Nové fórum a změny ve hře

Vážení hráči, milí kolemjdoucí!

Ve hře proběhlo pár změn, jak drobných, co se reálií týče, tak zásadních, co se týče uživatelského prostoru. Naše staré fórum, ač se to tak na první pohled nemuselo zdát, se nám začalo kvůli zastaralé aktualizaci rozpadat pod rukama, a protože technická podpora od vydavatele na tuto verzi už dávno skončila, byli jsme nuceni přesunout své působení na fórum zcela nové. Staré fórum bude pro své uživatele stále přístupné na stejné adrese jako doposud, bude na něj ale znemožněna registrace, a jeho funkce bude tedy pouze archivní.

Nové fórum přichází nejen s čistým štítem, ale také s novými funkcemi a nutnými změnami ve fungování těch starých. Stále máme k dispozici virtuální kostky, jejich užití se však liší od toho starého, změnou prošly i některé možnosti grafické úpravy textu. Veškeré informace o nových funkcích a jejich užívání naleznete na fóru v příslušné sekci reálií.

S reáliemi souvisí další novinka, která se týká veškerých herních textů a článků, ať už jde o samotné příspěvky, pravidla, informace o registraci postavy nebo o rozšiřující a doplňující texty. Ty se nově nacházejí přímo na fóru a jsou přístupné pouze po přihlášení vlevo v navigačním panelu. Návštěvníkům je na fóru viditelná pouze informační sekce, která je provede registrací na fórum a poskytne ty nejzákladnější informace o hře. S migrací reálií z webu na fórum se také mění funkce našeho webu, který se stává informačním kanálem ohledně novinek ve hře a případných změn. Prošel nutnou grafickou úpravou, která ho činí přehlednějším a lépe vyhovuje jeho novému záměru.

Novinkou, která už je trochu staršího data, ale oficiálně na ni nebylo upozorněno, je také zřízení chatu na Discordu, který nahrazuje náš starý chat ve sloupku fóra. Odkaz na náš Discord kanál naleznete v levém sloupku, a protože je jedním z nejčastějších dotazů „Probíhá hra na discordu?“, předem upozorňujeme, že u nás slouží pouze pro komunikaci mezi hráči.

Zároveň stávající hráče upozorňujeme, že v herním čase proběhl skok o jeden celý herní rok, abychom vyrovnali ztrátu z nekonečného prosince roku 1986. Nyní se tedy nacházíme v červenci 1988.

Začátek po takové změně pro nás jistě bude chaotický, ale pevně věříme, že se nám na novém písečku bude hrát stejně dobře jako na tom starém.

 Adresa nového herního fóra:

>> felixfelicis.cz/hra <<

tým Felix Felicis!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *