Vítejte na Felix Felicis, online RPG hře z prostředí Harryho Pottera, zasazené v období 70. let - v době vzestupu lorda Voldemorta.

Registrace předškoláků: ANO
období registrace:
1. 1. 2018 - 11. 3. 2018

Dodatečné přijetí a zařazení
Registrace profesorů:
ANO

Volná pracovní místa

Kalendář

AEC v1.0.4

Archiv novinek

Doporučujeme

Tábory Fortescue

Partneři

RPG noviny

Finále mistrovství světa ve famfrpálu 1981

Vážení čtenáři,

dovolujeme si vás pozvat na letošní finále mistrovství světa ve famfrpálu, o jehož vítězi se rozhodně již příští měsíc (začátek 4.9.2017), tentokrát ve střední Evropě. Ve finále se střetne národní tým USA a domácí tým Československa.  Buďme upřímní – oba týmy nás překvapily svým postupem do finále, kam se probojovaly s neuvěřitelnou vervou a fanoušky famfrpálu jistě čeká zápas velmi dynamický a zajímavý. Uvidíme, který z týmů, jež se doposud držely spíše v pozadí, se vyhoupne až na zlatou příčku a zapíše se do famfrpálové historie.

Pro diváky cestující z Londýna a okolí bude od ranních hodin na nástupišti 7 a 1/2 nádraží King’s Cross k dispozici přenášedlo zajištěné Ministerstvem kouzel.

Denní věštec – říjen 1972

Z fotografie na přední straně upřeně hledí dlouhovlasý muž s orlím nosem a mírně znepokojujícím úsměvem. 

Otevřít noviny

Bleskobrkem hledá redaktory

Bulvární plátek Bleskobrkem  hledá pravidelné i občasné přispěvatele, kteří budou mít jedinečnou šanci lovit hlášky, drby a dění z bradavického hradu a následně je předávat ve formě tohoto občasníku. Není třeba nic víc než ochota, serióznost a nadšení do psaní.  Zájemci nechť se hlásí soví poštou slečně Marjorie A. Appleby, která jim předá veškeré potřebné informace.

Do Bleskobrku můžete samozřejmě přispět i tak, že nám anonymně zašlete svůj příspěvek a my jej po zvážení publikujeme.

Denní věštec – srpen 1972

Na obálce srpnového Věštce nervózně pomrkává postarší kouzelník s vysokým kloboukem.

Otevřít noviny