Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, která začínala v 70. letech a od té doby se na ní dějí věci...

Registrace předškoláků: ANO


Registrace profesorů:
ANO

Archiv novinek

Partneři

RPG noviny

Finále mistrovství světa ve famfrpálu 1981

Vážení čtenáři,

dovolujeme si vás pozvat na letošní finále mistrovství světa ve famfrpálu, o jehož vítězi se rozhodně již příští měsíc (začátek 4.9.2017), tentokrát ve střední Evropě. Ve finále se střetne národní tým USA a domácí tým Československa.  Buďme upřímní – oba týmy nás překvapily svým postupem do finále, kam se probojovaly s neuvěřitelnou vervou a fanoušky famfrpálu jistě čeká zápas velmi dynamický a zajímavý. Uvidíme, který z týmů, jež se doposud držely spíše v pozadí, se vyhoupne až na zlatou příčku a zapíše se do famfrpálové historie.

Pro diváky cestující z Londýna a okolí bude od ranních hodin na nástupišti 7 a 1/2 nádraží King’s Cross k dispozici přenášedlo zajištěné Ministerstvem kouzel.

Denní věštec – říjen 1972

Z fotografie na přední straně upřeně hledí dlouhovlasý muž s orlím nosem a mírně znepokojujícím úsměvem. 

Otevřít noviny

Bleskobrkem hledá redaktory

Bulvární plátek Bleskobrkem  hledá pravidelné i občasné přispěvatele, kteří budou mít jedinečnou šanci lovit hlášky, drby a dění z bradavického hradu a následně je předávat ve formě tohoto občasníku. Není třeba nic víc než ochota, serióznost a nadšení do psaní.  Zájemci nechť se hlásí soví poštou slečně Marjorie A. Appleby, která jim předá veškeré potřebné informace.

Do Bleskobrku můžete samozřejmě přispět i tak, že nám anonymně zašlete svůj příspěvek a my jej po zvážení publikujeme.

Denní věštec – srpen 1972

Na obálce srpnového Věštce nervózně pomrkává postarší kouzelník s vysokým kloboukem.

Otevřít noviny