Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, zasazené v období 70. let - v době vzestupu lorda Voldemorta.

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 1. 2018 - 11. 3. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Volná pracovní místa

Kalendář

AEC v1.0.4

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Denní Věštec – speciální vydání (červenec 1981)

V záhlaví tohoto Denního Věštce září velký červený nápis „SPECIÁLNÍ VYDÁNÍ!“, který okamžitě poutá pozornost všech, kdo o něj zavadí pohledem.

Ministerstvo vydalo nové nařízení týkající se skupiny rebelů, kteří si údajně říkají Fénixův řád! Jelikož se jejich vliv šíří jako mor (jak jsme informovali například v květnovém vydání Denního Věštce), muselo Ministerstvo opět zakročit a usměrnit občany, jež by snad mohli mít sklony k podpoře rebélie. Počínaje dneškem (1.7.1981) vstupuje v platnost plošný zákaz používání symbolů fénixe. Jakékoliv vlastnictví nebo používání těchto symbolů se trestá pobytem v Azkabanu. Pokud se navíc prokáže, že byly symboly skutečně používány k podněcování nebo podpoře rebélie, zločinci hrozí mozkomorův polibek.
Ministerstvo také připomíná, že zadržování jakýchkoliv informací o rebelech a takzvaném Fénixovu řádu, pomáhání členům tohoto uskupení či snad udržování vztahů s některým z nich, se trestá smrtí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>