Přihlásit se    Fórum    Web    Hledat    FAQ
TOTO FÓRUM SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHIV A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ REGISTROVAT. HRA PROBÍHÁ >>ZDE<<

Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: THAWNE, Edwin E.
 Příspěvek Napsal: ned 14. led 2018 12:28:33 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. led 2018 22:23:49
Příspěvky: 21
Obrázek
Obrázek

NAROZEN
30. listopadu 1957
POVOLÁNÍ
likvidátor skřetů (v demisi)
zpěvák kapely POWERHAMMER
ABSOLVENT
Bradavické školy čar a kouzel
Nebelvír (rok promoce 1976)
NÁRODNOST
britská
PŮVOD
úředně čistokrevný
reálně trochu špinavější
HŮLKA
krvavá svída, žíně jednorožce
15 palců dlouhá, velmi pružná


Obrázek
„Sem čum, když na tebe běžim s kladivem, sakra! Nápřah jako z učebnice a on to propásne...“

Když si Edwin zrovna nehraje na skřeta nebo na futuristického templáře z jiné dimenze, vypadá vlastně jako docela normální člověk. Jeho obličeji dominuje kromě téměř permanentního šklebu dvojice modrozelených očí, nad nimiž se nachází obočí, jenž většinu času připomíná spíš chlupaté housenky zasažené elektrickým proudem. Pusu plnou bílých zubů prakticky nezavírá, naopak mu do ní běžně vlétává hmyz a drobnější ptactvo. Jen o pár (slovy dva) centimetrů převyšuje britský průměr, od přírody špinavě blonďaté vlasy si barví na světle hnědé a taky si je stříhá, aby nebyl za máničku. Ačkoliv to tak možná nevypadá, češe se, a dokonce si to vrabčí hnízdo na hlavě docela pečlivě udržuje, protože to jistá část fanynek děsně žere. Tělo míval vyloženě rachitické, ale poslední dobou už se tam nějaký ten sval najít dá. Pořád nicméně vypadá jako někdo, kdo neumí do pěti napočítat.
Problém s výše vypsanou charakteristikou je v tom, že on si na skřeta nebo na futuristického templáře z jiné dimenze hraje, kdykoliv je to jen trochu možné. První role se projevuje strašlivými grimasami a řevem, druhá pak slušivým kostýmem a tím, že má v ruce mikrofon nebo si u krku drží hůlku. Není žádným tajemstvím, že onen kostým, ve kterém s kapelou vystupuje, je jeho starší a decentně odlehčené služební brnění, do kterého už se po výcviku a nabrání svalové hmoty nevešel – všechny ty zelené pláty, kožené přezky a rafinované spony mu na míru vyráběli ministerstvu naklonění goblinové, totéž platí pro kožené, ale překvapivě pohodlné kalhoty. V celém tom setu vypadá sice trochu jako elf, ale taky má kladivo, takže není záhodno na to poukazovat.
Nějaký ten oblek sice vlastní taky, ovšem bere si ho jenom na rodinné sešlosti. Ani pak si ale nebere kravatu, leda že by ho o to explicitně požádal některý z rodičů.


Obrázek
Faceclaim: Thomas Lazslo Winkler

Obrázek
„Poslouchej, Šmudlo, ty teď máš vlastně dvě možnosti. Ale že jsi to ty, řeknu ti jich osm, protože tě mám rád!“

Pro Edwina by bylo ideální žít dvojím životem – přes den hrát perspektivního mládence z dobré rodiny a v noci pak metalového poloboha, buřiče a rebela, ale bohužel je na to příliš otevřený, aktivní a blázen. Takže to musí zvládat oboje naráz a občas se mu to i daří.
Rozhodně se nedá popřít, že byl do Nebelvíru zařazen zcela právem – je odvážný, horkokrevný, umí si užívat života a je na své úspěchy zdravě hrdý. Extrovert, sangvinik, přirozeně. Na druhou stranu má sklony jednat bez přemýšlení, nedokáže se dlouhodobě přetvařovat a nevydrží jen tak někde sedět. Pokud tedy někdo dá na první dojem, zaškatulkuje si Edwina okamžitě do kategorie hyperaktivních šoumenů lomeno exhibicionistů, k čemuž výrazně přispívá i jeho asi nejdominantnější povahový rys: to, že strašně moc a strašně nahlas mluví. Jeho ráno vlastně většinou začíná tak, že si ještě v posteli začne nahlas prozpěvovat solmizační stupnici, a dost často nepřestává mluvit ani po usnutí. Dokonce někdy přímo řve, a to má sluch v naprostém pořádku. Když ještě chodil na školu, kolovaly o něm drby, že jako malý spadl do kotlíku s lektvarem hlasitosti, a i profesoři se shodovali, že by to hodně vysvětlovalo. Na koncertech se mu to hodí, protože vesměs nepotřebuje mikrofon, nicméně běžná konverzace s ním je pro některé útlocitnější povahy poněkud utrpením, a to i když je vlastně bez problému pouští ke slovu.
Řev se mu hodí i v práci pro ministerstvo, to samé nátura. Už několikrát se mu vyplatilo, že se dokázal zamyslet a chovat jako skřetí rebel, a drcení jejich lebek mu dělá stejně dobře jako potlesk na koncertě. Mezi kolegy je tedy nejen proto znám jako spolehlivý likvidátor, který má navzdory nízkému věku slušné zkušenosti a hlavně úspěchy. Jenom se trochu obávají, že se nemá šanci dožít povýšení, protože jde do všeho hrozně aktivně a má tendence vyprovokovávat konflikt i s těmi odbojnými gobliny, kterým by možná stačilo domluvit. Pravdou ale je, že na to oni slyší nejlépe...
Navzdory svému povolání a pověsti, kterou si v něm vysloužil, chová většinu skřetí populace, zejména jejich kováře, v hluboké úctě. Pracovnu mu zdobí několik zajímavých artefaktů, které si buď pronajal od těch hodných, nebo je dostal jako trofej za ztrestání těch zlých, a v hospodě se se skřetem opije úplně stejně rád jako s kouzelníkem jakéhokoliv původu.
Jeho postoj k alkoholu si pak zaslouží samostatný odstavec. Edwin pije nárazově – to je něco jako příležitostně, ale končí to v lepším případě nárazem jeho čela o podlahu, v tom horším pak naráží cizí pěsti do jeho zubů a obráceně. Na to, že s tím začal už ve vyšších ročnících, nemá nijak zásadně zvýšenou toleranci (ani snížený počet zubů) a opije se už po pár pivech. Výjimkou je takzvané scénické pochlastávání, kdy do sebe během představení na ex otočí půllitr při každé pauze, nicméně tam to okamžitě vyběhá, vypotí a vyřve a nejspíš by ani moc nenadýchal. Preferuje pivo nad čímkoliv jiným, ale v nejhorším nepohrdne ani vínem, jen pak celý večer držkuje, že je to šťáva pro princezničky.
Ačkoliv už za svou krátkou muzikální kariéru vystřídal docela dost partnerek, nedá se říct, že by to byl jeho záměr nebo že by byl nějaký sukničkář. Ve skutečnosti byl až do dvaceti panic a nic si nepřeje víc než potkat nějakou tu pěknou, ideálně čistokrevnou černovlásku a zůstat s ní do konce života. Je prostě jenom takový trotl, že s ním zatím žádná nevydržela víc než půl roku.


Obrázek
„Aby člověk skřetího anarchistu dostal, musí jako skřetí anarchista přemýšlet! Máš hodinku dvě, že bych ti nastínil aspoň základy?“

SKŘETOBIJEC

Málokdo ví, že ministerské Oddělení pro styk se skřety vůbec likvidátorský sbor má, ale to ani v nejmenším neznamená, že je zbytečné. Naopak, kdyby neexistovalo, ty potvory už možná dávno ovládly svět, nebo to tak aspoň Edwin při každé příležitosti prezentuje.
Realita je, jak už to tak bývá, poněkud střízlivější. Zatímco ve středověku docházelo k povstáním skřetů celkem pravidelně, moderní kouzelnická společnost už jim právě díky nasazení likvidátorů dokáže účinně čelit prostě tím, že pokud se někde vyskytne nepřizpůsobivý mizera, co zvažuje převrat, vyšle Edwina a jeho kolegy a ti už mu vysvětlí, že je to nezdravé. Ne nezbytně silou, ale protože takoví skřetí rebelové jsou ještě stokrát paličatější než rebelové od Fénixova řádu, většinou se to bez výbuchů a dunění kladiv prostě neobejde.
Jednotka likvidátorů není velká, její síla tkví především ve zkušenostech, sehraném týmu a nejmodernější výzbroji. Tato výzbroj stojí za zmínku také proto, že sama pochází z goblinských dílen a jednotliví likvidátoři si ji sice za těžké peníze kupovali, ale počítají s tím, že ji dle skřetích zásad dostanou tvůrci po jejich smrti zpátky. Nebo s tím alespoň počítali v lepších časech před občanskou válkou, během níž se pohled na podřadné skřetstvo dost možná změnil.
Byl to takový elegantní způsob, jak ukázat, že pokud zůstanou na správné straně barikády a nebudou porušovat zákony, dostane se jim stejného respektu jako kouzelníkům. Jenže ti jsou teď über alles, tak kdo ví...
METALISTA

Edwin už na škole poslouchal Led Zeppelin, Deep Purple a Black Sabbath, a když se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, hlasitá nonkonformistická hudba byla jasná volba. Zatímco světové scéně začínal pomalu ale jistě dominovat heavy metal v podání Iron Maiden, AC/DC a podobných, Edwin a jeho dva kamarádi se rozhodli jít trochu jiným směrem a pěkných pár let před mudlovskými Helloween tak pro kouzelnický svět objevili power metal. Původně jenom další školní kapela si svými texty o plamenných mečích, udatných rytířích a zlých černokněžnících celkem rychle udělala dobré jméno na undergroundové scéně a než se nadáli, POWERHAMMER vyrážel na první regulérní turné po ostrovech.
Kapelu v současnosti tvoří pět členů, přičemž tři z nich se znají už ze školy, pořád se píše verzálkami a je jednou z těch žádanějších, alespoň tedy mezi progresivnější mládeží. Kromě starších, řekněme klasicky powermetalových kousků má v současné době na repertoáru i celý metalový epos s promakanou mytologií, v jehož rámci mají všichni členové i komplexnější roli a Edwin tam hraje Connana Odesseirona, arcimága templářského řádu v jedné válkou trýzněné galaxii plné zlovolných trollů a ještě zlovolnějších dračích robotů. A fakt si to užívá.
Na festivalech nezřídka vystupují po boku jiných rockových a metalových kapel a vesměs s nimi dobře vychází, jenom se jim ještě nepovedlo odjet, aniž by zapálili stage.


Obrázek
„U nás dělají do zdravotnictví úplně všichni. Jak jako ‚až na tebe‘? Hudba taky léčí, ty heretiku!“

Thawneovi profitují mezi nečistokrevnými kouzelnickými rodinami poměrně výhodnými sňatky s příslušníky čistokrevných rodů, ačkoliv se u nich nikdy nejedná o předem dohodnutá spojení. Za zmínku tu určitě stojí rodina strýčka Bradleyho, se kterou se Edwin i jeho sestra občas vídají, už jen proto, že strýček pracuje stejně jako jejich otec u svatého Munga. Thawneovi mají léčení prostě v krvi.
Edwin si je dobře vědom toho, že by svým chováním mohl rodině ublížit, a snaží se tedy v civilu krotit, protože by to udělal fakt jenom velmi nerad. Nenechal se tedy tetovat, nenosí dlouhé vlasy a střeží se drog i jiných skandálů, jimiž by ohrožoval reputaci nedávno zčistokrevněného rodu, a naopak si dává záležet, aby měl v práci pro ministerstvo co nejlepší výsledky. Z téhož důvodu se bojí, že ho dá osud dohromady s nějakou tou nečistokrevnou kouzelnicí a on se bude muset rozhodovat mezi ní a rodinou, ale vzhledem k jeho historii asi svatba stejně jen tak nehrozí.

Členové rodiny:
Otec Oliver Edward Thawne (*1923), ošetřovatel u sv. Munga
Oliver Thawne je rozumný, zásadový člověk a především starostlivý otec a dědeček. Za všech okolností klidný muž, který navzdory nepopiratelné inteligenci dodnes nedokázal pochopit, co jeho dcera viděla a vidí na tom mizerovi Aldwincklovi, se kterým má teď už dvě děti. Přesto se zetěm uzavřel nepsanou dohodu, že ho bude v zájmu jejich štěstí tolerovat. Cení si upřímnosti a i když je schopen se chovat jako příkladný studený čumák, nedělá mu to žádnou radost a radši se tomu vyhýbá. Nechutná mu kaviár, radši si dá masové kuličky s pivem.
Narodil se jako Oliver Howells, díky čemuž je Edwin něco jako ztracený strýček Romea, Anabelle a Olivie Howellsových, nicméně vztahy mezi těmito dvěma rody jsou už od svatby na bodu mrazu.
Edwin ho plně respektuje, snažil se mu prací na ministerstvu dělat aspoň tolik radosti, aby tím vykompenzoval to hulákání, a dokonce si kvůli němu občas vzal kravatu. Až v roce 1983 to trochu poštval.

Matka Emily Jane Thawne (*1926), žena v domácnosti
Vlídná žena z ne tak docela čistokrevné rodiny, která se ale za Olivera vdala z lásky a podle toho jejich soužití taky vypadá – je i po letech harmonické a manželé si v těžkých chvílích byli velkou oporou. Vychovávala svoje děti tak, aby neměly žádné předsudky vůči mudlovským kouzelníkům a jejich rodinám. I ona nesla Christininu situaci celkem těžce a dodnes podezřívá Veroničina otce z toho, že to s nimi nemyslí tak docela upřímně.
Edvin ji plně respektuje, snaží se jí nedělat zbytečné starosti a nejspíš hlavně díky její výchově se dosud úspěšně vyhýbá drogám.

Sestra Christina Iris Aldwinckle (*1947). Je o deset let starší, nicméně jako vzor ji moc brát nemohl, když si upekla děcko s neznámým otcem a doma se o tom ještě dneska nesmí žertovat. Svou neteř Veronicu pak díky tomu, že se narodila v jeho sedmi letech, vnímal spíš jako další sestru, tentokrát mladší, se kterou si ale vzhledem k rozdílným zájmům nerozuměl o nic víc než s tou první. Ta se naštěstí v roce 1979 za Veroničina otce vdala a rodinný strom tak obohatil Edwinův oblíbený učitel z Bradavic, Keilan London Aldwinckle.

Ze širšího příbuzenstva nesmí být opomenuti bratranec Paul, s nímž se mrtě dobře kalí, i když je to dědek, sestřenice Ashley a synovec Dylan, ze kterého jednou určytě něco bude. A s trochou štěstí se tady jednou ocitne i spolužák z Bradavic, Aaron Pärnoja, který už to docela dlouho táhne s výše zmíněnou sestřenicí.


Obrázek
„A teď pozorně poslouchejte, nebudu to opakovat víc než čtyřikrát!“

Ačkoliv vám možná bude tvrdit, že k Zemi přiletěl, drže se za chvost rudé komety Thay z galaxie Andromeda, ve skutečnosti se docela obyčejně narodil. V nemocnici, kde už tou dobou pracovala velká část rodiny, takže na to je docela dost svědků. A to ani nemuseli být ve stejné místnosti, protože jakmile začal řvát, bylo to nejspíš slyšet až v té Andromedě…

Jeho dětství probíhalo docela normálně, i když se občas jakožto hyperaktivní dítko konzervativní rodiny poněkud nudil. Měl sice starší sestru, ale ta už měla v době, kdy on pobíhal po sídle s dřevěným mečem a hledal draky, docela jiné starosti, takže si kamarády hledal spíš venku a pak už mu to nějak zůstalo. V jedenácti naštěstí dostal zvací dopis do Bradavic, protože o rok dříve pouhou myšlenkou zapálil jednu knížku, co ho děsně nebavila, takže se jeho aktivita přesunula tam a Moudrý klobouk ho celkem zaslouženě šoupl do Nebelvíru.

Následující léta byla veselá. Edwin se trochu učil, trochu blbnul, dost si užíval života a kupodivu při tom ani moc nedělal ostudu zbytku rodiny. Sem tam možná schytal nějaký ten trest za obvyklé dorostenecké vylomeniny, nicméně nikdy neprováděl nic vyloženě zákeřného a hlavně měli rodiče stejně plnou hlavu starostí se sestrou a jejím nemanželským dítětem, takže jemu se dostalo relativní volnosti pod podmínkou, že se bude co nejlépe učit. A on se učil skutečně co nejlépe, ovšem ani s nejvyšším nasazením to nevytáhl výš než na trochu lepší průměr. Už ve druháku se tehdejší sbormistr pokoušel rozvíjet jeho vokální talent, nicméně pro nedostatečnou zvukovou izolaci zkušebny často zkoušel na okraji Zapovězeného lesa, aby nerušil zbytek hradu. V následujících měsících si na něj ale příliš často stěžovali kentauři a došlo i k masivnímu odsunu tamní populace vlkodlaků, takže bylo přeci jen rozhodnuto o přestavbě zkušebny. Šla mu obrana proti černé magii a celkem i runopisectví a bavila ho studia mudlů, ale začínal být čím dál tím přesvědčenější o tom, že jeho budoucnost neleží na akademické půdě. Na konci páťáku se snažil dost neobratně a pochopitelně marně sbalit Persefonu z Mrzimoru, trochu delší dobu byl zakoukaný do profesorky astronomie a určitě by se byl účastnil kamelotské dřevárny, nicméně tou dobou na něj zrovna jako na potvoru konečně skočily dračí spalničky.
V šesťáku se taky společně s několika dalšími adepty pokoušel o zvěromagii pod dohledem profesorky Bellové, ale jeho pokus skončil tak katastrofálně, že strávil skoro půl roku na marodce a mohl být prý rád, že nepřišel o obě nohy. Tak rád byl a znovu už to nezkoušel. Místo toho se plně opřel do zpívání, založil kapelu a než se nadál, odcházel ze školy jako absolvent.

Rodiče už dávno pochopili, že z něj nebude lékouzelník, ale to, co si nakonec vybral, je přeci jen poněkud překvapilo. Edwin naštěstí nezkoušel žít jenom z muziky, protože je to sice krásná, ale poněkud naivní představa, a hned po škole si na otcův popud prošel nabídku práce na ministerstvu. A okamžitě tam našel flek svých snů: likvidátorský sbor oddělení styku se skřety hledal posily, neboť jich při nějaké nemilé věci pár zařvalo, a on po tom skočil jako po životní příležitosti. Prošel jak fyzickým testem, tak (poněkud překvapivěji) psychologickou prověrkou a záhy nastoupil na výcvik v povolání, o jehož existenci nemá velká část kouzelnické společnosti ani tušení. Bylo to náročné, musel si koupit pořádné brnění a většina starších kolegů prorokovala, že umře nejpozději do tří měsíců, ale všem jim vypálil rybník. Nejen že si brnění osobně vylepšil runami a s kladivem se brzy oháněl tak, že to nahánělo hrůzu, taky se ukázalo, že má na tuhle práci vrozené předpoklady a že bude jednou dost možná nejlepší ze všech likvidátorů.
Přes den tedy cvičil a účastnil se lehčích zásahů, po večerech pak chodil na intenzivní zkoušky s kapelou a všechno šlo jako po másle. Na podzim roku 1977 se z něj stal plnohodnotný likvidátor a byl pověřen potlačením rebélie gobliních kolonií v československých Tatrách, které začaly vyhlašovat nezávislost na skřetech britských a plánovaly rozjet džihád proti tamním horským mudlům. Využil toho, že měli jako kapela zrovna naplánované turné po Evropě, s částečným krytím tam vyrazil a trvalo mu skoro půl roku, než ty proradné zmetky srovnal do latě. Zabil při tom šéfa skřetího odboje Klotebu, zesměšnil generála Danka a sesadil samozvaného krále Orbáňa, ale skřet poslední a nejhorší, Babiš, mu se štěstím uprchl. Nezávislí věštci se nicméně shodovali na tom, že teď nemá cenu po něm pátrat, že ho jednou budou plné noviny. Tak se vrátil domů a pokračoval v obou nadějně našlápnutých kariérách, které ho do zahraničí dostaly ještě mnohokrát.
Od jara 1980 strávil prakticky celé dva roky v Americe, kde střídavě pomáhal kosit paskřety a válel na hudebních festivalech, a vrátil se až s ochlazením mezinárodních vztahů po nových prezidentských volbách. POWERHAMMER začali pracovat na nové desce, kde se k jeho vokálům přidala ještě jedna externistka ze Sovětského svazu, a všechno vypadalo docela pohodově. Dokonce se tak nějak z nudy nabídl, že bude v Bradavicích učit skřetobijectví, nebo v horším případě alespoň obranu proti černé magii, a bylo mu vyhověno.

Ve školním roce 1982/83 tak učil nejen čtvrťáky a páťáky, ale později za kolegyni Cosminu i druhák a třeťák, čímž si mohl odškrtnout achievement „odučil nadpoloviční většinu ročníků“ a samozřejmě se s tím nezapomněl pochlubit před švárou. A taky toho tak trochu zneužil v tom směru, že nechal svoje žáky zjišťovat informace o dostupných kolegyních, načež jako ideální kandidátku vyhodnotil právě kolegyni Corneu. Pravda, první kytku mu omlátila o hlavu, ale protože s tím počítal a vzal takticky měkké luční kvítí, přežil to a mohl to zkusit znovu, což už vyšlo. A dokonce vyšlo i pozvání na medovinu, s čímž ani moc nepočítal.
Jakkoliv nezodpovědně, exhibicionistsky a improvizovaně přistupoval k celé té věci s učením, nelze upřít, že to na něj mělo značný vliv – když totiž došlo k převratu a masakru na famfrpálovém hřišti, Edwin zapochyboval o tom, že je dobrý nápad podporovat vznikající diktaturu prací pro ministerstvo. Zejména druhá událost mu vnukla myšlenku, že kdysi tak vzorného pana Tinkerbella ovládli skřeti, protože takovéhle kokotiny přece člověk vůbec nemůže vymyslet, a že by možná bylo dobré s tím něco aktivně dělat.
Když tedy Brumbál otevřeně vystoupil proti ministrovi a opevnil Bradavice, Edwin ve škole zůstal a učil děcka bránit se. A jenom trochu ho mrzelo, že tím přišel o práci a asi kazí jméno rodině, která se jinak pořád tvářila, že je na straně čistokrevných.


Obrázek
„No tak mi ten čaj jaksi nepřirozeně bublá, to je toho, ten poslední založil vlastní politickou stranu.“

DOVEDNOSTI

lektvary 1/10
létání 9/10
přemisťování
antitalent na lektvary
talent na obranu proti černé magii a runy
umí trochu slovensky a bravurně napodobuje skotský přízvuk
ovládá goblinštinu, mluvenou i psanou formu

LEKTVARY
vyprošťovák na kocovinu po pivu, vyprošťovák na kocovinu po vodce, vyprošťovák na kocovinu po borovičce, vyprošťovák na univerzální kocovinu a životabudič

KOUZLA
100%
accio
alohomora
expecto patronum (orel)
lumos/nox
wingardium leviosa
III.
evanesco
duro
levicorpus
protego
silencio
II.
bombarda
cantis
dolévací kouzlo
hydratus
immobulus
liberacorpus
perikulo
repello mudletum
revelio
sonorus
I.
-


ZNÁMOSTI
 • Spolužáci z ročníku, vesměs všechno v cajku, jen Lair Palmer mu naháněl husí kůži a do Persefony Gladstone byl nějakou dobu naprosto beznadějně zamilovaný, klasika.
 • Profesoři z Bradavic. V paměti mu utkvěli zejména Finnian, který v jeho posledním ročníku poprvé učil runy, a Leticia Magalhães. A taky Keilan, protože to byla láska na první pohled.
 • -prostor pro známosti na objednávku-
 • Hillary Harringtonová, o dva roky mladší havraspárka, kterou chtěl ukecat ke společnému duetu, ale utekla před ním na střechu a dost ho tím zmátla.
 • Spencer Pepper z Pikantného pikulíka. Chvíli po škole s ním spolupracoval na chystaném albu, ale pak se poprali kvůli jedné hysterické blondýně a byl konec.
 • Neal Kenway, s nímž se taky mrtě dobře kalí.
 • Cecillie Didier z Vrzacích stupaček, se kterou prožil pětiměsíční něco-jako-vztah s velmi dramatickým závěrem.
 • Dost možná měl něco málo i se zbylými dvěma členkami výše uvedené kapely, ale jistý si tím není, protože si toho z těch nocí po společných zkouškách moc nepamatuje.
 • Aleksandra Mstislavovna Zacharov, se kterou chvíli zpíval duety, mrk mrk, ale její otec to utnul ještě dřív než ona.
 • Zná i Kouzelné krasavce, ale říká jim Čarovní čumáci (v lepším případě) a má je za neschopné kašpary.
ZAJÍMAVOSTI
 • Prostřední jméno dostal po otcově dědečkovi, jediném jeho příbuzném, co ho za sňatek s tehdy nečistokrevnou ženou úplně nezatratil.
 • Za bubáka má sám sebe, jak v lidovém kroji a s punkovým čírem zpívá country. Což je něco tak děsivého, že ho to málem zabilo, a riddikulus dodnes moc neovládá.
 • K amortentii přičichl jednou a málem se poblil, protože kombinace piva, střelného prachu a kapek jarního deště na jednorožčí srsti opravdu není až taková bomba.
 • V roce 1975 ho Taškář vyhlásil zákazníkem roku, a to tam kupoval jenom pyrotechniku.
 • Na škole měl puštíka Ozzyho, dnes sponzoruje jedny stáje na okraji Londýna a má tam běláka Světlušku.
 • OVCE skládal z obrany (N), kouzelných formulí (N), přeměňování (P), starověkých run (N) a studia mudlů (V).
 • Ačkoliv to může znít neuvěřitelně, nikdy neměl v puse cigaretu a nezkoušel ani jakékoliv drogy.
 • Nechutná mu ani kafe, za což jsou všichni v jeho okolí moc rádi.
 • Nešel na sestřinu svatbu, protože věděl, že by u té části „nechť promluví teď, nebo navždy mlčí“ prostě nedokázal držet hubu.
 • Od roku 1979 má zákaz vstupu do pivovaru Fuller‘s, protože se tam děsně opil, vylezl na komín a zpíval God Save the Queen. Tu verzi od Sex Pistols.


Inventář
služební kladivo

_________________
Obrázek
„...some goblins aren't looking for anything logical, like gold. They can't be bought,
reasoned, or negotiated with. Some goblins just want to set the universe on fire.“


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: THAWNE, Edwin E.
 Příspěvek Napsal: sob 20. led 2018 11:15:07 
Offline
Profesor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. dub 2014 18:25:16
Příspěvky: 402
Pro!

_________________
Obrázek

| +
Koho učil: (číslo odráží počet vypsaných hodin, duh)

7× - ročník 76-83 (Dante, Verunka, Darya...)
1× - ročník 75-82 (Mickey...)
1× - ročník 74-81 (Bree, Gweeny, Alan...)
1× - ročník 72-79 (Matt...)
1× - ročník 71-78 (Riley...)


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: THAWNE, Edwin E.
 Příspěvek Napsal: sob 20. led 2018 11:39:54 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2012 18:03:39
Příspěvky: 747
Obrázek
POVOLENO
THAWNE, Edmund E.
...............................................
Tato karta byla oficiálně povolena Ministerstvem Kouzel.
V případe potřeby úprav, změny či jakéhokoliv doplnění
výše uvedených údajů, prosím informujte pracovníky
Ministerstva novou záložkou (příspěvkem).


Nahoru 
 Předmět příspěvku: Re: THAWNE, Edwin E.
 Příspěvek Napsal: stř 08. srp 2018 20:06:21 
Offline
Kouzelník
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. led 2018 22:23:49
Příspěvky: 21


8. 8. 2018
Apdeeeeeeeeeeejt!

_________________
Obrázek
„...some goblins aren't looking for anything logical, like gold. They can't be bought,
reasoned, or negotiated with. Some goblins just want to set the universe on fire.“


Nahoru 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
 Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ] 
Obsah fóra » Kartotéka » Kartotéka dospělých postav » Kouzelníci


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz