Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO


Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Partneři

Denní věštec – září 1975

Pohyblivá fotografie na hlavní stránce znázorňuje nespokojený dav kouzelníků před budovou ministerstva. 

HROMADNÉ VÝPOVĚDI NA MINISTERSTVU POKRAČUJÍ!

Z nového nařízení Ministerstva kouzel se kouzelníkům mudlovského původu zakazuje práce ve funkci ministerského úředníka, stejně jako vykonávání důležitých vedlejších funkcí spojených s činností ministerstva v celém jeho rozsahu. Do rukou deprimovaných nečistokrevných kouzelníků se tak v posledních dnech dostávají obálky obsahující jejich okamžité sesazení z funkce či výpověď z pracovního místa, které má nějakou vazbu k činnosti jakéhokoliv oboru ministerstva. Dennímu věštci se nepodařilo získat žádnou výpověď postižených nezaměstnaných a jeho reportérům byl přístup do ministerské budovy zcela odepřen.

POVINNÉ REGISTRACE BYLY SCHVÁLENY

Počínaje prvním říjnovým dnem budou uvedeny v platnost vyhlášky o povinné registraci kouzelníků mudlovského původu na nově ustanoveném ministerském odboru. „Je to nehoráznost! Chtějí nás ocejchovat jako dobytek!“ sdělila jedna z mnoha protestujících kouzelníků Dennímu věštci ihned po oznámení nové vyhlášky. „Neuposlechnutí a vyhnutí se povinné registraci se trestá odejmutím svobody a pobytem v Azkabanu,“ prohlásil ve svém krátkém projevu Romulus Tremlett. „Žádám proto všechny, jichž se toto nařízení týká, aby se nejdéle do konce listopadu dostavili k ustanovenému výboru.“ Nařízení se dle prohlášení ministerstva týká všech kouzelníků s mudlovskými rodiči bez výjimek, studenti se nemusí k registraci dostavit osobně, jejich záznamy budou přepsány automaticky.

ZÁHADNÁ ÚMRTÍ ZAMETÁNA POD KOBEREC

Bystrozorský úřad, jež doznal díky novým vyhláškám mnoha změn a především prořídl ve svých řadách, se odmítá vyjadřovat k sérii nevysvětlitelných úmrtí předních zastánců rovnoprávnosti mudlovských a čistokrevných kouzelníků. „Nejde o násilné činy, víc vám k tomu nemohu říci, jelikož vyšetřování stále pokračuje. Jakmile budou případy uzavřeny, sdělíme veřejnosti své závěry.“ Uvedl mluvčí ministerstva pod pečlivým dohledem Lavinia Tinkerbella. Vyšetřování se vzhledem k momentálnímu nedostatku bystrozorů mohou protáhnout až na několik měsíců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *