Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma




 Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 05. dub 2016 22:23:13 
Offline
Smrtijed
Uživatelský avatar
Smrtijed

Registrován: úte 03. zář 2013 13:02:09
Příspěvky: 576
RAYMOND HOWELLS HLEDÁ MANŽELKU.
Anabellin starší bratr, proministerský čisťáček, narozený v roce 1959, a pracující jako obliviator a asistent vedoucího ústředny pro výmaz paměti, potřebuje ženu. Klidně NPC, to je úplně jedno, nebo pokud chcete NPCoidního manžela pro ženskou postavu, tak je taky k mání.
Podmínkou je tak nějak aby jí nebylo padesát, a význam rodiny 6+.
Obrázek

_________________
Obrázek
In order for a man to be truly evil, he must be a woman.
| +

Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: pon 11. dub 2016 19:16:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. dub 2015 14:44:56
Příspěvky: 281
Přicházím s nabídkou, která se neodmítá! (Hlavně tedy pro ty, kteří touží po letecky nadané postavě).
Nabízím Erkkiho mladšího bratra Heskiho Järvinena, který by měl nastoupit do Bradavic příští školní rok (79/80) nebo ten další, záleží na domluvě. V kartě ho mám lehce načrtnutého, ale na dodržení charakteru netrvám. Jen bych byla nerada, kdyby z něj někdo udělal nafoukaného parchanta, s kterým se nedá vydržet, nebo tak něco. Stejně tak netrvám na dodržení načrtnutého vzhledu. Na čem ale trvám, to je zachování toho supermegacool jména (každý by se chtěl jmenovat Heski!) a talentu na létání.
K postavě je bonusový balíček v podobě slavného otce, VIP lístků na famfrpálová mistrovství a podobné akce, a VIP slevy na famfrpálový sortiment. :|
V případě zájmu se neváhejte ozvat PMkou (a to buď na Erkkiho, Erasma, nebo můžete psát i na skypu, pokud můj skype máte).

_________________
Obrázek
Sbírka placek | +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 17. kvě 2016 13:12:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 28. říj 2014 10:39:18
Příspěvky: 28
Nabízím k napsání Eddyho dceru Lilly, které by v roce 1979 mělo být jedenáct let, tudíž bude nastupovat do prvního ročníku. A to buď tenhle rok, nebo ten další. Takže pokud je tu někdo, kdo by chtěl mít ve hře praštěného otce, Lilly je vaše. V kartě o ní sice je menší info, ale na ničem ze zmíněných věcí netrvám, tudíž by případný autor měl úplně volné ruce a mohl povolit uzdu kreativitě.

_________________
Be a dreamer. If you don't know how to dream, you're dead.


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 31. kvě 2016 0:00:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. led 2016 20:55:51
Příspěvky: 42
Wilhelminina pisatelka (nikoliv Wilhelmina) hledá snoubence! Nějaké extra nároky nemám, ale bylo by fajn, aby to bylo 5+, jinak s tím slečinka bude mít trochu problémy, ale snad se žádné padání hlav nebude konat. Jsem ochotná se třeba domluvit na nějakém propletenějším dějství nebo whatever. Přeci jen už je to dospělácká postava.

Jinak také samozřejmě sháním jakékoliv absolventy / kouzelníky na hru, ať už nějakou dlouhodobější propracovanější s dějem nebo jen nějaké to posezení nad čajem. :D

Pište mi PM, ráda se nějak domluvím nebo něco vymyslím. :)

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 13. zář 2016 21:45:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2015 16:52:32
Příspěvky: 99
Hledám čistokrevného tatínka (čím výš rodina v prestiži, tím lépe) nebo oba rodiče pro plánovanou postavu. Mělo by se jednat o nemanželské děcko buď dvou už zasnoubených/vdaných/ženatých lidí, kteří aby všechno ututlali odložili malou slečnu anonymně do sirotčince, kde vyrůstala víceméně do dnešní doby, mimochodem se bude jednat o šesťačku. Jak moc interakce a vývoje situace bude rodič/rodiče chtít, to nechám samozřejmě na případných zájemcích.

Další podrobnosti PM, tady na Ann, neb má docela fajnově uprázdněnou schránku, nebo na Xávu.
Díky moc ♥

_________________
| +
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: čtv 22. zář 2016 8:48:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. črc 2016 20:18:19
Příspěvky: 103
U McIntyreů je pár možností vetřít se do rodiny!
Chcete si napsat Skota jako poleno? Lepší rodinu určitě nenajdete :| Mám k dispozici Fergusova staršího bratra, šesťáka (buď pro tenhle rok, 1979/80, nebo pro ten další, 1980/81). V kartě u něj nemám napsáno naprosto nic, takže tvorba je zcela na vás. Dokonce to ani nemusí být tak šílený patriot, jako ostatní členové rodiny.
Dále nabízím možnost napsat si Fergusovu mladší sestřičku, která bude do školy nastupovat 1980/1981, takže to je budoucí prvačka. Opět k ní v kartě nic nemám, tvorba postavy je tedy čistě na vás.
V případě zájmu se mi ozvěte PMkou. A to buď na Ferguse, nebo na Eryho (kde se dočkáte odezvy určitě dříve).

_________________
Tha mi ag iarraidh briosgaid!


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 20. pro 2016 17:27:58 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
ČISTOKREVNÁ NABÍDKA

Před pár dny jsem doplňovala kartu Anně-Marii a všimla jsem si, že má k mání ještě jednoho bratra a to mladšího Everetta Kinga. Rok narození je u něj uvedení 1965, tudíž by ve školním roce 80/81 chodil do pátého ročníku (pokud dobře počítám), ale nemám problém to třeba o rok posunout, pokud byste po něm toužili. Druhá možnost, jak ho dávám všanc, je ta, že ho můžu poskytnout třeba i jako budoucího manžela pro nějakou čistokrevnou na úrovni.

A pak tu mám ještě k nabídce bratra nebo sestru od Laverna Xaviera. Bratra bych viděla maximálně jen na otce nějaké té čistokrevné havěti, sestra může posloužit jako skutečná postava, případně opět totéž co výše - jako čistokrevná manželka. Podrobnější info v kartě, ale opět jsem ochotná diskutovat.

_________________


Naposledy upravil Maeve N. Cooper dne sob 25. lis 2017 21:47:20, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 20. pro 2016 18:02:40 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: čtv 08. zář 2016 20:54:42
Příspěvky: 14
Další haranti zadarmo

Mamča Greyburnovičová si vzpomněla, že má vlastně taky jednoho ribjonoka na pokusy, takže než na to zase zapomene: Gallahad Greyburn má zatím dané jenom jméno a přibližné datum narození (jestli dobře počítám, tak jaro 1970) a na školní rok 1981/82 by tedy měl nastupovat do prváku. Je z výborné, byť trochu chudší a upozaděnější rodiny, s průkazem původu, ideální do domečku se zahrádkou...

Podmínkou je víceméně jenom aktivita, stranická legitimace a alespoň letmá znalost ruštiny výhodou.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Oksana M. Greyburn dne pát 21. dub 2017 13:40:42, celkově upraveno 2

Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: stř 25. led 2017 22:35:22 
Offline
Zmijozelský kapitán
Uživatelský avatar
Zmijozelský kapitán

Registrován: stř 18. kvě 2016 19:34:27
Příspěvky: 86
Mrzí mě to velice, ale dávám do placu přímo tuto postavu (po domluvě s Lei). Jedná se o dívku, která nastupuje letos do Bradavic a je to dvojče s Caitlyn a její otec je profesor v Bradavicích. Bylo by fajn jí udat. Zaslal bych pouze přístupové údaje. Samozřejmě úprava karty možná.

Zájemci klidně pište na Danta. Dík.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek_Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Burza příbuzných!
 Příspěvek Napsal: úte 07. úno 2017 19:14:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. led 2015 0:49:09
Příspěvky: 233
Pro(v)dám sestru!
100% čistokrevná, politicky očkovaná, v dobrých rukou bude i poslouchat!

Charlotte Howells, 18 let, čerstvě po škole, shání manžílka (prostřednictvím rodičů, samozřejmě) - kdo by chtěl nevěstinku odpovídajícího původu, klidně se hlaste! Samozřejmě se jedná o vedlejší větev Howellsů, samozřejmě ne nemajetnou. Charlotte chodila do Havraspáru, je dost chytrá, ale nosánek má taky požehnaně nahoru a mudlomil dvakrát není. Pro více info klidně napište, v kartě toho moc není.
V případě zájmu pište taky, já pro ni extra plány nemám, ani hrát ji jako NPC pravděpodobně ne :D

_________________
Obrázek
| +
"Powell..."
Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 5 z 7 [ Příspěvků: 69 ] Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další




Obsah fóra » Offtopic » Mimo téma


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz