdůležitějších věštců poslední doby zdobí pohyblivá fotografie bohatého ohňostroje nad Příčnou ulicí a jásajícím davem.

Celý příspěvek

Denní věštec – září 1983

Titulní stránku dnešního Denního věštce zabírá pohyblivá černobílá fotografie, na které je zachyceno jinak poklidné pobřeží Walesu, nyní obohacené o několik kotvících lodí a četné výbuchy.

Celý příspěvek

Denní věštec – srpen 1983

Na titulní straně dnešního Denního věštce je černobílá mapa severní polokoule se zvětšenou Velkou Británií, na kterou směřují tři výhružné šipky ze Spojených států, Irské republiky a Islandu.

Celý příspěvek

Denní Věštec – červenec 1983

Titulní stránku dnešního Denního věštce zdobí pohyblivá, tlustým černým křížem přeškrtnutá fotografie Nicholase Winnfielda, jak baští meloun.

Celý příspěvek

Denní Věštec – květen 1983

Titulní stránku dnešního Denního věštce zdobí pohyblivá fotografie bradavického hradu pod pokličkou obrovské štítové bubliny, kterou líně obletují mozkomoři. Celý příspěvek

Denní Věštec – speciální vydání (duben 1983)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem. Hned pod ním se nachází pohyblivá fotografie ministra kouzel, který s odhodlaným úsměvem a podobně odhodlaně vztyčenou pěstí cosi zapáleně pronáší. Celý příspěvek

Denní Věštec – duben 1982

Prakticky celou první stranu zabírá černobílá fotografie urostlého muže snědé pleti s širokým kloboukem na hlavě, který promlouvá do objektivu.

Celý příspěvek

Denní Věštec – prosinec 1981

Na úvodní stránce se nachází velká černobílá fotografie kouzelníků protestujících před budovou ministerstva kouzel…

Celý příspěvek

Denní Věštec – speciální vydání (červenec 1981)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem.

Celý příspěvek