Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO


Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Partneři

admin

Denní věštec – říjen 1974

Pohyblivá fotografie na hlavní stránce znázorňuje ministra kouzel podepisujícího svazek pergamenů za pomoci dlouhého elegantního brku. Za jeho ramenem lze jasně rozeznat siluetu Lavinia Tinkerbella s úsměvem na tváři. 

Otevřít noviny

Nábor do famfrpálových týmů

Dovolujeme si všechny studenty upozornit na letošní nábor do famfrpálových kolejních týmů, který se uskuteční odpoledne 13. 10. 1974 (14.-20.  4. 2014) na školním famfrpálovém hřišti.  Začátek je stanoven na jednu hodinu odpolední a očekáváme, že se všichni zájemci dostaví včas. Podmínkou pro přijetí do školního týmu je alespoň jedna absolvovaná hodina létání (hodina pro začátečníky je vypsána v dopoledních hodinách).

Zájemci o nábor nechť se prosím hlásí soví poštou profesoru Erasmu Andersenovi, který bude mít letošní výběr na starost. O své místo v týmu si můžete psát také v případě, že se nemůžete dostavit na RPG nábor; do své zprávy uveďte také preferovanou pozici v týmu + jednu náhradní pozici (a to včetně pozic již zabraných pro případ, že by se daná pozice před náborem uvolnila). Přednost ve výběru budou mít samozřejmě ti, kteří se na nábor osobně dostaví.

!Pozor! Vyzýváme současné členy týmů, aby sovou profesoru Andersenovi potvrdili svůj zájem být i nadále součástí týmu a případně oznámili zájem o změnu pozice. Hráči, kteří do začátku náboru svůj zájem neprojeví, budou z týmu vyloučeni.

Nebude-li již v týmu po náboru žádné volné místo, budou zájemci zapsáni jako náhradníci, pokud se na zápas v průběhu roku nebude moct některý z členů týmu dostavit. Pokud se místo v týmu uvolní, bude náhradníkovi automaticky přiděleno.

Stávající členové famfrpálových týmů jsou srdečně zváni seznámit se s nováčky a účastnit se prvního famfrpálového tréninku tohoto roku.

Volné pozice v kolejních týmech jsou v současnosti následující:

Nebelvír – Střelec, Chytač
Mrzimor – Střelec, Odražeč, Brankář
Havraspár – Střelec, Odražeč, Brankář
Zmijozel – Střelec, Odražeč, Chytač

Zařazovací slavnost

Zařazovací slavnost proběhne v podvečer tohoto herního dne (2. 4. 2014 ve večerních hodinách) ve Velké síni bradavického hradu.

Zařazeni budou pouze předškoláci s přijatou kartouhůlkou* a alespoň jedním herním příspěvkem. Zařazování probíhá automaticky a není nutná přítomnost postavy; pokud se však chce jakýkoliv hráč zúčastnit zařazování přímo (tzn. zahrát si nasazování moudrého klobouku,…), prosíme, aby 2. 4. 2014 v 17:00 svou přítomnost ohlásil na chatu vlevo na fóru a bude zařazen přednostně. Zařazování samotné začne v 17:30.

Jako každý rok čeká i letos po zařazování na všechny studenty velkolepá hostina.

S přáním příjemného nového školního roku

Vedení školy.

* postavy studentů bez hůlky, které byly přijaté po odjezdu vlaku budou rovněž zařazeny, pokud budou mít alespoň jeden herní příspěvek; hůlka jim bude poslána dodatečně po zařazení

Máte rádi výzvy?

Vážení hráči,

Jak jste si již mohli povšimnout, v kolejních prostorách nedávno přibyla „nástěnka kolejního ředitele“. Krom pozvánek na různé kolejní akce a tréninky famfrpálových týmů tam jednou za čas najdete také herní „výzvu“.

O co jde? Jde o RPG úkol pro celou kolej, za jehož splnění budou studenti odměněni body. Výzvy zadává a jejich plnění hlídá kolejní ředitel. Jedná se čistě o herní podněty; může jít jak o něco triviálního. jako najít v knihovně zmínku o oblíbené barvě Godrika Nebelvíra. tak až po nastrčení hafoně do kabinetu profesorky McKayové.  Na plnění výzvy by měla spolupracovat celá kolej; ovšem pozor, nikdo z ostatních kolejí by se o ní neměl dozvědět!

Přejeme úspěšné lovení bodů!

Poznámka pro všechny Havraspárské: Profesor Wells byl upozorněn, že „najít Rowenin diadém“ není vhodná kolejní výzva. 

Veselé Vánoce!

Vážení hráči,

jménem celého vedení si Vám dovolujeme popřát kouzelné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2014! Srdečně děkujeme za Vaši přízeň a upřímně doufáme, že Felix Felicis bude právě díky Vám i nadále tak báječnou hrou, jako doposud.

Za celé vedení,

Lorelei a Mary

Denní věštec – únor 1974

Titulek na hlavní straně Věštce je dnes mnohem větší, než je obvyklé. Hned pod ním si na fotografii dvojice mužů středního věku potřásá rukou, zatímco za nimi blýskají světla fotoaparátů. 

Otevřít noviny

Otevření registrací 25.10. – 27.10.

Registrace nových postav je opět otevřena na víkend 25.10.-27.10. Každý nově zaregistrovaný hráč má po zaregistrování pět dní na nahrání karty své postavy. Registrace bude zastavena v neděli kolem půlnoci.

Admin team

Otevření registrace 11.10 – 13. 10.

Dovolujeme si upozornit na víkendové otevření registrace. Registrace bude otevřena od 11. 10. 2013 až do půlnoci 13. 10. 2013.  Každý nově zaregistrovaný hráč má poté 5 dní na nahrání herní karty.

Admin team

Odstávka fóra 3. 10. 2013

Vážení hráči,

dnes (3. 10. 2013) dojde ve večerních hodinách z technických důvodů ke zhruba půlhodinové odstávce fóra. Děkujeme za pochopení!

Admin team

Nábor do kolejních famfrpálových týmů

Dovolujeme si všechny studenty upozornit na letošní nábor do famfrpálových kolejních týmů, který se uskuteční odpoledne 15. 10. 1973 (14.-20.  10. 2013) na školním famfrpálovém hřišti.  Začátek je stanoven na jednu hodinu odpolední a očekáváme, že se všichni zájemci dostaví včas. Podmínkou pro přijetí do školního týmu je alespoň jedna absolvovaná hodina létání (hodina pro začátečníky je vypsána v dopoledních hodinách).

Zájemci o nábor nechť se prosím hlásí soví poštou profesoru Erasmu Andersenovi, který bude mít letošní výběr na starost. O své místo v týmu si můžete psát také v případě, že se nemůžete dostavit na RPG nábor; do své zprávy uveďte také preferovanou pozici v týmu + jednu náhradní pozici (a to včetně pozic již zabraných pro případ, že by se daná pozice před náborem uvolnila). Přednost ve výběru budou mít samozřejmě ti, kteří se na nábor osobně dostaví.

!Pozor! Vyzýváme současné členy týmů, aby sovou profesoru Andersenovi potvrdili svůj zájem být i nadále součástí týmu a případně oznámili zájem o změnu pozice. Hráči, kteří do začátku náboru svůj zájem neprojeví, budou z týmu vyloučeni.

Nebude-li již v týmu po náboru žádné volné místo, budou zájemci zapsáni jako náhradníci, pokud se na zápas v průběhu roku nebude moct některý z členů týmu dostavit. Pokud se místo v týmu uvolní, bude náhradníkovi automaticky přiděleno.

Stávající členové famfrpálových týmů jsou srdečně zváni seznámit se s nováčky a účastnit se prvního famfrpálového tréninku tohoto roku.

Volné pozice v kolejních týmech jsou v současnosti následující:

Nebelvír – Střelec, Odrážeč
Mrzimor – Střelec, Odrážeč, Brankář
Havraspár – Střelec, Chytač
Zmijozel – Střelec, Odrážeč