Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 11 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 03. lis 2014 12:25:56 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Už když jsem myslela, že budu muset na poštu čekat ještě do zítřka, zazvonili pošťáci a přivezli mi... tak trochu nedobytný (Vážně, takhle balíky nebalím snad ani já a to je co říct! :DD Ti, co ode mě už někdy něco dostali, jistě potvrdí. :D) balíček od Gweeny.

V něm se schovával odznáček, dva čajíky a skvělý vyráběný polštářek! Moc dík, Maevka má radost, já taky, jen si ho budu muset někam vystavit, protože tyhle dodatečné polštářky už nepoužívám. xD

| +
Obrázek


Anyway, taky doufám, že si spolu brzy zahrajeme a ještě jednou díky. :3

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 03. lis 2014 23:58:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. dub 2013 11:20:07
Příspěvky: 328
Bydliště: Norwich
Tak konečne aj ja nahadzujem sovu, ktorá ku mne v piatok doletela od drahej Maevky :3 Megabalíkom cukroviniek uspokojila moje cukrožravé ja (a všetky jeho alteregá) :D, listami zasa dušičky mojich altereg (aj moju), plagátom moju a Baltíkovu obsesiu Bruceom xD a zrkadielkom a pomádou Ezovho narcisa a ja som sa na tom pre zmenu dobre zasmiala :D Týmto drahej Mývke ďakujem za bomba sovu Obrázek a síce sa strašne hanbím, že som svoju ešte neposlala, ale urobím tak čo najskôr stihnem :roll: :oops:

PS: Keby som sa nebála, že tú pomádu už z vlasov nedostanem :D tak by som ju vyskúšala lebo krásne voní :3 Oh a ešte som zabudla spomenúť tie luxusné gify, ktoré som k sove dodatočne dostala 8-)
| +
Obrázek

_________________
Obrázek
Ezra byl podle všeobecného mínění mladých čarodějek tak hezkej, že by se na něm daly smažit vejce. A sto procent z nich by daly bůhvíco, aby je z něj mohly sníst. (- Gwen Alwull)
| +
Obrázek

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 13. lis 2014 10:16:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. dub 2014 15:28:32
Příspěvky: 25
Se zpožděním přikládám dokumentaci k sově od Ery, která přilétla už před nějakou dobou, jen jsem se nedokopala k tomu, abych ji vyfotila. V ní na mě čekaly dva obrázky Catušky a nějaké ty čajíčky a vzkaz... Ještě jednou moc děkuji ;)


_________________

| +
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 13. lis 2014 17:32:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Tak já taky hlásím, že mi došla sova od Léandreho! Obsahovala spoustu talismánků pro štěstí, které jsem hned využila k zápočtu a pomohly :3 Pak Nebelvírský magnetek, čupr kolejní náramky a ňamí čajíky, ale hlavně a především naprosto nynané obrázky Ginger a Aurory ♥ A taky ty parádní sovičky na obálce a srdíčka v dopise, která opravdu dokážu ocenit :D Děkujuuuuu!

Obrázek

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 22. lis 2014 17:05:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Hlásím, že mi ve čtvrtek přišla krásná soví pošta od Ezry, která obsahovala dva strašně super obrázky Léandrého, čaj (kterej je fakt krásnej a hned jsem ho musela ochutnat :D), sušenky (které jsem dneska spořádala k snídani) a dopis od Pippy (hrozně roztomilej). Pošta mě hrozně moc potěšila. Zmírám z toho Léandreho v kabátu, je naprosto boží ♥.

Obrázek

| +
ObrázekObrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 23. lis 2014 19:15:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. led 2013 18:58:47
Příspěvky: 450
Bydliště: Mrzimorské sklepení
Neposlušně až teď hlásím, že mi přišla naprosto dokonalá sova od Cat (totiž slečny profesorky). Opravdu moc mě potěšila a fotku dodám ihned, co se mi dostane do spárů kabel k mobilu. Pro zápisník jsem hned našla využití, cookies už jsem zdlábla, tužky a nálepky už jsem taky využila a sova na obálce společně s Molly uvnitř mě dostaly do kolen :3 Děkuju moc a moc :DD

_________________
Obrázek
Obrázek
Nejde to po zlém, půjde to po dobrém. Připrav se Voldy, udolám tě dobrotou!

Díky Aršo :3
| +
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 04. pro 2014 12:19:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Tož, chybí nám ještě Sova pro Tess, která se po cestě zřejmě ztratila, nebo byla sejmuta černokněžníky :( Každopádně má slíbenou náhradu, jenom si na ni bude muset počkat :)

Rozhodla jsem se letos ještě pro jedno kolo, ale tentokrát bude oficiálně vonější, protože jsme všichni v presu a do února se to moc nezlepší. Vánoční tématika není povinností :)

Přihlášky obsahující vaši adresu posílejte prostředníctvím SZ mně (Ginger) do:
»» neděle 7. prosince 2014 (22:00)

Soví Pošta se pak bude posílat hromadně v:
»» pondělí 5. ledna 2015


P.S.: vida, jak se natáhlo předešlé kolo, a vzhledem k tomu, že bude pololetí a zkoušové a tak, když nebudete stíhat, nedá se nic dělat, ale byla bych vám vděčná, kdybyste to udrželi aspoň v limitu dvou měsíců od obdržení adresy ;)

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 10. led 2015 20:27:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 06. dub 2013 16:04:55
Příspěvky: 569
Zdravím, tak už v úterý mi přišla sovička (omlouvám jsem, že jsem nenapsala dříve, budu se kát) od Marion. V naprosto dokonale zalepeném balíčku byla hůlka (!) a řada dalších jako čajíčky, zelený náramek, pár stránek z bločku, kartička Severuse, dopis od schválený ministerstvem a klíček pro štěstí :D . A také sbírka věcí, které se vybaví každému při slově zmijozel. Jmenovitě to byla společnost, koleje a Voldy, samozřejmě. Děkuji moc za krásnou poštu :3
A tady je obrazový materiál:

| +
Obrázek Obrázek

_________________
Obrázek

“Armageddon was yesterday, today we have a serious problem.”

(Stieg Larsson)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 21. led 2015 20:30:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Hlásím, že mi dneska dorazila sova od Ginger. I když si Ginger není obrázky jistá, já jsem z nich naprosto unešená. A ta záložka Kouzelných Krasavců! Moc děkuju! :DD
Léandre:
| +
Obrázek

Evelin:
| +
Obrázek

Z tohohle teču:
| +
Obrázek
Edmund a Evelin, kdyby to někdo nepoznal...

Všechno najednou:
| +
Obrázek

| +
A nemůžu to zmenšit, pak byste neviděli ty úžasný detaily...

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pát 23. led 2015 13:31:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Tak já hlásím přijetí své sovy od Bernie! Udělala mi moc velkou radost po náročném dni, obdivuju tě, jak dokážeš využít i jiná média, a prostě je to krásné a super a boží a moc děkuju ♥

Obrázek

P.S. pro zbytek: byla bych ráda, kdyby se vám podařilo všechny Sovy vyslat do 14 dnů, tzn. nejpozději do 5. února :)

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 11 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz