Nábor do famfrpálových týmů 1983/84

Vážení studenti, dovolujeme si vás upozornit na nábor do famfrpálových týmů, který se letos bude zcela výjimečně konat až během začátku druhého pololetí školního roku, tedy v lednu (herním, reálně 12. – 25. 11.), a to u příležitosti slavnostního znovuotevření hřiště, které bylo během loňských dramatických událostí vážně poškozeno.

Začátek je stanoven na jednu hodinu odpolední a očekáváme, že se všichni zájemci dostaví včas a v dobré náladě. Nemůžete-li se z nějakého důvodu náboru účastnit, případně víte-li s předstihem, že přijdete pozdě, zašlete sovu s písemnou žádostí odbornému dozoru, jímž bude i letos profesor Jesse J. Morgan. Vyzýváme zároveň i současné členy týmů, aby sovou profesoru Morganovi potvrdili svůj zájem být i nadále součástí týmu a případně oznámili zájem o změnu pozice. Hráči, kteří do konce měsíce svůj zájem neprojeví, budou z týmu vyloučeni.

Stávající členové famfrpálových týmů jsou na nábor samozřejmě srdečně zváni taktéž, chtějí-li se zavčas seznámit s nováčky.

Vzhledem ke zkrácené sezóně letos dojde i ke zrychlení soutěže o školní famfrpálový pohár. Přesná povaha tohoto zrychlení je ještě předmětem debaty profesorského sboru a bude se odvíjet i od zájmu o nábor.

S přáním bezpečných letů,

Vedení školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *