Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 15 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 12. lis 2015 22:48:41 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Jelikož jsem pořád čekala na to, až najdu na kolejích kabel k mobilu (nenašla. ehm), píšu sem až teď, že už docela dlouho jsem hrdou držitelkou úžasné sovičky od Winifred ♥ Převelice mě potěšila, a až budu moci, nahodím i fotodokumentaci :) (= až dojedu z Olo domů)

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 14. lis 2015 23:12:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. lis 2014 13:22:35
Příspěvky: 359
| +
Obrázek


Děkuji Summer! Za krásný dopísek, moc mě potěšit ostatně jsem ti psala i mimo ♥ Děkujííí!! :33

_________________
Obrázek
Logika nikdy nerozhoduje o tom, co je možné a co ne.
| +
Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pát 20. lis 2015 8:57:00 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Už před časem mi přišla pošta od Léandra, ale k nahození jsem se dostala až teď. Obdržela jsem čajíky, bloček, podobiznu Maeve a dopis pro Maeve, u kterého se přiznávám, že mě poněkud vyděsil, protože byl psán z pohledu Léandra a já ho chvíli vnímala jako dopis pisatelky pro mě. :D Anyway, moc děkuji, moc potěšilo. :) Pošta ode mě snad dojde brzy, nebo jim půjdu tu poštu zbourat.

| +
Obrázek

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pát 27. lis 2015 21:35:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
já jsem dneska dojela k vícero balíčkům, takže za soví poštu děkuju Ery :) čaje mám ráda, škoda že jsem je neměla na začátku týdne, to jsem byla nachcípaná a hned bych dala ten whiskey... a ještě hlásím že došla (nejen) čokoláda od Maeve! taky mi přijde náramně k chuti >.< :3
nuž, mám co jíst, co pít, jdu se zavrtat...

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 06. pro 2015 14:21:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Mno, sovy sice pořád nedoletěly všechny, ale já mám děsně vánoční náladu (asi proto, že v Praze jsou Vánoce od 1. listopadu...), a říkala jsem si, že by bylo hezké udělat si ještě Sovu vánoční. Vánoční tématika uvnitř samozřejmě není nutností + bude volnější odesílání.

Přihlášky obsahující vaši adresu posílejte prostředníctvím SZ mně (Ginger) do:
»» středy 9. prosince 2015 (21:00)

Soví Pošta se pak bude posílat hromadně v:
»» libovolně v prosinci 2015


Kdo neví, o co se jedná, nechť zabrousí na začátek tohoto topicu, nováčci vítáni!

PROSÍM, fakt už skoro na kolenou, všechny, aby dávali zavčas vědět, že jim došla Sova, alespoň mně do PMky. Já vám za nic hlavu ani ruku neukousnu, ale na tomhle "projektu" mi záleží, stejně jako na tom, aby nikdo nebyl smutný, že mu ještě nic nepřišlo, a opravdu by mi ubylo starostí, kdyby jste mi informace o vašich sovách podávali sami, než když musím stále dokola všechny zvlášť obepisovat, co se děje. Děkuju:)

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 06. led 2016 11:06:16 
Offline
Předškolák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. bře 2015 9:19:16
Příspěvky: 183
Chuchůůů, sova dorazila! A je tak strašně, strašně, strašně nepopsatelně boží!!! :D Ještě teď se řežu nad iSáčkovým deníčkem (a nejsem si jistá, zda mi tím NĚKDO nechtěl NĚCO naznačit, HMMM???), všechna ta psaníčka a obrázky a dobrůtky a prostě..., ááááá!!! :D :D :D Jsem unešena, naprosto unešena. A už si vařím čajíček. Díky Sam, neskutečně-strašně-moc-nepopsatelně díky!!!

*Fotodokumentaci poskytnu později, i když žádná fotodokumentace nemůže vystihnout tu koncertní úžasnoucnost toho, co mi tu dnes sova přinesla :)

_________________
Obrázek


Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 14. led 2016 14:43:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2014 14:23:58
Příspěvky: 219
Hlásím, že mi dorazila pošta od Win. Moc, moc potěšila. Děkuju :DD Zároveň hlásím, že pošta ode mě vyrazí nejpozději příští týden.
Fotodokumentace (fakt jsem ty fotky nemohla zmenšit, protože by zmizely ty úžasný detaily):
| +
Obrázek Obrázek
(Všimli jste si toho, že se ta modrá třpytí? :DD )
Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 03. úno 2016 13:15:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Hlásím, že dorazila zatoulaná sova z července, hurray! :D Je od Gwen a je moooc pěkná :3 Obsahovala sladkosti, čajíky, notýsek a hlavně portréty většiny mých postav (ale jednu jsi mi přisoudila špatně, Gwen :D). Musím říct, že kreslíš fakt moc hezky a něco z toho mám v plánu hodit do avíků, pokud se mi to podaří :3 Takže děkuju moc! :3

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 03. úno 2016 20:08:55 
 
Včera mi konečně (po peripetiích, kdy na poště popletli mou ulici a snažili se ji doručit někam úplně jinam) doletěla sova od Summer! Udělala mi hroznou radost, samozřejmě jsem půlku věcí hned nestydatě sežrala, neb ses mi naprosto trefila do chuťového vkusu <3 Moc moc děkuji! A ta sova na obálce je božácká!
(Jo a bydlíš na fakt hrozně drsné ulici :D)

Fotodokumentace (furt mi tam lezl kocour, takže mám jen neostrou fotku s kusem kočky, pardon):
| +


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 15. úno 2016 18:54:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Takže já konečně hlásím sovu od Vincka, která mi došla už dávno a jenom mi trvalo to nafotit :D Nicméně samozřejmě udělala strašnou radost, fazolky jsou snědené, Nerdíky si šetřím, čaj je výbornej a nad obrázkem hrozivé Ginger se tlemim doteď, plus jako vždycky obdivuju, jak ostatní dokážou dělat nádherné tmavé pozadí, které já vždycky na poslední chvíli nějak zmatlám, a proto se mu radši vyhýbám :DD Děkuju moc a moc, koťátko! ♥

Důkazný materiál | +
Obrázek

Jinak, chybí nám prej ještě dvě sovy z prosince, plus těch pár z minulých kol, se kterými už to taky vypadá hodně nadějně, takže si šlechtěte své soví miláčky na brzké další vyslání! 8-)

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 15 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz