Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 5 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: úte 25. úno 2014 11:20:13 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Hlásím převzetí sovy od Ery, od které jsem obdržela kresbičku a origami lva, který je děsně cute :D Děkuji mockrát, moc se mi to líbí a velmi mě to potěšilo! :)

(Svojí sovu vyšlu na cestu zítra, já se prostě na tu dnes poštu nedostanu -_-)

| +
Obrázek

Obrázek

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 01. bře 2014 18:46:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 12:46:17
Příspěvky: 677
Bydliště: Sverige!
Hlásím, že Sova od Lorelei už mi dorazila domů, ale ukázku budu moct nahodit až se tam dostanu :DD

Ostatní stále nic?

_________________
Obrázek
YOU CAN'T CANCEL QUIDDITCH !
| +
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

"Ginger, Nebelvírský miláček všech." - Riley Butler


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 01. bře 2014 20:03:37 
 
I já hlásím, že sova od Xav dorazila v pořádku. Takové překvapení hned po příjezdu z hor. :DD... A vzkaz velice potěšil a náhled dodám později.

Moje sova ještě neodletěla, ale snad už odletí příští týden :).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: sob 01. bře 2014 23:25:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 21:58:55
Příspěvky: 49
Bydliště: havraspárská věž
Tentokrát mi přiletěla sova od Maeve.
Obálka zahrnovala nádhernou tašku s havraspárským erbem a drabble o Bernieho první hodině létání. Moc jsi mě potěšila. Nemyslím si, že bys něco zpackala, jak jsi původně psala. Umíš udělat člověku radost, a to se oceňuje.
Taštička se již byla se mnou podívat ve škole a po městě a když neputuje, visí na viditelném místě v pokoji. Je tak krásné pozorovat fakt, že se mi pokoj pomalu mění do modrých odstínů.
Maeve, děkuji Ti mockrát. Jsi šikovná a věřím, že Ti takové dílo muselo dát ohromnou práci. Klobouk dolu! Zajímalo by mě, kolik fixů (pokud jsi jimi kreslila) jsem Tě stála. :)
Ještě jednou děkuji, nemohu se na to vynadívat, stejně jako na ostatní dárečky od Vás.

P.S.; Co se týče sovy mé, bohužel jsem se dostala na poštu až v pátek ráno. Dotyčná osoba by dopis tedy měla očekávat v příštím týdnu. Moc se omlouvám, ale kvůli nevyhovujícím odpoledním pauzám, se dostat na poštu, bylo zkrátka nemožné. Snad v pořádku doletí a udělá někomu radost.

| +
Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
S láskou, Bernie.



Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 05. bře 2014 10:21:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tak já ještě jednou strašně moc děkuju Arsénii za úžasnou soví poštu, která mě totálně dostala do kolen :33 Celej večer jsem se nad tím rozplývala :DD

| +
Je to foceno foťákem, takže kvalita nic moc, ale vidět tam snad něco je :)

Obrázek

Obrázek

Z tohohle prostě teču... Omg, omg ♥ :D
Obrázek

Úžasná animace! :3

Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: stř 05. bře 2014 15:25:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. dub 2013 11:20:07
Příspěvky: 328
Bydliště: Norwich
Včera som obdržala roztomilú sovičku od Bernieho , ktorému by som sa chcela veľmi poďakovať :) Obsah obálky naozaj potešil a vyčaril úsmev na tvári :) Dostala som obrázok Ezríka, jeho bránkarských obručí, milý list, čajíky a dokonca Berniem ušitú čarovnú sovičku :3 Bernie, ešte raz ďakujem a tiež dúfam, že raz príde aj na hru :D
| +
Obrázek

_________________
Obrázek
Ezra byl podle všeobecného mínění mladých čarodějek tak hezkej, že by se na něm daly smažit vejce. A sto procent z nich by daly bůhvíco, aby je z něj mohly sníst. (- Gwen Alwull)
| +
Obrázek

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: čtv 06. bře 2014 17:31:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Bwmm :3 Já dneska dostala sovu od Casse :D Takže moc děkuju, čokoládu už jsem stihla sežrat, čaj si dám večer doma a obrázky jsou prostě celý úžasný, z tebe bude ilustrátor, beze srandy :D

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: ned 09. bře 2014 20:40:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 17:00:04
Příspěvky: 1065
Mň :3

Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pon 10. bře 2014 17:53:47 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
Tak... hlásím, že neohlášená pošta (protože prostě pošťačky nedodaly oznámenku -.- ZASE.) od Gíí už je také doma. Dostala jsem super básničku, která pobavila, ale hlavně dva naprosto dokonalé portréty - Xav a Flavíska ... a jeden ultratajný dárek, který neprozradím, neb se o něm údajně nemám nikde zmiňovat, ale zrovna teď se vážně hodí :)
Fotodokumentace nebude, neb
a) není foťák ani nic podobného
b) pravděpodobně se zde obrázky objeví na začátku dalšího školního roku, kdy je hodlám použít jako avatary postav, poněvadž jsou naprosto nynynyťuťuťu :3

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Soví pošta
 Příspěvek Napsal: pát 14. bře 2014 19:42:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. srp 2012 13:01:36
Příspěvky: 810
Takže sovák ze zahraničí dorazil (po menších komplikacích s tím, že se nevešel do schránky, a i když nebyl doporučený, tak jsem pro něj musela se spešl lístečkem na poštu), Ezrouškovi mooooc děkuju, protože je úžasný.

Obří obálka obsahovala umělecky vyvedený balíček Čarovných lektvarů (aka čajíků), které mě totálně dostaly, protože tam je Grešík a Mistral a Lord Nelson, takže to se mnou málem seklo, protože tyhle čaje miluju. Teda já miluju skoro všechny čaje, ale mám své favority a tyhle jsou jednoznačně mezi nimi :3

Tím ovšem nekončíme, v deskách se schovával portét Leiušky :3
| +
Obrázek


A dopis pro Mattíka! (ach ano, vzhledem k tomu, že už je to veřejné tajemství, tak se k němu přiznávám :))
| +
Obrázek
Obrázek


Moooooc děkuju, Ezroušku, udělalo mi to ohromnou radost.
A jen mě to utvrdilo v tom, že bych se se svýma sovama měla jít někam zahrabat. Někam hluboko :D

_________________
Obrázek
I'm not the jealous type, but what's mine is mine. End of story.
Pačku!

| +
Obrázek
Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 5 z 19 [ Příspěvků: 189 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz