Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Offtopic » Srazy




Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: úte 20. čer 2017 19:21:08 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Já dorazím určitě, i když nevím, jestli se nebudu muset po cestě živit třeba kořínky. :| Každopádně na Zličíně budu už ve dvanáct (hloupé prázdniny a prázdninové jízdní řády -.-), tak doufám, že by třeba mohl někdo přijet dřív. :|

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: čtv 22. čer 2017 13:40:32 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
Já dorazím taky určitě, žena tak na 95 %.
Čaj vezmu, pravděpodobně fialovou lesní směs, a možná nějakou zálohu k tomu :ehehe:

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: sob 01. črc 2017 16:33:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
SURVIVAL 2017

SuFFival se nám kvapem blíží a tady jsou slibované informace:

SRAZ je v pátek v 13:10 na Zličíně, dejme tomu u výlezu z metra. Autobus jede v 13:30 ze stanoviště č. 6. Budete muset přesedat v Rakovníku, odkud jede autobus do Skryjí, a to 14:45, jet by vám to mělo ze stanoviště č. 9. Počítejte s celkovou cenou 114 KČ. Píšu "vy", protože já a Lei pojedeme z Plzně a setkáme se s vámi tedy až ve Skryjích. Upřímně doufám, že tam všichni dorazíme v pořádku :D Počkáme na vás na autobusové zastávce.

A co je tedy v plánu?
Protože tam v pátek dorazíme celkem brzy (pokud se nic nepodělá), můžeme se jít podívat na zříceninu hradu Týřov, případně projít skryjská jezírka a mrknout na trilobití stezku (nebo to necháme na sobotní dopoledne, sama nevím, jak to tam vypadá). Ve Skryjích je taky penzion, kde si můžeme dát večeři. A pak budeme potmě hledat nocleh.
V sobotu buď mrkneme na ta skryjská jezírka (pokud to nezvládneme už v pátek) a pak nás čeká cesta přes les na Točník. Máme vlastně dvě varianty - buď se můžeme hodně flákat a zakotvit na noc někde za půlkou trasy (která není dlouhá, má zhruba 14-15 km), nebo půjdeme svižně, abychom večer byli v Točníku a mohli se tam někde najíst. Jenže pak budeme mít zase zbytečně moc času v neděli.
No a v neděli tedy dorazíme na Točník, kde zájemci půjdou na prohlídku hradu (já osobně jít chci, tak doufám, že se někdo přidá - 80 korun základní vstupné, 60 zlevněné), a můžeme pak mrknout i na Žebrák, který je nedaleko. Na závěr se můžeme ve vsi nadlábnout. Zpáteční autobus totiž jede až odpoledne.

Na odjezd jsou dvě varianty ze Žebráku - buď autobus v 15:39 (příjezd 16:44), kde je ale jeden přestup v Králově dvoře, nebo autobus v 16:41, který by měl jet rovnou na Zličín (příjezd 17:24). Nepodařila se mi vykoumat cena zpáteční cesty, ale do stovky se snad vejdete. Nebo se teoreticky dá dojít na vlak do Praskoles (ale je to kus cesty a navíc po silnici), odkud se dá jet do Prahy buď s přestupem v Hořovicích, nebo Berouně. Ale odjezd bych kdyžtak řešila operativně, podle toho, jak na tom budeme s časem. Taky netuším, jestli se potřebujete domů vrátit nějak brzy, nebo vám nebude vadit návrat navečer (mně osobně by nevadil).

A na závěr ještě připomínka, že je možné, že v sobotu vážně nebudeme mít možnost žádného občerstvení, a to se týká jak jídla, tak pití. Tak s tím počítejte :)

Snad jsem na nic důležitého nezapomněla, kdyby jo, ozvěte se. To platí i v případě dotazů.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pon 03. črc 2017 14:11:22 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar
Profesor

Registrován: stř 08. črc 2015 6:22:28
Příspěvky: 257
Já se omlouvám, ale Surv letos musím vynechat. Nemám hlídání na psa neb máma s bratry mizí na dovolenou a nemůžou si ji sebou vzít, a taky v pátek dobírám atb kvůli průduškám, takže asi tak. :/ Třeba příští rok. Pokud se z toho Irska vrátím, že.

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: úte 04. črc 2017 20:16:31 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Erasmus Andersen píše:
Na odjezd jsou dvě varianty ze Žebráku - buď autobus v 15:39 (příjezd 16:44), kde je ale jeden přestup v Králově dvoře, nebo autobus v 16:41, který by měl jet rovnou na Zličín (příjezd 17:24). Nepodařila se mi vykoumat cena zpáteční cesty, ale do stovky se snad vejdete.

Ten bus v 16:41 stojí 45,- Kč jsem zjistila, tak jen taková poznámka. :D A to 15:39 celkem 58,- Kč. Aneb socka počítá budoucí výdaje. :|

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pon 10. črc 2017 20:40:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Za letošní Survival účastníci získávají... chvilka napětí... dolévací kouzlo na úrovni 100% úspěšných kouzel a jeden bodík buď k létání, nebo k lektvarům. Byli jste boží, jako vždycky!

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: čtv 20. črc 2017 20:37:01 
Offline
Lékouzelník
Uživatelský avatar
Lékouzelník

Registrován: pon 22. črc 2013 21:38:17
Příspěvky: 829
Víkend ve Winterfellu
aneb já nežertovala

Vidím to docela reálně, na to, že to tu je krutý sever, vyžití by se našlo docela dost (a kdyby náhodou ne, Čaj a Munchkini to jistí, víme), takže se teoreticky stačí dohodnout jenom na datu, kdybyste proti severskému srazu nic neměli. Kdybychom vážně chtěli sfouknout ten Ještěd a koloběžky (mají tam príma trasu, která míjí dvě hospody :|), tak by to bylo ideální někdy v září nebo říjnu, kdy ještě koloběžky jedou. (V listopadu jedou taky, pokud není sníh, ale zase... jsme na severu, víme.)

Za sebe dopředu říkám, že jediný plný víkend mám až ten poslední říjnový (28. - 29. 10.), kterýkoliv předtím vás ve své skromné rezidenci můžu přijmout.

| +
Obrázek

_________________


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 21. črc 2017 10:06:25 
Offline
Bystrozor
Uživatelský avatar
Bystrozor

Registrován: pon 01. črc 2013 16:45:16
Příspěvky: 928
Mě osobně teda ty koloběžky spíš odrazujou než lákaj, ale Ještěd jako takovej zní fajn a zoo bych taky viděl rád, takže jsem pro. Jenom teda svoje volno vím většinou max měsíc předem, takže teď těžko něco navrhovat.
(ale celkově by září mělo být v pohodě celé, doufám...)

_________________
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
| +
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pát 21. črc 2017 12:51:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
U mě zase září není v pohodě ani trošku, to mám pracovně nabité. Takže za mě až říjen a dál, s tím, že nevím, kdy si budu moct vzít dovolenou a vědět to budu asi nejdřív na konci prázdnin.
Koloběžky jsou super, šla bych na ně hned, ale když nebudou, tak se nedá nic dělat.
A jako taky má být kolaudační párty u nás, jo, takže na to myslete.

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: Což takhle dát si sraz?
 Příspěvek Napsal: pon 25. zář 2017 7:41:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 19:42:55
Příspěvky: 1284
Tak nějakej srazík by to chtělo, což? :D
Já mám mít teda dovolenou 10.-13. října a ten následující víkend mám volný, ale zase jsem zvaná ještě na jednu kolaudačku a v plánu je taky rodinná oslava narozenin, svátků a bůhvíčeho... Takže nad tím, kdy mám čas, pořád visí takovej větší otazník :D Pak mám volno ten víkend 28.-29.10. a 11.-12.11. Pak už na tom s časem budu blbě, protože Vánoce, a my v práci pojedeme víkendy fest...
Každopádně buď teda kolaudačka u Maevky, kolaudačka u nás, nebo třeba aspoň jednodenní sraz v Praze...? Všechno asi nedáme ani časově, ani finančně :D Ale na něčem bychom se domluvit mohli (měli) :)
A otázka srazu samozřejmě platí i pro nové tváře, wink wink :3

_________________
Obrázek
| +
Obrázek
Obrázek

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 29 z 33 [ Příspěvků: 321 ] Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další




Obsah fóra » Offtopic » Srazy


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz