Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, zasazené v období 70. let - v době vzestupu lorda Voldemorta.

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 1. 2018 - 11. 3. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Volná pracovní místa

Kalendář

AEC v1.0.4

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

Finále mistrovství světa ve famfrpálu 1981

Vážení čtenáři,

dovolujeme si vás pozvat na letošní finále mistrovství světa ve famfrpálu, o jehož vítězi se rozhodně již příští měsíc (začátek 4.9.2017), tentokrát ve střední Evropě. Ve finále se střetne národní tým USA a domácí tým Československa.  Buďme upřímní – oba týmy nás překvapily svým postupem do finále, kam se probojovaly s neuvěřitelnou vervou a fanoušky famfrpálu jistě čeká zápas velmi dynamický a zajímavý. Uvidíme, který z týmů, jež se doposud držely spíše v pozadí, se vyhoupne až na zlatou příčku a zapíše se do famfrpálové historie.

Pro diváky cestující z Londýna a okolí bude od ranních hodin na nástupišti 7 a 1/2 nádraží King’s Cross k dispozici přenášedlo zajištěné Ministerstvem kouzel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>